Şimdi Ara

Hat taşıma ??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
756
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlarım turkcell kullanıyorum.mayıs ayında taahütüm bitiyor. Çok fazla ödeme yapıyorum. Turkcell de hat taşıyan müşterilere çok uygun tarifeler var. Sorum şu taahütüm bitince turk telekom yada vodafone a geçip 2-3 gün sonra tekrardan turkcell e hattımı taşıyabilirmiyim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Taşıyabilirsin ama yeni müşteri sayılmazsın bildiğim kadarıyla yeni müşteri sayılabilmek için 90 gün geçmesi gerekiyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yani 90 günden daha az sürede turkcell e geri dönersem yeni müşteri sayılmıyorum. Anladım hocam teşekkürlr 🙏🏻

• Vodafone geç Turkcell den sonra Tt çok dandik gelir ben Vodafone den tt geçmiştim 3 ay zor katlandım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AL3lMA -- 2 Mart 2020; 8:29:24 >
  • Aynen vodafone faturasız kontörlü bir hatta geçiş yapmayı planlıyorum🙏🏻

• Benim arkadaş Türk Telekom dan Vodafone na geçti. 1ay durdu sonra Vodafone na 50₺ ceza ödedı Türk Telekom da 30₺ verdi öyle halletti

• Kısa süre içerisinde turktelekom/vodafone geçip tekrar turkcell'e geri dönmek istersen zorluk çıkarıyolar. Normalde böyle bir bekleme süresi yok ama işini doğru yapan insanlar çok az olduğu için biraz seni uğraştırırlar. Taahhüt bittiğinden emin ol bu arada ceza ödersin.
  • Ne gibi zorluk çıkarıyor ve ne zorluğu öyle bir lüksleri olamaz
  • Sektörden birisi olarak derim ki git vodafoneye kontörlü olarak geç. Geçtiğin gibi de git Turkcelle başvuru yap. Yeni kampanyalardan yararlanırsın. Turkcell seni bulmuşken kaçırmak istemez.

Turkcell çalışanları bile müşterilerine söylüyorlar bunu git gel diye. Şahit oldum.

Ama yok ben ne yapsam gitsem mi başka operatöre dersen vodafoneye geç derim. Faturasız olarak tabi.

Vodafone de paketler 28 gün ama telsiz kullanım ücreti dahil. İyi çekiyorsa tadından yenmez. Ocak ayında hele bir kampanyası vardı super kolay diye 23 gb internetli tarifeyi 25 tl verdiler :)

Vodafoneyi takip etmek lazım.

Bu arada Turkcellde de paketler 28 günmüş :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.