Şimdi Ara

Hayat artık sıkıcı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
1.725
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 10 insandan 10 u aynı şeyi söylüyor ve kendilerinin de onlardan olduğunun farkında değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Okeanos_

Hocam güzel yazmışsınız.Ben de arkadaşa benzer bir tavsiyede bulundum. İşe girip çalışsın ve hayatını yaşasın. Part time kurumsal bir yerde işe girse.1000 lira maaş alsa bile aylık , güzel güzek harcar parasını , keyfine bakar.Bu tarz şeyleri kafaya takmasına da gerek kalmaz.

Arkadaşımızın yaşadığı yer büyük bir yer olamayabilir büyük yerde kalacak yeri olmayabilir. Büyük şehirlerde yaşamaya çalışmaya cesareti olmayabilir. Çok yıllar pek çok dostun güzel kardeşimin derdini dinledim. Bazen insanlar en ufak bi çekinme yüzünden bütün hayatlarını heba ediyorlar. Derdini anlamak için az anlatması lazım bize yoksa net tavsiye vermek güç. BEn sadece kendini iyi hissetmenin yolunu söyledim
  • ülkücüadam kullanıcısına yanıt
    Doğru diyorsunuz hocam
  • Tamamen katılıyorum.Okuldur sınavdır yuvarlanıp gidiyoruz ama ne olacak bu hal bilmiyorum.
  • Bende şuan tek başıma kimseyle muhattap olmadan yaşarım onum peşindeyim.

Gerçekten istersen yaparsın.

Şuan farkına vardın bazı şeylerin ama değişimi göze alamıyorsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler hepinizin cevapını veriyorum.( HAYAT BİTİK ) Tat yok tad.ne biçim hayat lan bu.yaş 30 oldu iş arıyorum.inglizcemi geliştirim diyorum.çalışıyorum.bu işsizlik yüzünden konsantre olamıyorum.ingilzceme,kafada huzur yokki eskiden çok kitap alırdım şimdi alamıyorum.yurtdışına dil okuluna gitmeyi çok istedim bu artık hayalden öteye gidemem.
  • Kesinlikle katılıyorum herkes yapmacık geliyor bana da sosyal medyaya İnstagram a hep fotoğraf atıyorlar mutlu Zengin aile tablosu çiziyorlar ama o zaman neden bu ülkede bu kadar mutsuz korkak çocuklar ayrı karı koca var? Kimseye güvenemez olduk herkesten şüphe eder olduk bir tane sağlam dostun varsa tırnağınla başını kaşı o derece. Ve felaket bir sona doğru yol alıyoruz Allah sonumuzu hayır etsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MilyonerAdam

Spora git, Evinde hayvan besle, Gitar vs çal, Tarih vs ilgini çeken kitaplar oku, Kendin gibi insanlar bul (elbet senin gibiler vardır senin zamanından bende geçtim krdşm bende hayat sıkıcı ulen falan diyodum yaklaşık 1.5 ay önce falan :Ddd hatta depresyondaydım :Ddd.s:daSD:sa)

Abi en basitinden Vikings izlesin işte Dünyadan az da olsa uzaklaşır, irlandanın o güzel doğasında İngilizlerle savaşır kötü mü

• nofap'e başla
  • quote:

Orijinalden alıntı: -YucukluSucurtam-

Kesinlikle katılıyorum herkes yapmacık geliyor bana da sosyal medyaya İnstagram a hep fotoğraf atıyorlar mutlu Zengin aile tablosu çiziyorlar ama o zaman neden bu ülkede bu kadar mutsuz korkak çocuklar ayrı karı koca var? Kimseye güvenemez olduk herkesten şüphe eder olduk bir tane sağlam dostun varsa tırnağınla başını kaşı o derece. Ve felaket bir sona doğru yol alıyoruz Allah sonumuzu hayır etsin.

aynen hocam
  • Dünyada akla değer veren yok madem,

Aklı az olanın parası çok madem,

Getir şu şarabı, alın aklımızı:

Belki böyle beğenir bizi el alem!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Senin paran bitmiş

• quote:

Orijinalden alıntı: Flowles

Senin paran bitmiş

çoksa biraz versene
  • Yeni ve Güçlü Türkiye'ye hoş geldin.

Gerçi bunu diyorum ama bu olay artık Global anlamda insanları sarmış durumda.
  • 2005 te falan her duyguyu çok güzel alırdım. Tv de ağlayan biri görsem gözlerimden yaş süzülürdü.

Yıl 2018. Hiçbir şey hissetmiyorum. İki şey hissediyorum. Biri akşam yatmadan önce dua ederken Allah'ın yanımda olduğunu. İkinci de kuşumla oynarken ki mutluluk. İkisi haricinde herşey boş geliyor. Kiracım iki aydır para yatırmıyor arayıp sormuyorum bile.

• quote:

Orijinalden alıntı: SeaHawk009

2005 te falan her duyguyu çok güzel alırdım. Tv de ağlayan biri görsem gözlerimden yaş süzülürdü.

Yıl 2018. Hiçbir şey hissetmiyorum. İki şey hissediyorum. Biri akşam yatmadan önce dua ederken Allah'ın yanımda olduğunu. İkinci de kuşumla oynarken ki mutluluk. İkisi haricinde herşey boş geliyor. Kiracım iki aydır para yatırmıyor arayıp sormuyorum bile.

aynen hoccam, duygusuz birey yaptılar bizi.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.