Şimdi Ara

Haxball'da ODAYA GİREMİYORUM. (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
99
Cevap
0
Favori
96.820
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ZyXEL modem kullanıpta hanxbal oynayamamaynlar aşağıdaki adımları deneyebilirmi.

Modemin arayüzüne 192.168.1.1 ile eriştikten sonra sol taraftaki menülerden Gelişmiş>UPnP kısmına tıklayınız ve buradan “Evrensel Tak ve Çalıştır Özelliğini etkinleştir”,”Kullanıcıların UPnP üzerinden yapılandırma değişikliği” seçeneklerini işaretle ve uygula butonuna tıklayarak ayarları kaydet .Ayarları kaydettikten sonra yine ekranın sol tarafındaki Güvenlik>Güvenlik Duvarı bölümünden Paket Yönü kısmındaki WAN to LAN’ı izinver olarak seçip ayarları kaydet.
  • belkin modem de aynı sorunu yaşıyorum çözüm yok mu ?
  • Yok mu Hotspot Shield harici bi çözüm?
  • bendede açılmıyou failed de connected rtmfp dio :S
  • yunan sv sinede giremedim
  • Beyler haxball.com a gir diyorum yeşil ekran geliyor ama o nickinizi girin kısmı hiç gelmiyor. Nedeni ne olabilir?

edit: tam 5 dk sonra geldi şimdi nickimi girip tamam dedim ama bu sefer de room list yarım saatte geliyor.

Bu hatayı veriyor şimdi de

CGI Error
    No response fromwww.haxball.com:80

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sistemin Kurbanlarıyız -- 30 Eylül 2011; 20:07:59 >
  • Ben de hiç giremiyorum. İnternetiniz sağlam ise oda kurun anca öyle oluyor.
  • Herşeyi denedim aga. hiçbir odaya girmiyor. bilgisayara format attım, modemi değiştirdim yine girmiyor. 1 aydır haxtan uzağım yeter lan çıldırcam. internet cafelere düşecem valla.
  • Bu galiba zyxel ile ilgili olan birşey.
  • quote:

Orijinalden alıntı: laxi

ZyXEL modem kullanıpta hanxbal oynayamamaynlar aşağıdaki adımları deneyebilirmi.

Modemin arayüzüne 192.168.1.1 ile eriştikten sonra sol taraftaki menülerden Gelişmiş>UPnP kısmına tıklayınız ve buradan “Evrensel Tak ve Çalıştır Özelliğini etkinleştir”,”Kullanıcıların UPnP üzerinden yapılandırma değişikliği” seçeneklerini işaretle ve uygula butonuna tıklayarak ayarları kaydet .Ayarları kaydettikten sonra yine ekranın sol tarafındaki Güvenlik>Güvenlik Duvarı bölümünden Paket Yönü kısmındaki WAN to LAN’ı izinver olarak seçip ayarları kaydet.

işe yaramadı malesef..
  • Var mı giremeyen :D
  • giremiyorum şuan
  • Arkadaşlar, kimi servis sağlayıcılarda olan bir sıkıntı bu. UDP portlarıyla alakalı.

cc.rtmfp.net adresine girin, sondaki ışık kırmızıysa p2p sistemler kullanamazsınız. Düzeltmenin yolu yok. Tek yapabileceğiniz servis sağlayıcınızı arayıp internete niye para ödediğinizi sorgulamaktır. Benim bildiğim: Avea'da ve bazı TTnet bağlantılarında bu sorun mevcut. Turkcell, vodafone, superonline gibi sağlayıcılarda bu sıkıntıyı görmedim.
  • Zyxel var giremiyorum yaaaaaaaaa
  • arkadaşlar ZyXEL modem kullanıp hanxball oynayamayan arkadaşlara önerim aşağıdaki adresten modemlerinin modellerine uygun olan fw yazılımlarını güncellemek ben güncelledim sorunum çözüldü.

ftp://ftp.zyxel.com.tr/ZyXEL_URUNLERI/MODEMLER/ADSL_MODEMLER/
  • yil olmus 2019 hala giremiyorum
  • vodafonela telden internet paylaştığımda bende odalara giremiyorum çözümünü bilen var mı
  • themaniak kullanıcısına yanıt
    bende öyle bir sıkıntı yok.
  • ilginc hocam ya sinirlerimi bozuyor boyle sacma seyler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.