Şimdi Ara

hayaller ve hayatlar... tyt ayt çalışmak için öneriler?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
383
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • yönetici arkadaşlar lütfen konuyu kaldırmayın insanların önerisine ihtiyacım var telefonum olmadığı için buraya yazmaya karar verdim

canım sıkıldı ve dedim ki şu dh ye bir konu açayım belki biri öneri verir
    forumun kötü nesil olarak adlandırdığı 2001 kesimindeyim ve evet arkadaşlar dh liler haklı :) bizim nesil bitmiş durumda
    11 im bu arada seneye tyt mağduru olacağım

çok canım sıkıldı konuşacak biri de yok evden hatta odadan dışarı çıkmıyorum çünkü :) daha yeni sınıfımı değiştirdim ve bu sınıfta hiç arkadaşım yok tek oturup arkada oturuyorum sınıftan soyutlanmış gibiyim 2 arkadaşım var ama onlar da çok yapmacık be bi derdim olsa anlatamıyorum
    ailem sadece olmak için yaratılmış gibi özzellikle annem ama babam beni anlıyor sınavın yükünün farkında

öyle işte...
    11 e kadar sırf takdir için çalıştım lise 1 için şimdi şey diyorum keşke hiç arkadaşım olmasaymış onlara kandım çok az çalıştım şimdi pişmanım hem de çok

bir yandan diyorum keşke çalışsaymışım 8 de az çalışıp iyi bir anadolu lisesine girdim iyi bir puan almıştım teog dan ama okulum o kadar da iyi değilmiş okulun asıl amacı reklam

dün azimli yazarı keşfettim onun gibi çalışmayı planlıyorum artık bilkent bilgisyar istiyorum ben de konuyu da biraz konuşmak için açtım canım sıkkın pişmanım çoğu şey için bana şu 1 sene için önerileriniz varsa belirtirseniz minnettar kalırım

slipknot snuff dinliyorum şu an dinlemenizi tavsiye ederim grup adına bakıp aldanmayın slipknot bu müzikle bizim de duygularımız var demiştir :)

• Tıp mı istiyorsun ? Pilot mu olmak istiyorsun ? Derece mi istiyorsun ? Ozaman bu isteklerin yerine gelebilmesi için karne gününden itibaren çalışmaya başla. Kendi düzenini, programını kur. Sınıf ortamında mı daha rahat ders çalışıyor anlıyorsun ? Ozaman da dersaneye git. Elinden geleni yap tevekkülünü et. Olduğu kadar olmadığı kader be karşim. Bu dediklerimin hiçbirini uygulamadım, şuan sınava 82 gün kaldı. Ama pişman değilim. Dünyanın sonu değil ya, hem kendi istediğim bölümü seçicem. Tertemizzz. Geçen Hukuk okuyan birini gördüm burda, arkadaş Bilgisayar mühendisliği istiyormuş normalde. Arkadaşlarına ve çevrelerine uymuş. Ve şuan çok mutsuz, Anladın ?
  • Çalış kardeşim içten bi şekilde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konuyu hortlamak gibi olcak ama ne yaptın kardeşim. Nasıl geçti sınavın?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.