Şimdi Ara

HAYATINIZDA DUYDUĞUNUZ EN İYİ ESPRİ? (102. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.625
Cevap
59
Favori
382.995
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 100101102103104
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

8. Sınıftayız, ingilizce dersi hocada sağlam kahkaha felan uçuyoruz. En arkada iri yarı bi arkadaşımla sırayı paylaşıyorum. Sıranın altına bacaklarını sokamayacak derecede uzun. Kıçının bir yanağıyla oturuyor zaten sıraya.. Neyse dersten sıkıldık sağı solu kurcalıyoruz. Arkadaş o cüssesini sıraya oturarak ayakkabı bağlama yeteneği üzerine geliştirmeye çalışıyor. Simetrik olsun diye bi sağ ayağının bağını düzeltiyor bi sol... Bende ufak tefek bişeyim, o ayak değiştirdikçe sıranın benden yana olan tarafı kalkıyor haliyle bende ikidebir zıplıyorum... Vesselam kızmaya başladım hoca konuşuyor ufaktan ufaktan söylüyorum : " la oğlum yapma la zıplıyo sıra la indirme kaldırma" umrunda değilim ama . Kızdım ki, tam da hocanın sustuğu ana geldi bi bağırdım :

" LA OĞLUM INDIRIP KALDIRMA ŞUNU TAM AYARINDA OLDU BAĞğğğ(cıkların diyecektim kiii bağcıklar arada kavruldu gitti sınıfta derin bir sessizlik herkes yanlış anlaşılmanın etkisinde ) "

Kafayı tahtaya bi çevirdim hocayla göz göze benden kısık bi ses ;

"ss--- Sırayı hocam" .. dedim.

O andan sonra koptuk zaten hocada uçtu

Sağolsun iyi adamdır sözlüde canımızı yakmadı bizim

Edit : Düzeltme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MeqaXL -- 18 Ekim 2010; 22:38:29 >
  • Heheh
  • Bizim bir arkadaşın 17 kardeşi vardı. (Arkadaş da dahil ) Onu hocaya söyleyince şaşırdı falan doğal olarak. Sonra Ya o kadar çocuk için bayağı bir süre hamile kalmıştır diye söylendi falan. Arkadaş da hocam ikişer ikişer doğuruyor deyince hocanın " heeee bi iki bi üç bi iki bi üç demesi bizi çok güldürmüştü"

:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bir_Bilen

Bir programda Aysel gürel ünlü bir şair için "Kartpostal şairi" diyor...
    Şairin cevabı;
    Kart sensin, postal da sana girsin...

Aklından yanlış kalmış kardeş hatırlattın bana beni baya güldürdün

Bir panelde

Duygu Asena:Nazım Hikmet kartpostal şairidir. diyor

Ardından rahmetli Can Yücel

Şöyle cevaplıyor

Kart sensin o pastal da dötüne girsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DrCru3L

bi gün belediye otobüsüne bindik arkadaslar fln yazın sıcagında o aralarda okullarkapalı
    arkadaş 4 öğrenci dedi 20 tl parayı uzattı
    şöför öğrenci kimlikleriniz varmı dedi
    tabi bizim arkadaş ''HAYIR Diplomamız var verelim mi'' demezmi dolmuş komple kahkaha.. sonudna bizde atıldık dolmustan...

Bu cidden komikmiş özellikle belediye otobüsüne binip dolmuştan atılmış olmanız
  • Lise 1 DinKültürü dersinde iken Peygamberimizin Allah ile konuşutğından bahsediyordu hocamız.
    Az çok hatırlıyorum şöyle bir cümle kullanmıştı. Peygamberimiz Allah' a sormuş. Ben sizi görmek istiyorum demiş. Allah'da beni görmeye hiç bir canlının Nur'u yetmez demiş. Bende o zamanın verdiği akılla haylazlıkla arkadaş ortamında bulunmayla şöyle saçma bir cümleyi sesli düşünmüştüm. ''Sanırım ekran kartları yetmiyor ''
    Tabi sınıf felan koptu. Hoca bağırdı çağırdı biraz bana müsliman değilmisin diye de. Daha sonra yaptığımın hata olduğunu anlamıştım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xapster

