Şimdi Ara

## HayDay (Çiftlik Oyunu) ## [ANA KONU] (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.673
Cevap
46
Favori
378.215
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hayat pahalılaşmış millet karaborsaya girmiş 10 yumurtayı ben 100 den satarken millet 250 den satıyor

hamburger 250 ben ise 120 veriyorum nasıl iş bu
  • Ciftci kardesler cihaza restore ceksem akabinde tekrar kursam oyunu herseye sifirdanmi baslarim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar bu eklemeleri nereden yapıyoruz....oyun icindebki add friends butonundanmı..? ( faceboka yönlendiriyor)
    Yoksa game centerdenmi..? Game centere ekleyince bu davetler kabul edilince bu arkadaslar direct oyuba entegremi oluyorlar..?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Grev uzun zamandır markete uğramıyor. Sizde durum nedir?

• Satışlar berbat durumda,güncellemeden sonra boot'larda tezgahtan alım yapmıyor,sadece normal yürüyerek gelip alışveriş talebinde bulunuyor,bu şekilde para kazanmak level atlamak çok zorlaştı,zor oluncada insan sıkılıyor...

@kutaybuyruk evet game center dan nick veya e-mailleri ekleyeceksin,arkadaşlar onaylayınca oyun içindeki friends e ekleniyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hellboy_7

Ciftci kardesler cihaza restore ceksem akabinde tekrar kursam oyunu herseye sifirdanmi baslarim

Dostum oyunu yeniden yukleyip calistirinca intro sonrası soruyor zaten game center dan eskisini mi yükleyeyim yoksa yeni oyuna mı başlayayım diye. Sadece game center a eski ID ile gir yeter. Oyunun tüm bilgileri online olarak geri yükleniyor. Bu yüzdende iapcracker gibi tweak kar bu tip oyunlarda işlemiyor.

Bu arada :) Level 39
    Game center : sanalkaptan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SANALKAPTAN -- 2 Eylül 2012; 23:16:58 >
  • seviye 44 her türlü ürün satılır :D

game center

CessTR
  • Seviye 12

TYRTLIVE

ambar-agil gelistirmek icin urunler hep benden alinir

• quote:

Orijinalden alıntı: 78erhan78

hayat pahalılaşmış millet karaborsaya girmiş 10 yumurtayı ben 100 den satarken millet 250 den satıyor

hamburger 250 ben ise 120 veriyorum nasıl iş bu

Ben satış yapacağım zaman en üst limiti görüyorum, sonra makul fiyata indirip satıyorum.
    Örneğin üst limit 200'se 160 civarı bir fiyat belirliyorum, ayrıca hiç yumurta satmıyorum çünkü zaten herkeste var ve yapımı kısa sürüyor.
    Şu ana kadar birkaç saat ya da daha fazla satışta kalan ürünüm olmadı.
    Reklamlılar zaten anında satılıyor.

Bu arada 17 level oldum.
    GC: murselsevim

• quote:

Orijinalden alıntı: SANALKAPTAN

quote:

Orijinalden alıntı: hellboy_7

Ciftci kardesler cihaza restore ceksem akabinde tekrar kursam oyunu herseye sifirdanmi baslarim

Dostum oyunu yeniden yukleyip calistirinca intro sonrası soruyor zaten game center dan eskisini mi yükleyeyim yoksa yeni oyuna mı başlayayım diye. Sadece game center a eski ID ile gir yeter. Oyunun tüm bilgileri online olarak geri yükleniyor. Bu yüzdende iapcracker gibi tweak kar bu tip oyunlarda işlemiyor.

Bu arada :) Level 39
    Game center : sanalkaptan

Eyvalah kaptan,senden bi ara bant almistim ilac gibi gelmisi bana :) senin reyonda maşallah 2 km

• Aynen Sanalkaptan'ın reyon gez gez bitmiyor,acaba olaya maddi mevzuatıdamı ekledi diye düşünmedim değil :)

Satışlar için bir strateji varmı arkadaşlar,benim satışlar çok kötü,ambar-ağılı geliştireyim diye sürekli bant-vida vs alımı yaptığım için parada biriktiremedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: farrow

Aynen Sanalkaptan'ın reyon gez gez bitmiyor,acaba olaya maddi mevzuatıdamı ekledi diye düşünmedim değil :)

Satışlar için bir strateji varmı arkadaşlar,benim satışlar çok kötü,ambar-ağılı geliştireyim diye sürekli bant-vida vs alımı yaptığım için parada biriktiremedim.

