Şimdi Ara

Haylaz DH üyeleri (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
2
Favori
1.240
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Vettel

Bir gün bahçede oyun oynarken bir arının merdivenin trabzanına doğru gittiğini gördüm onu takip ettim. Bir baktım ki trabzandaki bir delikten içeriye girdi. Küçüklük aklı işte sen tut eline çamdan düşen iğne şeklindeki yaprağı al, o arının yuvasına dürt :D Lan meğer içerde koloni varmış bunlar bir çıktı dışarı sürüyle :D İt arısı derler ya et yiyen cinsten. Ben bir koştum ama yine de baldırımdan bir soktular ama ben nasıl bağırıyom :D Anneeeee arı soktu beni arıııı! Çok kötü yanmıştı bacağım:D Hiç unutmam annem dolaptan bir tane domates çıkardı ve ortadan ikiye böldü ve arının soktuğu yere bastırdı. Domates iyi gelmişti zehirin öfkesini biraz dindirmişti..

Yine ben küçükken evimizin bahçesinde oynarken keşfettiğim birşey.. Evin arka tarafında niyeyse hep yarı baygın sinekler olurdu tek tük. Ya bir ya da iki tane olurdu fazla değil. Heralde çatıdan mı düşüyordu bilmiyorum ama böyle nalları dikmiş konumda ters olarak bulurdum. Elime aldığım çöple biraz dürtedim sineğe. Sinek vızziiup vizzziupp eder olduğu yerde dönerdi. Sonra ben elimdeki çöple sineğin ayaklarının çöpe tutunmasını sağlardım ve sineği karınca yuvasının oraya bırakırdım. Sonra karıncalar sineğin kokusunu alıp yuvadan çıkarlardı ve sineği parçalara ayıra ayıra yuvalarına götürürlerdi. İlk önce kanatlarını koparırlar sonra da kafasını. :D Onları izlemek çok hoşuma giderdi :D

ben karınca yuvasına attığımda sineği neden aldılar uzaklara götürdüler?

• Kanepeden kanepeye atlarken kolumu kırdım :D
  • O ara televizyonumuzda uydu alıcı yoktu. Yayın gidip gidip geliyodu. Bi ara gittiğinde gelsin diye televizyona vurarak televizyonu devirmiştim.
  • daha belki 5 yaşında felanım.oyuncak robotumun pili bitmişti..bende zekiyim ya.iki kalem pili birbirne bağladım ucuna kablo buldum onuda yapıştırıp ourma odasının prizine sokmuştum.:D kollarım aşşa yukarı sallanıp pat diye fırlatmıştı beni.babam gelince dedimki elektriğin tadı tuzlu.:D
    ilk okul 1 yada 2.sınıftayım oyuncak araba vardı.babam yeni almış bi kaç günlük :D.bende hiç sevmem kendim yapmamışsam tasarıımını ...karton kutu vs ne bulduysam yapıştırdım araba yaptım..ampül felan taktım motorunu söküp ona yapıştırdım.adabtörü çalıştırmadı ampül felan da takınca..adabtör kaplosunu kesip prize sokmuştum..sigartalar attı karton araba elimde tutuşmuştu misafirlerde vardı.pat sesini duyan benim odaya...''''++annem-- Yine mi bişiler icad etmeye çalısıyon sen++ Ben-- arabam yanıyo tekerlekler eriyecek (not tekerleklerim coca cola kapaklarıydı):D
    ilk okul 2 deyken okul önünde buzda kayarken okul kapısında yere düştüm..ön alt dişim dudağımın altıyla çenemin üstünde delik açmıştı.
    4.sınıfta iki sıranın ortasına geçip tekme savrumayı denedim..sağ yanağım sıranın köşesine çarptı yanağım içerden patlamıştı.
    mahallenin çeşmesi yapılırken temele düşüp kafamı yarmıştım.
    dik bi tepe var burda mahallenin yakınında..aşşağı doğru koşarsın koşamassın..koşarım dedim dikine hızımı alamadım rüzgarı hisstemiştim.yere 2-3 metre toprak yola sürünerek düştüm..sonuç sağ kolum ve bacaklarım full kan.toprak deriyi yemiş resmen.
    lisede arka sıradaki arkadasımın ileri geri konuşması beni çıldırtmış cocuğun ayak bileklerinden tutup havaya kaldırdım kafasını yere betona çakmıştım..çocuk kısa süreli baygınlık geçirdi.
    orta okulda arkadas gazoz şişesini kırıp saplımmi diye salakça şaka yapıyodu..tam hareket yaptı bende elimle durdurdum yoksa bana gelcekti :D sonuç avcumun içine sapladı içerde cam parçalarını temizleediler.
    yine ortaokulda arkadas taşlarla hedef vurmaya çalısıyor..zil çaldı ben gidiyom dedim...çocuk son bi taş attı o taş sekti sekti benim kafamı yardı..derse felan girmedim müdür yakındaki sağlık ocağına götürmüştü.sargıyla atlattık
    yine okul bittikten sonra mobilyacıda blok halinda mdf sunta yıkıldı kafada 4 dikiş
    okçuluğa çok meraklıyımdır..bahçede atış yapıyorum..komşu kızının içeri koşarak girmesi ve irkilip yayı bırakmam sonuc kızın sağ baldırını sıyırdı.yazık kız korkudan kıpırdayamadı..bide beni düşün korkudan farkında değilim oku göremedim kız öldümü kaldımı bacağa mı saplandı
    arkadaslarla dağ tırmanışı yaptık..yiyecek ve suyun erken bitmesiyle eve dönelim dedik. karanlık çöktü yol bitmedi..kurt ve köpek sesleri karışık bende kısa kılıç var sadece..dedim sırt çantalarını bana verin..sol elimde çanta sağ elimde kılıç..köpekler kaptırdı geliyo..sonra bi ıslık sesi..meğer koyun sürüsü varmış..çoban iyiki gördü yoksa...:D15 dk ya bide yağmur bastırmıştı..:D full ıslak elbiseler.6 saat o şekilde anca indik.

