Şimdi Ara

## HayDay (Çiftlik Oyunu) ## [ANA KONU] (123. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.673
Cevap
46
Favori
378.413
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 121122123124125
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mell

Bu bantı nereden bulabilirim, yaklaşık bir aydır arıyorum. Gazetedekiler hemen satılıyor..

Ambarında yer aç, sonra bütün tarla slotuna buğday ek topla 1 den sat bunu hızlı ve arka arkaya yaparsan bol bol vida çivi bant vs. vs. düştüğünü göreceksin.
  • Yardım edebilecek var mı? GC: öngörenler
     ## HayDay (Çiftlik Oyunu) ## [ANA KONU] ## HayDay (Çiftlik Oyunu) ## [ANA KONU]

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• ozan güven kullanıcısına yanıt
    Oyunda şu var. Elinde ne fazlaysa hep ondan geliyor. O sebeple ağıl depo malzemeleri max seviyeye geldiğinde artanları satıyorum. O zaman malzemeler daha dengeli geliyor.

Hem gereksiz yere ağılı doldurmamış olursunuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Umutcan

quote:

Bu bantı nereden bulabilirim, yaklaşık bir aydır arıyorum. Gazetedekiler hemen satılıyor..

Ambarında yer aç, sonra bütün tarla slotuna buğday ek topla 1 den sat bunu hızlı ve arka arkaya yaparsan bol bol vida çivi bant vs. vs. düştüğünü göreceksin.

sürekli tahta cıkıyor, bantı bulamıyorum..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Umutcan

quote:

sürekli tahta cıkıyor, bantı bulamıyorum..

Bir üst mesajda arkadaşın dediği olayın gerçeklik payı var, elinizdeki çok fazla olan malzemeden atıyor büyük oranda.
    Onları başka bir hesabınıza yada arkadaşınızın ağılına depolayın, sonra elinizde fazla olan malzeme bant olarak kalsın, sürekli bant atacaktır.

• bu ağaçları vs toplu düzenleme gibi birşey yok mu ya :) taşıma, toplama vs.

birde dükkana ürün eklerken keşke - + yerine direk biz fiyatı yazabilsek.
  • Mell kullanıcısına yanıt
    Bir aydır arıyorsun madem oyundaki adını söyle de ekleyeyim bende biriken şey bant lazım olur diye satmadım takas da yapabiliriz sende ne birikiyorsa onunla
  • başkalarına bağlı oynanan çevrimiçi oyunlar bana hiç cazip gelmiyor. top eleven gibi sadece süreye bağlı olacak oyunlar lazım. bu tarz oyunları hiçbir zaman sizin ihtiyacınız kadar insan oynamaz ve siz de ya parayla birşeyler almak zorunda kalırsınız ya da çok uzun sürer. Başladım ama sonradan sildim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dytess

Bir aydır arıyorsun madem oyundaki adını söyle de ekleyeyim bende biriken şey bant lazım olur diye satmadım takas da yapabiliriz sende ne birikiyorsa onunla

Ciftligimin adı mı?

• quote:

quote:

Ciftligimin adı mı?

Game center adın işte arkadaş ekleyeceğim
    Çiftlik adından bulunamıyor sanırım

• quote:

quote:

quote:

Ciftligimin adı mı?

Yalnız iphone kullanmıyorum

• quote:

quote:

quote:

quote:

Ciftligimin adı mı?

Yalnız iphone kullanmıyorum

Bilmiyorum o zaman çiftliğin nasıl eklendiğini

• Mahalle açtım beyler gelmek isteyen herkese kapım açık.Mahalle adı TORKU (Şuan 3 kişiyiz)

• Gamecenter: ! Cazador35 !
    Level 22

• donanımhaber in herhangi bir mahallesi yok sanırım?
  • Takas nasıl oluyor onun için mahalle mi açılması lazım
  • game center nedir arkadaşlar nasıl ekleyeceğim milleti oyundaki adım ne nereden bakacağız? android telde oynuyorm :)
  • Arkadaşlar oyunu babam bayadır oynuyodu 22 level felandı sanırım. telefonunu sıfırladı haydayda yaptığı herşey silinmiş. acaba geri getirme şansımız olabilir mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZlatanAhmedovic

game center nedir arkadaşlar nasıl ekleyeceğim milleti oyundaki adım ne nereden bakacağız? android telde oynuyorm :)

game center ios kullananlarda var bildiğim kadarıyla. androidde bunun gibi bi şey yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mentollü Vazelin

Arkadaşlar oyunu babam bayadır oynuyodu 22 level felandı sanırım. telefonunu sıfırladı haydayda yaptığı herşey silinmiş. acaba geri getirme şansımız olabilir mi ?

facebook bağlantısıyla oynamışsanız o hesaptan tekrar oturum açınca gelir. aksi takdirde ise bilmiyorum
  • 
Sayfa: önceki 121122123124125
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.