Şimdi Ara

Hayallerimi gerçekleştiriyorum-Part 1:Karavan Yapıyorum Bol SS'li (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
507
Cevap
96
Favori
26.516
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sobayı yakmadın galiba daha? O branda eriyip gider dikkat et!
  • kardeşim iyi hoş iyi yapmıssın ama bunu neye bağlıcan .birde sobayla mı ısınacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Helal olsun hocam sistemin kölesi olmamışsınız hayalinizin peşinden gitmişsiniz
  • Ben de çorludanım nerede yapıyorsun bunu yardıma gelelim belediye konutlarının orası gibi duruyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: operator11

Sobayı yakmadın galiba daha? O branda eriyip gider dikkat et!

Soba borusuyla branda arasına cam yünü sıkıştırdım ayrıca içeride de yalıtım malzamesi olarak cam yünü kullandım kendisi 450 derece sıcaklığa kadar dayanıyormuş sözde

Zaten fazla yakmıyorum sobayı 23.30 gibi işten döndüğüm zaman iki tane karton atıyorum içine 1 saat falan sıcak oluyor içerisi zaten 1.30 saat sonra uyuyorum yani soba günde yarım saat yanıyor.
  • çok yanlış yapmışsın
  • [C_a_N_e_R] kullanıcısına yanıt
    Emlak yokuşunun hemen yanında
  • Hocam dikkat et evsizi sapigi tecavuzcusu sarapciai manyagi herturlu seyi var. Bi de yanlis yapmissin be

• quote:

Orijinalden alıntı: modifci

quote:

Orijinalden alıntı: operator11

Sobayı yakmadın galiba daha? O branda eriyip gider dikkat et!

Soba borusuyla branda arasına cam yünü sıkıştırdım ayrıca içeride de yalıtım malzamesi olarak cam yünü kullandım kendisi 450 derece sıcaklığa kadar dayanıyormuş sözde

Zaten fazla yakmıyorum sobayı 23.30 gibi işten döndüğüm zaman iki tane karton atıyorum içine 1 saat falan sıcak oluyor içerisi zaten 1.30 saat sonra uyuyorum yani soba günde yarım saat yanıyor.

Dağ adamı bendensin :D

• Harika. ileride bende karavan veya şu eski model arabalardan birtane alıp gezmek istiyorum.
  • Harikasin hocam bende otostopla Türkiye turu yapmak istiyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Helal olsun vallahi kapitalizm düzenine atanacak bir mühendis olmaktansa özgür yaşamayı tercih etmişsiniz büyük cesaret. Gelirinizi nasıl sağlayacaksınız ?
  • çalıstığınız iş ile ufaktan para biriktirerek normal bir karavan alsaydınız hem bunu trafiğe çıkarmak umarım yasaldır.

• Şahsen ben çok beğendim
  • Ulen batu ya seni bi harikasın ya.Turda sorduğumda nerede okuğunu mutsuzca söylemiştin.Nerede mutlu oluyorsan orada yaşa kardeşim benim ya çok sevindim la yemin ederim.BENDE bir bomba patlatayım batu mart-nisan gibi TÜRKİYE turuna çıkıyorum otostop ile.Bu defa sadece ege değil 5-6 ay belki daha fazla süre kalıcam.Diğer sene ekim kasım gibi bisiklet ile avrupa turu düşünüyordum ama TÜRKİYE'de çok güzel yerler var sadece biraz başımızı kaldırmamız gerek.İstanbulada uğrucam bro yanına gelirim.
  • Fazla yaşamazsın.
  • Süper olmuş ama uzun soluklu olmaz gibi
  • başarılar, takip
  • quote:

Orijinalden alıntı: battle35

Ulen batu ya seni bi harikasın ya.Turda sorduğumda nerede okuğunu mutsuzca söylemiştin.Nerede mutlu oluyorsan orada yaşa kardeşim benim ya çok sevindim la yemin ederim.BENDE bir bomba patlatayım batu mart-nisan gibi TÜRKİYE turuna çıkıyorum otostop ile.Bu defa sadece ege değil 5-6 ay belki daha fazla süre kalıcam.Diğer sene ekim kasım gibi bisiklet ile avrupa turu düşünüyordum ama TÜRKİYE'de çok güzel yerler var sadece biraz başımızı kaldırmamız gerek.İstanbulada uğrucam bro yanına gelirim.

Eyvallah bro

Olum ben bunu yaza kadar bitiririm atlarız içine turda seneye neyle gezecez la falan diyorduk ya

Abi valla ben de yapacam türkiye turu ama aynı hatayı yapmayacağım bu sefer baya para biriktireceğim

Sen napacan olum okumayacan mı

Gel keke görüşelim yalnız şu an çorludayım bursadan feribota atla tekirdağa gel oradan bana gelirsin

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.