küçkken en büyük haylazığım 3 sınıfta en yakın arkadasımla kararlastırıp tenefüz başlar başlamaz okuldaki tüm kızların eteklerii çekiştirip kaçmaktı..nfs de polisler kovalıyo ya barikat felan kuruyolar.:D 30 40 kız abartısız beni yakalayıp dövmek için koşuyolar..bende sınıftaki arkadasların yanından geçip ...bak nası yakışıklı çocuğumla kızlar peşimden koşuyo esprisini yapıyodum...ertesi gün sınıf hocam bana çizgili çocuklar için takım elbiseler oluyo ya ondan almıştı..okula önlüksüz gittim 1 kaç hafta.kimsede kızmamıştı benden başkada kimse sivil giyinemedi :D.tüm hocalar beni damat diye çağırıyodu :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musullu -- 25 Haziran 2013; 21:37:50 >

• quote:

Orijinalden alıntı: memo84

quote:

Orijinalden alıntı: memo84

İlk haylazlık ilk okul çağları,halamın oğlu ile balkon demirini ileri geri sallarken demir yerinden çıktı ve ben 2. kattan hoop aşşağa ,aşşağıdada asker uğurlayanlar varmışı,allahtan adamların üstüne düşmüştüm, burnum bile kanamamıştı

orta okul çağları,yokuşun başından gelen otobüse yetişmek için durağa doğru koşarken kaldırımdaki koca ağacı görmemişim başımda yıldızlar ve ben 3-4dkka sonra kendime geldiğimde bi otobüs adam başımda "vay yavrum birşey oldumu" rezilliğinde bini bin para,aynı günün akşamı ,karşıdan karşıya geçiyordum ve aniden aynı yıldızlar yine geldi ,köşeyi o anda dönmekte olan dolmuşun geniş alacağını zannettim ama adi şöför dar alınca tamponun köşesiyle kendimi yerde buldum yine aynı söylemler "yavrum birşey oldumu"

lise yılları ,yazlıkta kızlara hava atma amacıyla yüzücü dönüşü yapıyordum,hani yüzerken havuzun sonuna gelince suyun içinde takla atarsınızda duvardan destek alıp ayaklarınızla kendinizi ittirirsiniz aynen öle işte ,ayaklarım bir anda suyun yüzeyine çıktı ve su ile aynı mesafede olan havuzun kenarı ayağıma çarptı,başta ben bir şey yok zannettim ama 10 saniyen sonra havuz kıpkırmızı oldu meğersem havuzdaki tek kırık fayans parçası ayağımı kesmiş 14 dikiş

üniversite; zıpkın avına gitmiştik ,balık adam kıyafeti olmadan sabah 10 dan akşam 6 ya kadar denizde kalmıştım,denizden çıktığımda arakadaşın sırtımı görmesiyle keşke tshirt giyseydin demesini unutmadım,yoğun yanıklar oluşmuş geceyi yoğun bakımda geçirmiştim 1 ay pipetle çorba içmiştim,termal su tedavileri falan derken,sırt derim komple değişti ,hemde baya baya kurbanda yüzersiniz ya deriyi aynen öyle tek parça halinde sonra kuruttuk duvara astık falan

cam şişenin içine çivi parçaları ve torpil;sol kolda izlermi dersin,ceviz ağacından kaysı ağacının üstüne düştüm başıma 3 santimlik diken girmişti 1 ay denize giremediğimemi yanarsın ,efendime söyliyeyim kuyumcunun birine girerken kaçak varmış dükkanda kapılar vitrinde metal olunca elektirik çarpmasımı dersin ,basket oynarken düşüpte diz kapağımın kırılmasımı dersin ,halter çalışırken omuz çıkması,maç yaparken surata yenen tekme ve tüm diş uçlarımın kırılması , yani biraz haylazlık birazda şanssızlık diyelim daha neler neler

Şöyle bi baktımda baya baya bişiler gelmiş benim başıma

Bende òyle bi baktım . Okumadın uzun sadece baktım beya bi şeyler gelmiş belli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• up
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.