Şimdi Ara

Hatsan Mod 125 Sniper Vortex Havalı Tüfek (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
185
Cevap
3
Favori
55.634
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dostlar merhabalar, bende araniza katilma asamasindayim. Ilk tufeğim olacak elinde temiz uygun fiyata tufek satmak isteyen varsa iletisime gecelim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba hocam,
    Stoeger Atac var elimde geçen sene almıştım 2 kutu Pellet anca kullanmışımdır,üzerinde dürbünlüde mevcut Stoeger marka dürbünde,düşünürsen Antalya dan elden 500 TL ye bırakabilirim,5,5mm

• Merhabalar,

Bende bir heyacan ile almış olduğum hatsan mod 125 sniper model tüfeğimi satıyorum. Dürbün için özel ayaklar aldım ve ayarlattım. En fazla 3 kutu mermi kullanmışımdır. temiz ve kılıfında saklıyorum. Faturası mevcuttur. Gaziantep içi elden 450 TL ye satabilirim. Şehir dışı olursa kargo ile yollayabilirim.

Hayırlı Günler.
  • Merhabalar,
    Hatsan Mod 135 Vortex qe almayı düşünüyorum. Hatsan mod 125 vortex'in bir üst modeli mi ne gibi farkları var ikisinin arasında ?
    Bir mağazada bana mod 135 vortex daha güçlü ve daha sessiz dedi ama namlu uzunluğu daha kısaydı tahribat güçlerinin farkı nasıl acaba ?
  • tek farki susturuculu olmasi ve sonunda qe olmasi :)  Hatsan Mod 125 Sniper Vortex Havalı Tüfek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SEZERAV -- 4 Eylül 2016; 20:28:04 >
  • survivor23 S kullanıcısına yanıt
    Hocam kusura bakmayın ama tamamen boş yazmışsınız.Aradan uzun süre geçmesine rağmen yazmadan duramadım. Ben bu hatsan havalı tüfeği ilk kez alan biri olarka bu yoruma bakarak kesinlikle olumlu karar verirdim. Çok isyan etmişsin be ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ARTHUR. -- 31 Temmuz 2018; 17:1:31 >
  • Arkadaşlar bu dürbün bozulma olayı nederi benim aldığım vortexte dürbün bozacakmı.
  • ARTHUR. kullanıcısına yanıt
    Dürbün için Dampa ayak almanız lazım. Yoksa dayanmaz

• hidayet güneşi H kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam, bilginiz var ise bir sorum daha olacak. Bende normal bir yarı otomatik av tüfeği var ve ona dürbün aldım ama üstündeki kızak 8mm falan ve oraya göre ayak bulamadım . Varmı bildiğiniz bir bağlama yöntemi .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ARTHUR. -- 1 Ağustos 2018; 8:59:36 >
    Hocam o konuda bir bilgim yok aksu av diye bir site var oraya telefondan ulaşın sahibi Yusuf bey gerçek bir esnaf çok ilgili birisi. Size mutlaka yardımcı olacaktır

Teşekkür ederim hocam. Yarın bi ariyayim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Rica ederim

• Tüfek geldide, kırması çok zor ya. Hafiften pişman oldum valla

Bu tüfeği 10 kere kırdınmı enerji biter, kuvvetli yemek yemek lazım:D
    Hocam tüfeğin dipçiğini kasığınıza sıkı bir şekilde bastırın, namlunun ucuna hafifçe vurup namluyu açın daha sonra iki elinizle birlikte tüfeği kurup namluyu kapatın. En kolay kurma yolu bu bence. Bir de dizelleme bitmeden sakın dürbün monte etmeyin.

Dizelleme nedir hocam 70 atış dedikleri olaymı.

Namludan duman çıkması ve yanık yağ kokusu

Anladim hocam dikkat ederim... Teşekkür ederim bilgiler için.

Rica ederim

• Urun hala satilikmi

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.