Şimdi Ara

Hasarlı araç almayı düşünüyorum bilgili arkadaşlar bakabilir mi?(Araç konuda) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
2.393
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • final otomotiv arkadaşlık isteği yolladı.
  • Bu adamlardan uzak dur kesinlikle. İnternette yıllardır var bunlar, daha önce can oto- mert oto isimleriyle devam ediyorlardı sonradan isim değiştirdiler.Kasımoğulları diye bir firma daha var o da bunların. İnternette çok şikayet var.Araçlardan bazı parçaları söküyolarmış, görünürden fazla hasar çıkıyor yani pişman olacağın garanti.
  • Cevaplayanlara teşekkürler anladığım kadarıyla olay beni aşıyor en mantıklısı temiz bir araç alıp binmek gibi görünüyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu anda kullandığım aracın hasar kaydı mevcut, bu araca benzer bi hasarı vardı, çamurluk değişti, airbagler açmıştı onlar yenileri ile değişti (yetkili serviste)

2 senedir biniyorum, herhangi bir eksikliğini hissetmedim.

Ayrıca alacağım araç yine hasarlı olacak muhtemelen şaseleri oynamamış, motor ve yürüyeni sağlam her araç ilgimi çeker, özellikle piyasa değerinin altına alınabiliyorsa.

Değişen ve boya takıntım da yok kendi çapımda yapıyorum bir şeyler
  • İnternet ye pazar oto diye arat sonra anlarsın kazalı araç alacaksan ankara daki bu işi yapanlardan al. Kazası toplanmamış olsun. Geçen forumdan biri yazmıştı arabanın beynini almışlar Ada'm anlamamış bir sürü masraf çıkmış

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.