Şimdi Ara

HATSAN STRİKER EDGE 5.5MM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (3 Mobil) - 5 Masaüstü3 Mobil
5 sn
15
Cevap
0
Favori
10.613
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaslar aranizda hatsan striker edge 5.5 mm havali tüfek kullanan varmi.Nasildir iyimidir kötümüdür bilgi verirseniz sevinirim ve yaninda 4*20 dürbün hediye dürbün işe yararmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Fiyatına göre gayet iyi ve güçlü bir tüfek. Havalı tüfeklere başlangıç için gayet iyi bir seçim. Avfoni'nin havalı tüfek setini alacaksınız galiba. Yanında verdiği Barska dürbün pek iyi değil ama o tüfekle iş görür.

• m.n11.com/hatsan-striker-edge-55-mm-havali-tufek-P72090841#Product/descriptions
    Usta bu tüfek işte siparişi verdim bakalim nezan gelicek.Daha önce havali tüfek kullandim ama hic almadim kendime bu ilk tüfek.dürbünde biraz iş gorse yeter.

• Ürün geldi güzel ürün fiyatına göre dürbünüde işe yarar cok kötü değil.

• tufek cok guclu hedef koyduk deldi gecti arkayıda mahvetti
    durbunde ustte yuvarlak cevirdinmi ici kırmızı oluyor artı isaretide kırmızı olur.ama gece atarken ilerdeki az aydınlık olcakki.durbun artısı ona denk gelsin

dukkanda attık sol elim soyuldu tepme titremesinden
    her atısta namlu kırcan takcan zor oluyor dize vurup kırdım morarttı
    ayrıca el kol yoruyor kır tak kasları yoruyor
    10 atıs yaptım 11 de bıraktım namlu kıramadım diz morardı

• Selamun Aleykum. Ben ikinci el Hatsan Striker Edge 5.5 mm silah almayı düşünüyorum. Yanında Ansar 3-9x50E model dürbün ile beraber 140 TL. Sizce nasıl silahın özelliklerini ve fiyatını yorum yapıp değerlendirirseniz sevinirim. Teşekkürler...
  • inşalah 2. el almamışsınızdır.. aşağıdaki linkte yenisi 145 TL.

http://www.hepsiburada.com/hatsan-striker-edge-5-5-mm-havali-tufek-pm-outpr429747
  • escape_ E kullanıcısına yanıt
    Hocam ben açıkcası dürbünden dolayı satın almayı düşünüyorum. Dürbün Ansar 3-9x50E model dürbün. Biraz araştırdığıma göre sıfır fiyatı yaklaşık 100 TL civarı bi dürbün. Dürbünsüz olarak da silah 100 TL zaten. Sizce ikinci el için iyi bir fiyat değil mi?
  • Biraz geç gördüm yazınızı. Evet dürbünle birlikte düşünüldüğünde uygun bir fiyat bence de.
    Aldıysanız hayırlı olsun, almadıysanız daha güzeline denk gelirsiniz inşallah.
  • selamlar bende var bence başlangıç için çok ideal. oldukça da güçlü ve isabetli. maddi imkan sorunu yoksa Vortex piston modeli daha iyidir ben sonradan gördüm o modeli. şiddetle tavsiye ederim. dürbün hediye olarak düşünülürse güzel.

HATSAN STRİKER EDGE 5.5MM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi weedecs -- 17 Mayıs 2018; 14:29:19 >

• havalı almayın tek tek at kur at bıktırıyor
  • namludan kirma tufeklere durbun takilmaz. namluyu her kirdiginizda 50 metrede 20 santim oynama yapar nisangah. durbun pcp tuplu havali tufekler icindir. ha 5 metreden vurup sevinecekseniz 20 tl’lik bir durbun de isinizi gorur. bu arada striker edge 2 senedir kullanmaktayim, bir kere servis ile isim oldu ve cok yardimci oldular. kalite ve servis konusunda supheniz olmasin, tufek hala ilk gunku gibi. yeni alacaklara tavsiye ederim.

• huntertlg H kullanıcısına yanıt
    Hocam bu silahın menzili nedir acaba ?

• mfk86 kullanıcısına yanıt
    hocam etkili menzil 40-50 metre

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.