Yok yaw sadece biriktirdiğim elmasları yeni versiyonda satış yeri almakta kullandım. Bu arada artık 10 kürek darbesinden 7 si Elmas çıkıyor. İlanlarda deli gibi dinamit ve kürek topluyorum. Ayrıca ev e tıklayınca çıkan gorevlerden 28 tanesini bitirmişim. Onlardan da Elmas biriktirdim. İapcracker çalışsaydı iyi olacaktı ama olmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SANALKAPTAN -- 3 Eylül 2012; 20:26:08 >

• quote:

Orijinalden alıntı: farrow

Aynen Sanalkaptan'ın reyon gez gez bitmiyor,acaba olaya maddi mevzuatıdamı ekledi diye düşünmedim değil :)

Aslında bu stratejileri paylaşmak pek icimden gelmese de forum dostları için bir istisna yapabilirim

Saka bir yana bizde ilanlar devamlı takip ediliyor. Oğlumu artık alacak hayvan kalmadığı için ilanlardan sorum müdür yaptım onu

Belli seylerin fiyatlarını ezberledi velet bende ona bu gorevi verdim. Tüm ilanları tek tek takip ediyoruz. 3 - 5 ilan turundan sonra sıra çivi tahta ve ucuz seyler satan Level i düşük oyunculara geliyor. O zaman bir alışveriş çılgını gibi topluyoruz satilanlari. Ama herseyi degil. Mesela artik pastirma ve pastirmali yumurta satisi dustu. O yuzden onlara para yatirmiyoruz. Diger ucuza ne bulursak alıp hemen dükkanda satıyoruz. Elinizde bir miktar altın bulundurun her zaman.

Şimdilik bu kadar tüyo yeter. Gerisi sonra.

• Strateji paylaşımı için teşekkür ediyorum.Allah bağışlasın senin çocuk hem yakışıklı hem zeki Maaşallah.Benim kız sürekli Barbie oyunları oynuyor bu oyunu seveceğini sanmıyorum

Bende artık son 2 gündür elimdeki tüm kalas-civata-çivi-vida vs hepsini elden çıkarma kararı aldım zira bugüne kadar sürekli o "ağıl dolu" uyarısını almamak adına para harcayıp ağıl-ambarı baya bir genişlettim.

Saygılar.
  • Eleman artik fena para istiyor elmas olmadan kullanamiyotuz 3 gun icin 43 elmas istiyor yuhh oyunu bayagi basitlestiriyordu eleman ama her istedigini geyiriyordu yapimcilar baktilar herhalde kolayligi gorup rlemani gunluk calistirip harclik hesabi elmas istiyotrlar

• Şu elemani ben kullanamadim hic guncellemeden sonra ilk gordugumde baktim elmas olmadan bi adim atmam diyodu siz ucretsiz nasil kullandizin

• Yabancı bir forum sitesinde okumuştum. Bazı kullanıcılar (bende dahil) eleman olmadıgından yakınmışlar. Oyun yapımcılarından biriside cevap vermiş. O eleman sınırlı sayıda kullanıcıya açılmış. İleride tüm kullanıcılar için düşünüyorlarmış. Bence bir sonraki güncellemede herkese gelecek ama bedava olmayacak. Baktılar eleman kullanışlı Elmas karşılığı satacaklar.

• gamecenter : gugukusu

herşekilde takas, alım satım yapabiliriz.
  • Çirak zaten bedava degil guncelleme sonrasi ilk denemem de ucretliydi zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karacaardıç -- 3 Eylül 2012; 21:41:24 >
  • Ağıl büyütmek için gereken çiviler zor bulunuyor, özellikle kutulu olan nerdeyse hint kumaşı gibi.
    Bitkilerin olduğu yer değil de diğer şeylerin olduğu ambar artık dayanmıyor büyütmem lazım.

Bir de yem makinaları hiç yetmiyor. 2 inek, 2 domuz, 2 tavuk yerim var ve 2 de yem makinası var ve yetmiyor.
    Böyle nereye kadar gidecek bilmiyorum ama her seferinde bir grup hayvanım aç kalıyor, ölmezler inşallah.
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.