Şimdi Ara

HATALI İŞLEMDE SES KAYDINI MAHKEME KARARI İSTEYEN FİRMA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
1
Favori
226
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bilgi olması ve dikkat edilmesi için yazıyorum.

6 ay önce bir tanıdığımızın telefon ve internetini kapattırmak için faks yolladık, 7 gün içinde çaydırmak için arandı   taşınmış olması ve yeni yerde kullanmayacağı için istemedi. Tüm borçları ödendi, hat kapatıldı.

6 aya 1 hafta kala süpriiz hat "dondurulmuş" 1 fatura birde geçikme bedeli faturası çıkarılmış.

Neyse aradık müşteri hizmetlerini İptal kapatmanın nasıl dondurma işlemine döndüğünü sorduğumuzda siz onay vermişsiniz dediler  inanma inanı ....diye, ses kaydını dinlemek istediğimizi söyledik.

1-2 saat sonra biri arayıp siz onay vermişsiniz dediler, Ok dinleyelim mail atın vb duyalım dedik, kopma anı geldi MAHKEME KARARI gerekli dedi   kendi kaydımızı dinlemek için mahkeme kararı. Yani yalan söyledik ama sıvıyoruz durumu. Mahkemeye versen kayıdı bulamadık derler, tekrar iptal dilekçesi verdik, bakalım yine dolduracaklar mı bilmiyorum 

Sonra şikayetler baktım başkalarına da yapmışlar,

Ben 10 yıl gibi kapatmıştım o zaman da pislik yapmışlardı,

Sonuç olarak: ülkemizde hat kapatınca kapanmıyor sonra kontrol edin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kaymakamlığa gidip tüketici haklarına yazsin.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • mcrew kullanıcısına yanıt

Merhabalar

Hat benim üzerime değil, uğraşacak önemseyerek biri de değil ama, gelinen durumu anlatmak için yazdım, hat kapandı yazısı geldi ama sonra 1 fatura daha çakarlar diye bekliyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.