Lise 1 DinKültürü dersinde iken Peygamberimizin Allah ile konuşutğından bahsediyordu hocamız.
    Az çok hatırlıyorum şöyle bir cümle kullanmıştı. Peygamberimiz Allah' a sormuş. Ben sizi görmek istiyorum demiş. Allah'da beni görmeye hiç bir canlının Nur'u yetmez demiş. Bende o zamanın verdiği akılla haylazlıkla arkadaş ortamında bulunmayla şöyle saçma bir cümleyi sesli düşünmüştüm. ''Sanırım ekran kartları yetmiyor ''
    Tabi sınıf felan koptu. Hoca bağırdı çağırdı biraz bana müsliman değilmisin diye de. Daha sonra yaptığımın hata olduğunu anlamıştım.

Buraya bu denli saçma bir şeyi yazdığına göre hatandan ders çıkarmamışsın Belli ki...
  • bir gün arkadaşlarla pes oynuoz ,arkadaşla diyaloğumuz şöyle: arkdş -abi bu kol basmıor ya ben -ne yapalım olm kalkıp kolbastı mı oynayalım. :)
  • süpermiş arkadaşlar paylaşımlar teşekkürler:)
  • bir gün otobüs tıklım tıklım dolu duraga yanastı sabah sabah adamın bırı tabı zor bır sekılde bınde ve arkaya bakarak ılerlermısınz ortdan bı adamda nereye ılerlıcez dedı adamdakı cevab aynen bu cehenemın dıbıne
  • yeni gömlek almştm arkadaşın birine sordum gömlek nasıl falan diye
    arkadaş:bunun erkek için olanı varmı ? gülüyo tabi
    ben:napcan lan kocanamı alcan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xapster

Lise 1 DinKültürü dersinde iken Peygamberimizin Allah ile konuşutğından bahsediyordu hocamız.

• quote:

Orijinalden alıntı: et3rn4l

yeni gömlek almştm arkadaşın birine sordum gömlek nasıl falan diye

şahan gökbakar
    alıntıdır diyeyedin keşke

http://www.youtube.com/watch?v=rEJTyX34WVs

00:55 de geçiyor bu espri
  • Ewet Geçiomş :S
  • geçen gün taksime gittim bugün minibüsüme esprisini hep çok sevmişimdir
  • quote:

Orijinalden alıntı: ErrayN

arkadaşla okuldan cıktık yolda yürüyoruz.öndede kızın biri gidiyo arkadas kızın yanına gitip slm yürüyelimmi dedi.kızda hayır diyince arkadaş aynen şöyle''koşalım ozaman'' dedi.halaa gülüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Gerko

Bir Cumartesi sabahı saat 10:00'da kalktım , kahvaltılık birşeyler almak için arkadaşın bakkala doğru yol aldım . Gittim bakkala benim yaşlarımda bir kız ekmek alacağını söyledi . Arkadaşımın abisi de bir torbaya 3 tane koydu . Daha sonra kız ekmekleri ben seçeceğim dedi ve Hasan Abi'den beni koparan müthiş laf : ''İyi seç bakalım ... Bedava çıkar belki''.

• HHheheheh Ama Haketmiş Yani....
  • quote:

Orijinalden alıntı: et3rn4l

yeni gömlek almştm arkadaşın birine sordum gömlek nasıl falan diye

ppheeheh.... Aynı Espriyi Banada Yapmışlardı, Bende Aynı şekilde cevap vermiştim, ortamda ilgiyi çeken ben olmuştum :D:D
  • Şahan 'ın esprisidir o. bkz. Dünyanın En hızlı laf sokan adamı.
  • 
Sayfa: önceki 100101102103104
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.