Şimdi Ara

Hazır Forumlar ve Portallar Hakkında Bilgiler ve Kurulumları (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
109
Cevap
1
Favori
38.386
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Muhtemelen yolu yanlış giriyor olabilirsin,kayyo.com'da dene istersen bir.
  • editlenmiş dosyaların linki ölmüş yeniden upload edermisiniz
  • yaa arkadaslar iphorum dan küçük bir forum sayfası hazırladım üye olan kişilere aktivasyon kodu gitmiyor neden gitmiyor ayarlardan aktivasyon kodu kapalı dedim olmadı kod onayını admine cevirdim yine olmadı nerde hata yaptım acaba
  • Aferin alıntıda olsa olsun bende localhost a joomla kurulumu anlattım bakınhttp://forum.donanimhaber.com/m_10364494/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi malatyaspor44 -- 20 Kasım 2006; 22:39:15 >
  • Merhaba kurulan bir forumda belli bir tarihten sonra silinen üyeler ve mesajları geri getirmenin bir yolu var mı acaba örneğin 20 sine kadar gönderilen mesajlar duruken ondan sonraki tüm üye ve mesajların silindiği bir forumda bunları tekrar geri getirmek mümkün mü?Sorun nerden kaynaklanıyor olabilir nasıl çözülür Bu konuda acil yardım ederseniz sevinirim.
  • arkadaşlar benim kafam iyice karıştı ya.
    şimdi benim planım bi site açmak forumu falan olan bi site ama bi türlü yeterli kaynak bulamadım.yapacağım iş ciddi olduğu için baya bi uğraşmam gerekiyor.

bana yardım edecek birisi var mı?
  • bende bi forum açtım ustalar bi bakıp yorum yaparsanız memnun olucam..bu işi bayanlarda yapabilir işte kanıtıııııı...
  • quote:

Orjinalden alıntı: melina83

bende bi forum açtım ustalar bi bakıp yorum yaparsanız memnun olucam..bu işi bayanlarda yapabilir işte kanıtıııııı...

Link? verseydinde baksaydık
  • quote:

Orjinalden alıntı: dreamgirl_

Merhaba kurulan bir forumda belli bir tarihten sonra silinen üyeler ve mesajları geri getirmenin bir yolu var mı acaba örneğin 20 sine kadar gönderilen mesajlar duruken ondan sonraki tüm üye ve mesajların silindiği bir forumda bunları tekrar geri getirmek mümkün mü?Sorun nerden kaynaklanıyor olabilir nasıl çözülür Bu konuda acil yardım ederseniz sevinirim.

SQL Yedeği duruyorsa geri yükleme yapabilirsiniz.Tarih geriye gider ama konular ve üyeler geri gelir..Bu arada ipb kulanıyorsanız konularınız silinmemiştir.Gösterim tarih ayarlarına bakınız.

quote:

Orjinalden alıntı: extreme_mac

arkadaşlar benim kafam iyice karıştı ya.
    şimdi benim planım bi site açmak forumu falan olan bi site ama bi türlü yeterli kaynak bulamadım.yapacağım iş ciddi olduğu için baya bi uğraşmam gerekiyor.

bana yardım edecek birisi var mı?

Ingilizce site acıcaksan pmden görüşelim

• verdiğin bilgiler için çok teşekkürler arızalı
  • quote:

Orjinalden alıntı: arızalı

quote:

Orjinalden alıntı: melina83

bende bi forum açtım ustalar bi bakıp yorum yaparsanız memnun olucam..bu işi bayanlarda yapabilir işte kanıtıııııı...

Link? verseydinde baksaydık

melina. f o r u m u p .com melina adresin bu mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi webline -- 30 Kasım 2006; 18:34:31 >

• evet o adresim. pardon arkadaşlar farketmemişim..webline yorumun için teşekkürler..
  • quote:

Orjinalden alıntı: dreamgirl_

verdiğin bilgiler için çok teşekkürler arızalı

Rica ederim
    Melina ücretsiz olmasına rağmen gayet güzel uğraşmıssın ellerine sağlık
  • teşekkür edeerim ilk deneyimimdi..her zaman beklerim sizleride forumuma..saygılar..

h t t p : m e l i n a.f o r u m u p. c om :)
  • uzun ama okumaya değer çok saol........
  • arkadaşlar bi sorum var ama şu forumların en altına bişeyler ekliyorlar ya hani reklamdır banner falan filan gibi onu yaparken nereye ne yazıyolar nasıl yapılır yardımcı olurmusunz teşekkürler

edit :bu arada forumum phpbb .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wboylord -- 4 Aralık 2006; 23:14:44 >
  • footer.php den
  • quote:

Orjinalden alıntı: arızalı

footer.php den

o nerde kardeş ana forum dosyalarında yok öle bişi
  • tema klasorunun içinde footer.php veya footer.tpl gibi bi dosya vardır kullanacağın temada.
  • yaa ordada yok yaa ben phpbb forum kullanıyorum sanırım başka şeylerden bahsediyoz

site şu www.pcdersanesi.org
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.