Şimdi Ara

Hazır site mi? Yoksa para ile site mi kurdurma?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
571
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yeri burası mı bilmiyorum. Ben kendime bir site kurmak istiyorum. Alan adını falan 1 hafta içinde alacağım. Aklıma takılan soru şu. Birine 150 TL verip kendime host alıp siteyi oraya mı kurmalıyım? Yoksa webnode diye bi site buldum oradan sitemi yapıp senelik 100 TL para mı vermeliyim? Hangisi daha mantıklı olur? Sonuçta sunucuya her yıl 35 tl felan vermem lazım 150 tlye aldığım siteyi kendim geliştiremeyeceğim ama bu hazır site satan sitelerde tasarım baya basit. Resmen çek bırak sistemi ile site hazır. Birde aklıma takılan diğer konu daha ucuz ve daha sağlam hazır site kurma siteleri var mı?

• first90 kullanıcısına yanıt
    merhaba ben 150 tl domain + hostıng + hazır sistem kuruyorum yaptım sitewww.orenalmirapansiyon.com suan google de 2 sırada diger seneler ise sadece 120 tl kadar bence o dediniz sisteme kayıt olmayın onlara bagımlı kalırsınız ama bu sistemde ise sınır yok benım bildim sitem al tarafta ordan veya buradan iletişime gecebilirsinz
  • quote:

Orijinalden alıntı: zekaigulin

merhaba ben 150 tl domain + hostıng + hazır sistem kuruyorum yaptım sitewww.orenalmirapansiyon.com suan google de 2 sırada diger seneler ise sadece 120 tl kadar bence o dediniz sisteme kayıt olmayın onlara bagımlı kalırsınız ama bu sistemde ise sınır yok benım bildim sitem al tarafta ordan veya buradan iletişime gecebilirsinz

peki aylık kaç gb trafik izni var ve kaç mb dosya alanı veriyor?
  • first90 kullanıcısına yanıt
    5 gb disk alany aylyk transver lymytsyz
  • quote:

Orijinalden alıntı: first90

Yeri burası mı bilmiyorum. Ben kendime bir site kurmak istiyorum. Alan adını falan 1 hafta içinde alacağım. Aklıma takılan soru şu. Birine 150 TL verip kendime host alıp siteyi oraya mı kurmalıyım? Yoksa webnode diye bi site buldum oradan sitemi yapıp senelik 100 TL para mı vermeliyim? Hangisi daha mantıklı olur? Sonuçta sunucuya her yıl 35 tl felan vermem lazım 150 tlye aldığım siteyi kendim geliştiremeyeceğim ama bu hazır site satan sitelerde tasarım baya basit. Resmen çek bırak sistemi ile site hazır. Birde aklıma takılan diğer konu daha ucuz ve daha sağlam hazır site kurma siteleri var mı?

Merhaba;

Tarafınıza konuyla alakalı biraz bilgi vermek istemekteyiz,

Web barındırma ile web tasarım sektörü birbirisine yakın sektörler gibi görünse de aslında birbirinden çok farklı sektörlerdir. Tıpkı, oto üretim fabrikası ile benzin istasyonları gibidir. Web hosting ( barındırma ) hizmeti, web sitenizin altyapısını yani otoyu temsil etmektedir. Benzin ise, farklı istasyonlardan alabileceğiniz, zaman içerisinde değiştirebileceğiniz bir hizmettir.

Tarafınıza önerimiz, web barındırma işlemini bir hosting sağlayıcısından ve web tasarım işini ise bir web tasarım kuruluşundan temin etmenizdir.

Bilginize...

ProIrc Hosting ve Internet Hizmetleri
    Web/Ticket:http://www.proirc.net/
    destek@proirc.net / 0 506 965 84 25
    Alper İZGÜDEN

• hazır site aldığın yere göre değişir. bazı firmalardan aldığında domain ve hostinge para vermen gerekmiyor. kimileri çok sabit kalabiliyor kimileri profesyonel olabiliyor.http://www.bilgikurumsal.com/ bakabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OneLostControl -- 19 Ağustos 2013; 0:10:33 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.