Şimdi Ara

HB 3x64 ıslak mendil 5.34TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
3
Favori
7.483
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Baratonian

He yaw he he

Sen buralarda yenisin galiba

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10 tane alıp ücretsiz kargo yaptım hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben denemek için bir paket almıştım.

Bal kokusunu andıran bir kokusu var.

Yalnız ürünü eline aldığın zaman ıslaklık hissi pek yok. Hemen kuruyor. Asıl kuruduktan sonra kalitesi anlaşılıyor. Naylonumsu bir ürün.

Ayakkabı vs sildim güzel temizledi.

Bebek için düşünenlere tavsiye etmem.

Not: ürün uzun zamandır bu fiyatlarda geziyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bireysel.emeklilik -- 31 Ekim 2018; 6:20:39 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnşallah 3 lü paket olarak gönderir bende 4 paket aldım..
    tekli paketini zamanında 0,90 kuruştan stokladığım 60 lı komililer halen devam ediyor..
    20 paket almıştım 18 liraya keşke daha fazla alsaymışım..
  • teşekkür ederiz. faydalandık.
  • iyi oldu tşkler
  • Satıcı HepsiBurada değil ürünün orjinal olma ihtimali çok düşük bence satın almayın.

Merdiven altı üretim sahte ürünler gibi geliyor
  • Çok teşekkürler haber verene daha önce yenidoğan olanını almıştık hemen ona baktım oda indirimde. Bana göre unibabay den farkı yok. Hemen yenidoğan aldım 3x9 adet evde 48 adet olmasına rağmen.
  • gonzales20 kullanıcısına yanıt
    yenidoğandan farkı ne yenidoğan görmedik bunu aldık yazık oldu ya
  • Fiyat yüksek bence. Adeti 0.05 e sleepy var

• 10 adette ben aldım. Teşekkürler.
  • Adam 3'lü değil tekli olarak gönderecek. Olan bize olacak. Koca koca kargoları iade etmekle uğraşıp duracağız
  • quote:

Orijinalden alıntı: defansagelsenizelan

Adam 3'lü değil tekli olarak gönderecek. Olan bize olacak. Koca koca kargoları iade etmekle uğraşıp duracağız
    Valla o benim sorunum değil. Göz göre göre 3'lü paket diye yazmış. içerikte de 3x64 yaprak diyor. Bunları koyarken görmedi mi? Öyle olursa iade ederim. Daha önce kalemde olmuştu. 50'li yazıyordu. tekli kalem göndermişlerdi. n11'i aradım. Bu yapılan nitelikli dolandırıcılık dedim. Hakkınızda yasal işlem başlatacağım dedim. Daha ürünü göndermeden iade ettiler parayı.
  • 2 tane ufak çocuğum var. Her ikiside daha tuvalete alışkın değil yani bezleniyor. Evde pamuk ları bir kaba koyup kaynamış soğumuş su ile ıslatıyorum öyle kullanıyorum. Islak mendilleri ise evde iyice yıkayıp bir kaba koyup öyle kullanıyorum... Islak mendil olarak sadece dışarıya çıktığım zamanlarda kullanmak zorunda kalıyoruz. Sizlerde tavsiye çocuğunuzu neidüğü belirsiz yok parfümü yok öyleli böyleli şeylere maruz bırakmayın. Bu arada bunlardan 10 Adet siparişi geçtim haber veren arkadaşa teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: TulparHAN

Satıcı HepsiBurada değil ürünün orjinal olma ihtimali çok düşük bence satın almayın.

Merdiven altı üretim sahte ürünler gibi geliyor
    Ürünün arkasında yazan içerik kısmını okumadan bişey almamanizi tavsiye ederim sodyum benzoat kansorojen bir katki maddesi olup ne derece zararli olduğunu biliyormusunuz unibabyde bu katki maddesi yok

• quote:

Orijinalden alıntı: epica06

yenidoğandan farkı ne yenidoğan görmedik bunu aldık yazık oldu ya
    Ürünün arkasında yazan içerik kısmını okumadan bişey almamanizi tavsiye ederim sodyum benzoat kansorojen bir katki maddesi olup ne derece zararli olduğunu biliyormusunuz unibabyde bu katki maddesi yok

• quote:

Orijinalden alıntı: bireysel.emeklilik

Ben denemek için bir paket almıştım.

Bal kokusunu andıran bir kokusu var.

Yalnız ürünü eline aldığın zaman ıslaklık hissi pek yok. Hemen kuruyor. Asıl kuruduktan sonra kalitesi anlaşılıyor. Naylonumsu bir ürün.

Ayakkabı vs sildim güzel temizledi.

Bebek için düşünenlere tavsiye etmem.

Not: ürün uzun zamandır bu fiyatlarda geziyor.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.