Şimdi Ara

harp okulunda normal aktiviteler mümkün mü?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
5.233
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • KHO asil secilmisim. Muhtemelen gideceğim ama aklimda bazi sorular var. kisisel akilli telefonu almiyolar mesela askercell istiyorlar bi de android ios olmayan bir tel. orda ger ogrencinin kendi bilgisayari var demisler de o da nasil olacak pek anlamadim. mesela ben her pazartesi GoT izlemek istesem bunu kimseye danismadan yapma imkanim yok mu? bilimkurgu okumayi severim. evden veya carsidan buraya roman sokamayacak miyim? telefon yasaksa biz ders bitince aksama kadar ne yapacagiz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kara harp okulu her öğrenciye "kişisel" bir Laptop zimmetliyor. İnternete araştırma yapma dizi izleme vb zamanları orada geçirebiliyorsunuz. Kara harp okulunda kafana göre hareket edemezsin. Toplu şekilde hareket esastır. Sabah 6.30 ta kalkarsın. Yemek kahvaltı etüt bazı günler askeri eğitim bazı günler ders akşam etütü daha sonra belirli zaman dilimi 2 3 saat belki daha fazla hatırlamıyorum. Sana ayrı bir Zaman verilir. Saat 10 gibi de uyulur. Evet hergün Got izleyebilirsin.(Kimseye danışmadan veya danışarak ama şunu söyleyeyim asla komutanlarından korkma onlar yeri gelir abin baban olur. Ama yasak değil .Ayrıca istediğin kadar roman dergi vb şey sokabilirsin ama bunları nöbetçi komutan kontrol ettikten sonrs sana teslim ediyor. ama kho kütüphanesi çok büyük 10 binlerce kitabı bir arada bulabilirsin )2 sene önce bir yabancı dizi ders konusu olarsk bile işlenmişti askeri lisede. Spor fitness savunma sanatı yüzme vb aklına

Gelebilecek her türlü spordan ve askeri eğitimden daha fazla zevk alacağına onu izlemek yerine devrelerine hadi gel atışa gidelim diyeceğine eminim ama bunları dahi araştırmamışsın her yerde harp okulundaki uygulanacak programlar mevcut. Eğer şan ünvan vb şeyler için gidiyorsan boşver. 10 sene lanet ederek veya intihar ederek geçirebilrisin. Eğer askerliği sevip hobi olarak göreceksen o zaman gitmelisin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mekteb-i Tıbbiye-i Şahane -- 14 Ağustos 2017; 23:6:48 >

• cok tesekkur ederim yanitiniz icin

• bende kazandım arkadaş gibi üstteki arkadaş iyi açıklamış,bende korkuyordum laptop olayı çok iyiymiş gerçekten
  • sivil hayatta ismini bile duyamacağın birçok sosyal faaliyet mevcut
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.