Şimdi Ara

Havalı Tüfek Kullananlar Buraya! (56. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.290
Cevap
50
Favori
475.909
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

1.500 2000 tl civarı iyi bir dürbüne sahip güçlü pcp tüfek almak istiyorum,öneriniz nedir öğrenebilirmiyim lütfen.
  • sanırım avfoni damping yaptı. nereye baksam striker edge paketi görüyorum. Sanırım vortex olarak mod 85 snipera gözüm kayıyor. Ama gezerken bide şöyle bişi gördüm.

Bunun çalışma mekanizması da havası sıkıştırarak sanırım. Eğer böyleyse hatsan vortexler ile aynı mantıktadır.

Böyle birşeyede para verilir mi sizce?

https://www.isgoren.com.tr/urun/2003/crosman-mk-177-havali-tufek.html

yeni olacağım için başlangıç tarzı bişi almak istemiyorum. En azından orta bişi alayım, sonrasında al sat yapmayayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CakalCarlos35 -- 29 Mart 2016; 0:04:12 >
  • merhaba arkadaşlar ben foruma yeni üye oldum bende calibrgun cricket var bana yurtdışından kardeşim getirdi ancak ben daha bu tüfekle pek bir atış yapmadım yani bunun bir prosedürü var mı atış yapmam için bir kulübe üye olmam gerekir mi cricket kullanıcıları varsa ya da havalı pcp tüfek kullanan arkadaşlar varsa bana yardımcı olabilir mi whasaptan da ulaşım yapabiliriz mersinde ikamet ediyorum. teşekkür ederim şimdiden
  • Arkadaslar bisey sormak istiyorum bu kursun sacmalarin celik olani yokmu neden kursun celik tada demir neden yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • karakral1 kullanıcısına yanıt
    Erime noktası düşük olduğu için şekil vermek için gerekli olan maliyet daha düşük.
    Ayrıca mukavemeti namlu çeliğinden düşük olduğu için namlu içindeki yivede zarar vermeyecektir.

• Hatsan mod 85
    Havali gayet basarili ama tasima sorunundan dolayi
    Mo44 alacagim
    Satiliktir 350 lira 2 ay kullanildi 200/300 adet mermi atildi
    Bu mesaja eklenen görseller:

Havalı Tüfek Kullananlar Buraya!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muammer4616 -- 9 Nisan 2016; 1:07:19 >
  • xarizmax X kullanıcısına yanıt
    Mod 85 yeni baslangic icin gayet iyi ben aldim simdi yetmiyor satiyorum sanada yetmicektir kardes ama mecbur baslangic kullamcaksin ;)

• CakalCarlos35 kullanıcısına yanıt
    Mod 85 yeni baslangic icin gayet iyi ben aldim simdi yetmiyor satiyorum sanada yetmicektir kardes ama mecbur baslangic kullamcaksin

• Arkadaşlar baretta storge x5 havalı tüfekle basladım cok keyfli bir silah pcp aldıgımdan satıcam ilgilenen arkadaş olursa yardımcı olurum tasco durbünle 350 tl tşk ederim kolay gelsin.
  • Hatsan striker edge için iyi bir dürbün önerebilir misiniz? 130 TL den fazla olmasın lütfen.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1000 x silahımın kurarken kundağı parçalandı tahta kundak
  • quote:

Orijinalden alıntı: JakSocket

quote:

Orijinalden alıntı: Çağdaş

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Çağdaş

quote:

@Darkness Tüfek kılıfında yanında faturayla taşırsanız sorun çıkmaz. AVM tarzı kontrol noktalarının olduğu yerlerden geçemezsiniz sadece. İlla bir yere gitmenize de gerek yok. Ev içinde, bahçede, boş bir arsada rahatlıkla kullanabilirsiniz.

@Çağdaş Avfoni'nin Striker Edge seti ve bir miktar saçma alın ekstradan. Güçlü ve ucuz bir tüfek.

Bir kaç atıştan sonra, yormaya başlar mı?

İlk başlarda zor gelir ama kullandıkça alışırsınız. Çok yormaz.

Yorumlar olumlu, fiyatına göre çok iyi olduğu söyleniyor. Bu kafama yattı, peki menzili biraz daha fazla olan bir ürün önerebilir misiniz ekstradan?

Mod 85 Sniper fiyatına göre uygun. Dürbün, kayış, bipodta hediye geliyor Bozkurtav'dan alırsanız. Diğer siteleri bilmiyorum. Yalnız üst modellerden alacaksanız Vortex yazanlardan alın, çok daha uzun ömürlü olur.

Hatsan striker edge için kubbe tarzı saçma önerebilir misiniz?
  • bende hatsan edge var, nasıl bakım yapabilirim ve zaman aralığı ne olmalı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ult55ras -- 4 Mayıs 2016; 20:31:15 >
  • Hatsan striker edge ile bende aranızdayım, bugün verdim siparişi.
    Fakat kullanacak yerim yok
    Bu silahlarla pol**** girebiliyor muyuz bilgisi olan var mı acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-3B913FB4A -- 9 Mayıs 2016; 22:32:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çılgın Karadenizli

Hatsan striker edge ile bende aranızdayım, bugün verdim siparişi.
    Fakat kullanacak yerim yok
    Bu silahlarla pol**** girebiliyor muyuz bilgisi olan var mı acaba ?

nereden kaç paraya aldınız bide tüfek nasıl
  • Beyler havalı tüfek almak istiyorum ama alttan veya namludan kurmalı olması önceliğim öyle 20 30 mt gibi değilde 100 150 mt gibi sağlam bi tüfek ne alabilirim ? Gözüme hatsan torpedo serisi takılıyor sizce uygun mudur ? Bi de belli bi süre sonra silahın götü başı dağılıp vidalar dipcik felan dagilmamali. Şimdiden sağolun cevap için

• Melosah1 M kullanıcısına yanıt
    Gamo CFX - CFX Royal modellerine bir göz atın isterseniz.
  • Mod 85Sniper vortex iyi dir veya 125

• Arkadaşlar bende hatsan striker edge var, buna uygun iş görecek bir dürbün tavsiye eder misiniz ?

• Benim 1 haftalık kullandığım mod 85 sniper vortex var sana satabilirim

• 
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.