Şimdi Ara

Harry Potter yeniden çekilmelimi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
326
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • David Yates bence bu işi hakkıyla beceremedi.Keşke Tim Burton'un eline verilsede yeniden çekilse bu seri.

• Tim Burton'ın eline verilse ne demek birader? Koskoca yönetmenin eline kim neyi veriyor. Ayıptır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Snape'i artık göz kalemi çekmiş şekilde görürdük sanırım

HP evreni ile ilgili çekilmesi gereken çok iyi şeyler var aslında. 4 büyük büyücü zamanı ve Voldemort'un hayatını konu alan filmler çekilmeli
  • Yahu üzerinden kaç yıl geçti ki yeniden çekilsin! Niye çekilsin?
  • Allah korusun

• Serinin yeniden çekilmesini kastediyorsan epey erken onun için. Ama belki başka hikayelere film çekilebilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • çekilmesinin bir anlamı yok eski tadı vermeyecektir. Başlangıçta kitabına uygun çekip dizi şeklinde yapsalardı on numara olurdu. kitapları okudum o kadar çok anlatılmayan yerler var ki hele hele harry potter taa doğmadan önce neler olmuş neler. iyi ki önce film izleyip kitapları okumuşum filmde olmayan yerleri hayalimde canladırdım, çok güzel oldu.

Bu saatten sonra yapacaklarsa Voldemortun babası ile annesinin tanışmasından Harry potterın annesi ile babasının ölümüne kadar olanı çekseler yine efsane olurlar ama yapmazlar.
  • ''bu işi hakkıyla beceremedi.'' derken gayet iyi bir film serisiydi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Taylor Lautnerr -- 29 Mart 2017; 2:57:3 >
  • Devam filmi çekilebilir aslında ancak tekrar çekilmesi iyi olmaz.Biz Hermonie'yi Emma Watson ile,Harry Potter'ı Daniel Radcliffe ile özdeşleştirdik.Yerine oynayabilecek başka yüzler düşünemiyorum.
  • Fantastik Canavarlar Serisi Bitsin %99 Harry Potter Ve Lanetli Çocuk Filmi Çekilecek ... Cedric Diggory Rolüne Tekrar Robert Pattison Gelirse Efsane Olur.
  • Bence filmler gayet başarılıydı. Yeniden çekilmesini gerektirecek bir durum yok. Harry Potter hayatım boyunca her zaman en sevdiğim ilk 3 film arasındadır. Hatta hep de birincidir.
  • Zenci eşcinsel ve kadın bir harry Potter görürdük

• quote:

Orijinalden alıntı: Turin Turambar.

Zenci eşcinsel ve kadın bir harry Potter görürdük

Daha doğru bir yorum olmaz. Tepkiler gelince de J. K. Rowling çıkıp "Ben Harry'ye erkek demedim ki, sizi gidi cinsiyetçi ırkçılar!" diye fevkalade derecede zeka dolu bir açıklama yapardı. Bu sebeple aman aman, kalsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Be All My Sins Remembered -- 10 Nisan 2017; 18:6:50 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.