Şimdi Ara

Hayatımda hiç Hamburger Yemedim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
303
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

hamburgerin tadını merak etmiyor değilim.nasıl bir tadı olduğu neye benzediği hakkında değerli fikirlerinizi öğrenmek istiyorum.

şehre bigün yolum düşerse hamburger yemeyi planlıyorum ama bunların satıldığı mekanlar da bana göre değil.

• Hangi dağda yaşıyorsun kardeş?
  • Abrys den ye hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de yemedim
  • Hiç bir şey kaybetmedin. Taze ekmeğin içine mis gibi bir peynir ve bahçeden yeni toplanmış domates koyup yediysen çok daha şanslısın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mcdonalds double cheeseburger yiyerek başlayabilirsin.2li menüsü 20 lira olması lazım.Biraz daha verip double quarter pounder yiyebilirsin.

Ankaradaysan iyisinden bir kaç hamburgerci önerebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Greggs

Mcdonalds double cheeseburger yiyerek başlayabilirsin.2li menüsü 20 lira olması lazım.Biraz daha verip double quarter pounder yiyebilirsin.

off isme bak.beni baya bi heyecanlandırdı.ama ankarada değilim.ayrıca 20 lira biraz pahalı gibi geldi.adana dürüm yerim hafız .acılı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SudaEriyenAspirin

Hiç bir şey kaybetmedin. Taze ekmeğin içine mis gibi bir peynir ve bahçeden yeni toplanmış domates koyup yediysen çok daha şanslısın.

hocam hamburgerin içinde yuvarlak et olmuyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3arbar

quote:

Mcdonalds double cheeseburger yiyerek başlayabilirsin.2li menüsü 20 lira olması lazım.Biraz daha verip double quarter pounder yiyebilirsin.

off isme bak.beni baya bi heyecanlandırdı.ama ankarada değilim.ayrıca 20 lira biraz pahalı gibi geldi.adana dürüm yerim hafız .acılı.

daha önce hiç yemediysen merak etme, berbat. arkadaşın dediği gibi: ekmeğin içine taze domates ve doğal peynir koyup yersen daha iyi tadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3arbar

quote:

Hocam menemen yiyin bence.

Yav arkadaş bir insan hamburger denemek isteyip nasıl adanaya yönelebilir?Yani sizin canınız döner istediğinde şakşuka mı yersiniz?Tamamen alakasız lezzetler.Adanayı da severim ama canım hamburger istediyse gidip Adana yemem.Kaldı ki Adana da ucuz bir şey değil ki.Bizim burda 15-20 arası çoğu yerde.Doyuruculuğu da dediğim 2li menu kadar değil.

• En ufak bir numarası dahi olmayan bir yemek. Hatta yemek demek bile gerçek yemeklere hakaret olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Be All My Sins Remembered -- 10 Mayıs 2017; 22:1:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.