Şimdi Ara

Hasflare den Zarar Edenler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.033
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 18.12.17 tarihinde girdim 8 ay kaldı kontrat bitmesine yıl sonunda hesapladım 400 dolara zararım olacak tek suçlu btc nin düşmesi değil sitede ki bakım masrafları %60 seviyelerine geldi Hasflare den Zarar Edenler girmek isteyen varsa bulaşmasın 1 yıllık icin parayı bağlamaya değmez

• arkadaşım, oraya yatırdığın parayı çekmek yerine, elde ettiğin kazancı tekrar oraya yatırarak amorti edersin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: iso979

arkadaşım, oraya yatırdığın parayı çekmek yerine, elde ettiğin kazancı tekrar oraya yatırarak amorti edersin...
    bulaşmam daha 1 yıllık kontrat lara az iki senelik olacak hatta 3 senelik olacak ki deysin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de zarardayım. BTC üretim işini bilmediğim ve uğraşmak istemediğim zaman girmiştim. Sonra ekran kartlarıyla girdim.
    Girdiğimde 660 $'a 1.100 $ hesaplıyordu. Şimdi 400-500 $ hesaplıyor. BTC artmazsa zarardayız.
  • Şimdi kontrol ettim. Bir uyarı koymuşlar ve Gelir görünmüyor.
  • Bir email gönderip, işlemleri sonladırdıklarını yazdılar. Masrafları karşılayamıyorlarmış. İyi de ben 660 $ yatırdım. O parayla Bitcoin kazdılar. Bundan 1 ay kadar önce bile 500 $ dan fazla gelr gösteriyorlardı. Kazıp kazandıkları bitcoin onların oldu. Benim param nereye gitti? 4-5 ayda 660 $'ın hiç mi geliri olmadı? Şimdi hak iddia edebilirsen et. Türkiye'deki bir şirket olsa dolandırıcılık davası açabilirdik. Şimdi onu da yapamıyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: guven35

Bir email gönderip, işlemleri sonladırdıklarını yazdılar. Masrafları karşılayamıyorlarmış. İyi de ben 660 $ yatırdım. O parayla Bitcoin kazdılar. Bundan 1 ay kadar önce bile 500 $ dan fazla gelr gösteriyorlardı. Kazıp kazandıkları bitcoin onların oldu. Benim param nereye gitti? 4-5 ayda 660 $'ın hiç mi geliri olmadı? Şimdi hak iddia edebilirsen et. Türkiye'deki bir şirket olsa dolandırıcılık davası açabilirdik. Şimdi onu da yapamıyoruz.
    hocam şimdi toplam yatırılan pari cekebilecekmiyiz yoksa uctumu

• quote:

Orijinalden alıntı: Mogolo

hocam şimdi toplam yatırılan pari cekebilecekmiyiz yoksa uctumu

Alıntıları Göster
    Bir araştırmanız lazım bunu ancak onayladığınız sözleşmede muhtemelen tek taraflı fesih edilebileceği gibi bir ibareye yer vermişlerdir. Yani yatırdığınız miktarın uçmuş olması muhtemel. Cloud mining işine uzağım hiçte sıcak bakmadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: VerumTR

Bir araştırmanız lazım bunu ancak onayladığınız sözleşmede muhtemelen tek taraflı fesih edilebileceği gibi bir ibareye yer vermişlerdir. Yani yatırdığınız miktarın uçmuş olması muhtemel. Cloud mining işine uzağım hiçte sıcak bakmadım.

Alıntıları Göster
    b3nde bakiyede 500 tl lik para var onu da çekemiyorum onay istiyorlar günlük cekim limitti koymuşlar isi zora sokmak için her sey8 yapıyorlar btc üretimi durmuş ama eth üretimi devam ediyor mevcut parayı eth rewerd edebilinir mi acaba resmen dolandirildik

• quote:

Orijinalden alıntı: Mogolo

b3nde bakiyede 500 tl lik para var onu da çekemiyorum onay istiyorlar günlük cekim limitti koymuşlar isi zora sokmak için her sey8 yapıyorlar btc üretimi durmuş ama eth üretimi devam ediyor mevcut parayı eth rewerd edebilinir mi acaba resmen dolandirildik

Alıntıları Göster
    Cloud mining için her zaman kapatıp gitme ihtimalleri var dendi heryerde. Bu sadece hashflare için geçerli değil. Eğer ki karşı taraf bu işten zarar ediyorsa anlaşmanızı iptal eder ve muhatap bulamazsınız aynı zamanda hak talep edemezsiniz. Coin madenciliği fiziksel cihazlarla yapılması en doğrusudur ve riskli bir iştir. Kenara ayırabileceğiniz , gözden çıkarabileceğiniz meblağlar ile fiziksel ekipmanlar alarak bu işe atılmalısınız. ( YTD )

• quote:

Orijinalden alıntı: VerumTR

Cloud mining için her zaman kapatıp gitme ihtimalleri var dendi heryerde. Bu sadece hashflare için geçerli değil. Eğer ki karşı taraf bu işten zarar ediyorsa anlaşmanızı iptal eder ve muhatap bulamazsınız aynı zamanda hak talep edemezsiniz. Coin madenciliği fiziksel cihazlarla yapılması en doğrusudur ve riskli bir iştir. Kenara ayırabileceğiniz , gözden çıkarabileceğiniz meblağlar ile fiziksel ekipmanlar alarak bu işe atılmalısınız. ( YTD )

Alıntıları Göster
    doğrudur hocam benimde zararım cok oldu btc işinde.. alım satımda ilk zamanlar iyi kazandım sonra düşüş oldu orada zarar ettim alıp satma işinde de zarar ettim

pump işine girdim zarar ettim

minig bulaştık oaradan zarar ettim

yaşlaşık 3000 tl kadar para kaybettim btc işinden neyse ki cok fazla para değil benim icin elimde şu an toplam 1200 tl değerinde para kaldı kalan btcleri binanceye attım orada biraktım artik 2-3 sene sonra ne olur bilinmez yükselirse binace de kapanmazsa amorti eder kaybetiğim para

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mogolo -- 23 Temmuz 2018; 19:57:4 >

• Mogolo kullanıcısına yanıt
    Yatırdığımız parayı nasıl çekelim? Adamlar bizim yatırdığımız parayı masraf için kullanıyorlar. Sene sonunda kar ederlerse paramızı fazlasıyla vereceklerdi. Şimdi zarar ettiklerini söyleyip paramızı da vermiyorlar.
  • quote:

Yatırdığımız parayı nasıl çekelim? Adamlar bizim yatırdığımız parayı masraf için kullanıyorlar. Sene sonunda kar ederlerse paramızı fazlasıyla vereceklerdi. Şimdi zarar ettiklerini söyleyip paramızı da vermiyorlar.
    yakında 0,1btc cekim yapılacak diye mail attilar
  • Bana gelmedi. 0,1 BTC benim yatırdığımdan daha fazla.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Bana gelmedi. 0,1 BTC benim yatırdığımdan daha fazla.
    son dakika maili geldi tekrar devam edecekmiş minig kontratlar devam

Throughout the last week our team has been focused on finding the optimal solution, that would allow us to resume mining SHA-256, and we are happy to announce that as a result of diligent work, such a solution has been reached.

Tomorrow, 28.07.2018, at 00:00 (UTC), SHA-256 mining service will be resumed. All SHA-256 contracts will continue to operate on the same terms.

Thank you for your continued support!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mogolo -- 27 Temmuz 2018; 19:22:33 >
  • Bana da geldi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.