Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

HDD parcalı problemli

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
6
Cevap
0
Favori
96
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> HDD parcalı problemli
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    689 Mesaj
    İkiye bolunuk hard-diskte, 1. bolum sorunsuz calisirken 2. bolum neden sorunlu olabilir?
    Acmaya calistigmda bilgsyar kitleniyor, kasıyo acamıyo falan, bu her zaman olmuyo..
    Bazen de yuklu olan seyler siliniyo kendi kendine, nasl bi sorundr bu nasl cozulur yardımcı olun
    dostlar hiç bi fikrim yok..

|
    |
  • Yüzbaşı
    830 Mesaj
    Sorun HDDde degil,ikinci bolume yukledigin isletim sisteminde
    |
    |
  • Binbaşı
    1100 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: argesus

Sorun HDDde degil,ikinci bolume yukledigin isletim sisteminde

2. bölüme sistem yükledim diye birşey yazmamışki arkadaş buda nerden çıktı..
    |
    |

Orjinalden alıntı: ancestor

İkiye bolunuk hard-diskte, 1. bolum sorunsuz calisirken 2. bolum neden sorunlu olabilir?
    Acmaya calistigmda bilgsyar kitleniyor, kasıyo acamıyo falan, bu her zaman olmuyo..
    Bazen de yuklu olan seyler siliniyo kendi kendine, nasl bi sorundr bu nasl cozulur yardımcı olun
    dostlar hiç bi fikrim yok..

aynı sorun bende vardı herşeyiyle aynı,neyse baktım olmuyor disk manager programı ile bir taratma yaptım,sora fdisc sorada tek parça hale getirdim şimdlik bi sorun yok.

hdd bu arada seagate 160gb 8 mb buffer
    |
    |
    Amd athlon 2500 xp,2*256 pc 2700 kingston ddr ,msi k7n2 delta L ,philips 24*12*24 cd-rw,pioneer 16x double layer dvd-+,hitachi 12x dvd rom,160 gb 8mb seagate hdd,7 adet fan,Gef4 mx440,fly 2000 tv card,philips107 e

• Yüzbaşı
    689 Mesaj
    İşletm sistemi yuklu degil ona...
    Ikematsu kardesm, bana biraz yardmcı olsana, su programı bende deniyim, adı nedr? bi link falan verebilrsen iyi olur, ynlz fdisk neden yaptn nasl birlestrdn onu da bilmiyorum..
    |
    |
  • Yüzbaşı
    502 Mesaj
    partition magic programın adı ,kullanmayı bilmiyorsan bilen birinden yardım iste o yapsın. sakata gelmemen için . ezbere anlatamam menulei falan gormem lazım. sen programı bul -bilen biri yapar o işi.

bu arada işib garip tarafı işletim sistemi olan partiona zarar vermiyor senin yedek yaptığın partionu siliyor yada zarar veriyor. sende format atmak zorunda kalıyorsun. 70 gb filmlerim gitti evlat acısı gibi.
    |
    |
    Amd athlon 2500 xp,2*256 pc 2700 kingston ddr ,msi k7n2 delta L ,philips 24*12*24 cd-rw,pioneer 16x double layer dvd-+,hitachi 12x dvd rom,160 gb 8mb seagate hdd,7 adet fan,Gef4 mx440,fly 2000 tv card,philips107 e
  • Yüzbaşı
    689 Mesaj
    Ikematsu kardesm bilen birini nerden bulıym, bulsam burda sorarmıym..Neyse ben denerm bisyler, olmazsa kırarm harddiski ,uyuz etti artk...Bu program birlestrme isini de yapıyo mu
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
üniversite
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Mobilya Takımları
Masal
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,344
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.