Şimdi Ara

Hatasız A70 LANSMAN KILIFLARI HEDİYE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
1
Favori
425
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Antalya İlan Türü #Satılık Kondisyon #Sıfır
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    1
    1 Hatasız A70 LANSMAN KILIFLARI HEDİYE
    Merhaba özenerek 15.03.2020 vodafone dan hattım üzerine aldığım cihazımı satıyorum.Kutu içeriği kullanılmadı ve tamdır.24 ay Samsung Türkiye garantilidir.Hatasız fişek gibi cihaz çok güzel gerçekten ama bana ios uygulamaları gerekli o yüzden satıyorum.Cihazıma özel lansman kılıfı olan sarı ve mavi ve siyah ayrıca şeffaf kılıfta almıştım yüksek fiyatlı onları da yanın da hediye edeceğim.Renk mercan ve beyaz renkten ekstra pahalı olan siyah renktir.Kutusunda jelatinleriyle alıcısını bekliyor.
    Fiyat: 2600TL den 2500TL düşürdüm.
    Not:

Fırsatçılar boş beleş insanlar arayıp rahatsız etmesin kimse kimsenin vaktini boşa harcamasın kalp kırmayalım.Takas pazarlık yoktur.Referanslara itinayla bakınız.

Hatasız A70 LANSMAN KILIFLARI HEDİYE
    Hatasız A70 LANSMAN KILIFLARI HEDİYEHatasız A70 LANSMAN KILIFLARI HEDİYEHatasız A70 LANSMAN KILIFLARI HEDİYE
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 2600 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Evet | 9 Nisan 2022 Satıldığı Şehir : Antalya Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Yurtiçi Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Hayırlı satışlar.. Bu cihaz kısa sürede satılır. 👍Doğrusu iostaki hangi uygulamalara ihtiyacınız var merak ettim. 😊

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sniper15

Hayırlı satışlar.. Bu cihaz kısa sürede satılır. 👍Doğrusu iostaki hangi uygulamalara ihtiyacınız var merak ettim. 😊
    Teşekkürler ,kardeşim enlight vs tarzı app ler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.