Şimdi Ara

HAYATINI ÖRNEK ALDIĞINIZ KİŞİLER KİMLERDİR ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
638
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Kesinlikle babamdır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bildiğin Odun

Kesinlikle babamdır

Niye ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kadir mısıroğlu,cübbeli ahmet,prens adnan,fatih ürek,kobra murat,devlet bahçeli,sedat peker,çılgın sedat,****,necip fazıl Kısakürek, Bülent ersoy

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Platon.

@platon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LabutideğilTom -- 18 Temmuz 2018; 20:13:35 >
  • Nickimdeki insan :)

• White Eagle 26 kullanıcısına yanıt
    Babam deyim yerindeyse hayatını yoktan var etti. Küçük yaşta ailesini kaybetti bakmakla yükümlü olduğu kardeşlerine baktı onlar için eğitimini başarılı olduğu halde liseden sonra devam edemedi bunun yanı sıra öğrenme becerisini sürekli arttırdı o kadar zorluk içerisinde insanlara hep helal olsun dedirtti. Gerek anneme davranışları gerek bize yaklaşımı olsun gönlümde saygıyı hep haketti. Sadece bu sebepler bile onu örnek almama yeterli olmuştur bana. Yaşım 25 Bilmiyorum çoğu baba böyledir belki ama illa birisini örnek almam gerekiyorsa bu kesinlikle babam olurdu

• quote:

Orijinalden alıntı: Bildiğin Odun

Babam deyim yerindeyse hayatını yoktan var etti. Küçük yaşta ailesini kaybetti bakmakla yükümlü olduğu kardeşlerine baktı onlar için eğitimini başarılı olduğu halde liseden sonra devam edemedi bunun yanı sıra öğrenme becerisini sürekli arttırdı o kadar zorluk içerisinde insanlara hep helal olsun dedirtti. Gerek anneme davranışları gerek bize yaklaşımı olsun gönlümde saygıyı hep haketti. Sadece bu sebepler bile onu örnek almama yeterli olmuştur bana. Yaşım 25 Bilmiyorum çoğu baba böyledir belki ama illa birisini örnek almam gerekiyorsa bu kesinlikle babam olurdu

Anladım kardeş bende çok şükür baba yönünden şanslıyım babam maddi ve manevi yönden bana hep destek olmuştur evimi aldı, düğünümü yaptı şu anda evimizi müteahhite verdiğimizden kiramıda veriyor

• Max Planck

• White Eagle 26 kullanıcısına yanıt
    Bazı babalar iyi ki varlar
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.