Şimdi Ara

HAZIRLIKTA HAZIRLANMAK ! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
2
Favori
3.307
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Kırık obp en fazla ne kadar atabilirki iyi yapmış biri için bence hazırlık okumak en mantıklisi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu foruma bin kez de mesaj yazsam yine anlamayacak bazı arkadaşlar hazırlıkta hazırlanılmıyor arkadaşım , quizler slayt ödevleri poster röportaj yabancı arkadaşlık falan gerçekten lise 5 yan gelip yatılmıyor he yatarak geçersin belki de bir şey öğrenemezsin adam akıllı ben pişmanım şimdi obp geldi geri neyse ki 2018 de deneyeceğim şansımı bende sizin gibi düşündüm ilk senemden daha kötü aldım yarı gittim gitmedim konu bile açmıştım.kendinize bunu yapmayın hata yaparsınız şuna bak 1 sene daha kaybedemezmiş 2 sene kaybette göreyim seni

not:kırık obp dediğin 70 ortalaman varsa 20 puanı sil demek zor bir sınav da obp nin önemi artar tıp ki 2017 deki gibi çünkü puanlar az eklenecek 20 puan 100k+ için 30 k nın üzerinde geri atar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Karabatu05 -- 16 Haziran 2017; 23:14:42 >
  • Kirik obp ile millet tip kazaniyo rahat olun gruba girmek isteyen numarasini atsin ozelden

• dedigim gibi aile baskısı hocam o hazırlık benim icin nimet cok iyi degerlendirmem lazım istesemde gitmeme lüksüm yok zaten
  • bu arada mezuna kalmıs halimle bile calısmadım daha kötüsünü yapma şansım bile sıfır hocam
  • Enerjiniz kalmıyor arkadaşlar.

2 sene çalışanın(mezuna kalan) pili bitiyor arkadaşlar. Ben de hazırlıkta hazırlanırım dedim ama olmadı.

Hazırlığı atladım zaten, bölüme başladım aman yarabbi kafa kaldıramıyorsun ki. Hem obp'de kırık gelecek boşver dedim. 2.sınıfa geçtim bölüm iyi idare eder dedik. Şimdi 3.sınıfa geçerken kafadaki hukuk hayali gitmeyince tekrar hazırlanmayı düşündüm. Çünkü mental olarak anca kendimi hazır hissettim 2 sene çalışmanın ardından.

Diyeceğim o ki kırık obp ile olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pixel.

Ben de varım hocam ama direkt bölüme başlayacağım obp geri atacağı için ilk bin için uğraşıcam

Sebebi neydi

• Hocam ailem mezuna kesinlikle karşı ve benim gerçekten istediğim bölüm ilk 10k'da ama bu sene anca 20-30k'ya kadar gelebileceğim. Bu sebepten kendi şehrimde olsa da olur olmasa da olur bi bölüm yazacağım hem onu götürürken hem de ygs lys çalışacağım seçtiğim bölümü de özellikle seçip ders içeriklerine falan baktım ilk iki dönem en fazla ders sayısı matematik ve fizik derslerinde o derslerin içeriği de lys konuları o yüzden yardımcı olacağını düşünüyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Hocam ailem mezuna kesinlikle karşı ve benim gerçekten istediğim bölüm ilk 10k'da ama bu sene anca 20-30k'ya kadar gelebileceğim. Bu sebepten kendi şehrimde olsa da olur olmasa da olur bi bölüm yazacağım hem onu götürürken hem de ygs lys çalışacağım seçtiğim bölümü de özellikle seçip ders içeriklerine falan baktım ilk iki dönem en fazla ders sayısı matematik ve fizik derslerinde o derslerin içeriği de lys konuları o yüzden yardımcı olacağını düşünüyorum.

Farzetki ygs 5k geldi. 3e çektin. Obp ile, 9a düştü. İçin acımayacak mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: sonunda55

quote:

Hocam ailem mezuna kesinlikle karşı ve benim gerçekten istediğim bölüm ilk 10k'da ama bu sene anca 20-30k'ya kadar gelebileceğim. Bu sebepten kendi şehrimde olsa da olur olmasa da olur bi bölüm yazacağım hem onu götürürken hem de ygs lys çalışacağım seçtiğim bölümü de özellikle seçip ders içeriklerine falan baktım ilk iki dönem en fazla ders sayısı matematik ve fizik derslerinde o derslerin içeriği de lys konuları o yüzden yardımcı olacağını düşünüyorum.

Farzetki ygs 5k geldi. 3e çektin. Obp ile, 9a düştü. İçin acımayacak mı?

Hocam yapacak bir şey yok o zaman bir sene daha çalışırım çünkü istediğin bölüm benim için takıntı gibi bi şey artık sadece okumak istiyorum hani varsın mezun olunca işsiz kalayım ama o bölüme gireyim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben de öyle yapmayı düşünüyorum şu fen de bir gecsin de

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.