Şimdi Ara

Havalimanında unutulan ürünler Avcılar'da satılıyor. (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
238
Cevap
37
Favori
126.773
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam zaten ordan feshane gidicem ordan da sarıyer geçme ihtimalim var... Maksat gezmek zaten 100 ttlye ps vita alırsam kar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://harita.yandex.com.tr/-/CVSiuUL5

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qontak0 -- 8 Nisan 2015; 21:00:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TaLeBee

ben bu konunun aynısını 2 sene önce yine bu forumda okudum hatırladığım kadarını aktarayım kimseninde günahına girmek istemiyorum ama bu adamlar piyasadaki çöpleri toplayıp biz bunları havalimanından aldık insanlar bunları unutmuş diyerek insanlara satıyorlarmış. keşke biri o konunun linkini atabilse

aynısını ben de okudum dediğiniz gibi her türlü ürün olabilir çalıntı gibi ya da başka.
  • Ben sıklıkla giderim genelde çar çöp oluyor oralara gelmeden güzel ürünler ayıklanıyor bence
  • izmir adnan menderes için aradım sordum açık arttırma ne zaman diye
    çocuk esirgeme kurumuna bağışlıyoruz dediler
  • Bunlari internet üzerinden alabiliyor muyuz bilgisi olan var mi? Illaki ihaleye katılmak mi gerekiyor

• ankarada güncel adresi neresi bunların
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr xXx

quote:

Orijinalden alıntı: jorge

Bir sürü çakma eşya var gidenler çok heveslenmesinler.
    Tekerlekli sandalye bile var onu kullanan adam nasıl unutur gider aklım almıyor

Öyle deme bir mucize sonucu adam ayaklanmış olabilir onun için bırakmıştır belki

akşam akşam ne güldüm ya

• quote:

Orijinalden alıntı: maxiromulus

izmir adnan menderes için aradım sordum açık arttırma ne zaman diye
    çocuk esirgeme kurumuna bağışlıyoruz dediler

Güldüm
  • bende takip edeyim konuyu.
  • geçtiğimiz pazar atatürk havaalanı dış hatlarda yunanistanlı bir genç laptopumu kaybettim diye ağlıyordu. telefonla bikaç yeri aradık beraber ama sonuç çıkmadı.

bilseydim bu başlığa yönlendirirdim :)
  • Gitmekten vazgeçtim çok teşekkürler

• Takip

• quote:

Orijinalden alıntı: Man Down

ankarada güncel adresi neresi bunların

Ulus'ta Anafartalar Çarşısı'nın üst katında bir yerleri vardı ama çok dandik ürünler oluyor. Gitmeye değmez. Siteyi gördükten sonra buraya gitmemeyi düşünüyordum fakat bazı profesyonel spor ürünlerinin kıymetini bilemezlerse pazarlıkla ucuza alırım belki.
  • Ancak herkesin bilmediği urunleri duşurebilirsiniz. Örneğin 1000 liralık shure mikrofon vs. LG G3 ya da ne bileyim bir i7 laptopu çok ucuza duşurmek umuduyla gitmeyin boşuna

• kutusuyla unutulmuş olanlarına pek inanamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Prens -- 9 Nisan 2015; 11:09:51 >
  • boşuna yormayın kendinizi. dijital olarak birşey bulmanız gerçekten zor. Telefonları felan kontrol etmeden almanız gerekli. Yani alayım titreşimi çalışıyormu bakayım vs. yok. bu şekilde alıyorsanız alın olayı var.

Giysi, çakı vs. istiyorsanız gidin. Güzel şeyler vardır.
  • Piyasanın 100-150 lira altina ipad falan da bulamaz miyiz?

• quote:

Orijinalden alıntı: dolcia

Piyasanın 100-150 lira altina ipad falan da bulamaz miyiz?

İkinci el ipad e piyasa fiyatının 100-150 lira altına vereceğine git sıfırını al garantisi de olur en azından.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar giysi dışında notebook,telefon vs. için gelecekler için söylüyorum. GELMEYİN. Piyasa fiyatını söylüyorlar. Ya sahibinden vs. de fiyat araştırması yapıyorlar ya da karşılarında telefoncu var fiyatları o veriyor. Kesinlikle değmez. O fiyatlara garantili cihazlar bulursunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi simerazzı -- 9 Nisan 2015; 16:31:21 >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.