Şimdi Ara

HD 7790 alacaklar mutlaka okusun GÜNCELLEME! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
1
Favori
4.285
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ben 13.12 'yi dün gece denedim. Testte ettim bir nebze heaven benchmark ile.. sonuçları burada;http://forum.donanimhaber.com/m_84902839/mpage_2/f_//tm.htm#85396272

Daha öncede paket içerisinden çıkan cd'deki driveri kullanıyordum sorun yaşamadım. 13.12'de de bir sorun çıkmadı şu ana kadar. (mavi ekran, donma, tıkanma vs.)

Başka nasıl deneyebiliriz bir fikri olan varsa yönlendirebilir bende deneyip burada sonuçları paylaşabilirim.
  • İyi günler,
    Bende Asus HD 7790 2 GB ekran kartı var, vatandan aldım. Ürünüyle sıkıntı yaşayanların iade etmesinde bir sorun olmadığına dair fikrim oluştuktan sonra sipariş ettim. Yanında gelen cd'yi takmadık, internetten beta olmayan sürücüsünü indirdik. Şu an fabrika ayarlarında Warthunder'da (Motion Blur, SSAO ve Eski Ekran Kartı Desteği hariç tüm ayarlar seçili ve en yüksekte, çözünürlük 1920x1080 p) genel olarak 60 fps (en düşük 32 fps) alıyorum. Battlefield 3 her ayarı tamda fraps'a göre en az 32 fps'yi gördüm, ortalama 45 fps. Skyrim'de bir kez kastı (ayarlar en yüksekte) onun dışında bir kere takılmadı. İşlemcim 6300 fabrika ayarında, ram 4 gb 1600 mhz, psu Corsair vs550.
    -
    Bu ekran kartıyla ilgili gerekli araştırmaları iyice yapıp, sonra alın. Sistemle veya sürücüyle problemlere dikkat edin.
    -
    İnternette şikayet eden çok, memnuniyet belirten azdır. Bunu göz önünde bulundurmanızı dilerim.

• hescerr kullanıcısına yanıt
    Taş gibi hd7770 dururken hala bu kartımı almayı düşünüyorsun ? Bravo
  • Bende de aynı kart var.
    Hangi versiyonu yükledim bilmiyorum ama COD Ghostsu gayet güzel oynadım. Herhangi bir problem de yaşamadım.
    Oynadığım bilgisayar Q6600 işlemcili bir bilgisayardı üstelik.
  • Kart elime geçti, Saints Row Iv full ayarlarda oynadım hiç kasmadı. Bf 4 full ayarlarda oynadım. Montitör 19'

Kasamın içinde 8 adet fan var. ekran kartı ısısı maksimum 65 derece. Gayet güzel bir kart. F/P ürünü
  • Aysat kullanıcısına yanıt
    Bu kartın davası boştur okadar forumda diyoruz bu kartı almayın aldırmayın en azından paranızı almışsınız geçmiş olsun

EDİT:ekran kartı önemli bileşendir ucuz bişi alayım derken kötü kartlar alıyor arkadaşlar az daha sabredim biraz daha ekleyip iyi kartlar alalım...İYİ FORUMLAR...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.