Şimdi Ara

HARMANKARDON SİNEMA VE MÜZİK SİSTEMLERİ GENEL KONU (137. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.551
Cevap
49
Favori
335.647
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 135136137138139
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • keyman abi sakkoz79 un avr si 1500 tl olurmu bide bende 2 adet kule infiniti var stereo nasıl çalar abi
  • sakgoz79 un avr si 2.000 e satıldı bile:) hocam 1500 e 360 bulamazsın unut onu derim
  • ooo hayırlı olsun değerini bilen birisine gitmiştir umarım. 360 iyi cihaz. 260 geçen hafta saturnde 2000 tl ye rafta satıştaydı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nakışçı 2

keyman abi sakkoz79 un avr si 1500 tl olurmu bide bende 2 adet kule infiniti var stereo nasıl çalar abi

Zaten sana yaramazdı sana şöyle en babasından bi Z5500 lazım bu sana hafıf kalırdı
  • Herkese selamlar, iyi ramazanlar...
    ya ben de hala kuramadım 660 ile 60ı yok mu yardımcı olacak, bu taraflara gelecek kimse
  • quote:

Orijinalden alıntı: keyman2

quote:

Orijinalden alıntı: demobig

Arkadaşlar merhaba,
    1 adet kullanılmamış Harman Kardon Bridge 3 IPOD Dock satılıktır.
    ilgilenenler mesaj atabilirler.

Aynen bir adet de bende mevcut m/m garantili olarak duruyor.

Selamkardeşim nasılsın? ne kadara gidiyor bu hk bridgeler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertiks

Herkese selamlar, iyi ramazanlar...
    ya ben de hala kuramadım 660 ile 60ı yok mu yardımcı olacak, bu taraflara gelecek kimse

660 edinilmiş demek. hayırlı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: aticus3

quote:

Orijinalden alıntı: mertiks

Herkese selamlar, iyi ramazanlar...

660 edinilmiş demek. hayırlı olsun

teşekkür ederim. epey oldu aslında alalı, fırsat bulsam kurcam da vakit yok
  • Öncelikle herhese selamlar saygılar. Bende aranıza, önceki sayfalarda bir kaç kez konusu geçen DARTY kampanyası olan
    - Harman Kardon AVR 142 5.1
    - JBL SCS 200.5
    alarak katılmış bulunuyorum. Aslında aklımda Logitech Z5500 vardı 2 senedir ama alma noktasına geldiğimde biraz daha araştırmamın faydalı
    olabileceğini düşündüm ve fikrim değişti bu sayede. İlk olarak aklım biraz 550 ye gitti. Sub olarakta z5500 ün emsali gibi duruyordu ve ona göre
    daha iyi gibi duran mesajlar okudum. Daha sonra alışveriş sitelerinde dolaşırken bu kampanya ile karşılaştım. İndirim oranı oldukça yüksek olduğundan
    dikkatimi çekti Konuya biraz yabancı olduğumdan hala havada kalmış bazı hususlar var.
    1- AVR nedir. Benim anladığım sadece anfi. örnek z5500 de subda dahil olan şey burda böylebir alete dönüşmüş. doğrumu?
    2- Salt z5500 için sormuyorum sadece tekniği açısından soruyorum. Amfi bu şekilde olunca artılarımız ne oluyor?
    3- HK AVR için ne düşünüyorsunuz. Sizce doğru yaptım mı? Bu AVR nin artıları eksileri sınırlılıkları nelerdir (gayet yeterli gibi değilde hdmi dan ses alamazsın
    gibi mesela). Kısacası neleri yapamayacağım bununla? Aldıktan sonra hangi konuda pişman olabilirim?
    4- Hop.lar hakkında ne düşünüyorsunuz. Mesela AVR iyi ama hoplar için aynısını diyemeyiz yada tam terside olabilir. Bu anlamda bir eleştriniz var mı?
    5- Yapmak istediklerim
    a. stereo müzik dinlemek
    b. Optik çıkışlı Dark mini mplayer var. Ondan filmler ve müzik için ses alacağım. Sıkıntı yaratacak bir durum var mı? 5.1 i çözen ve o sinyalleri yollayan
    mplayermı yoksa avr mi olacak. Dolayısıyla birisinden kapamamız gerekecek birşey varmıdır? Yoksa saçmalıyormuyum? Farklı şeylerden mi bahsediyorum.
    c. 2000 tl bayıldık iyi olsun dedik dün bir laptop aldım. Toshiba l775 gayet başarılı bir alet yalnız kafamdaki şeylerden biri bilgisayarda ki hdmi çıkışıyla
    plazmaya bağlamak ve ordan oyun oynamak bluetooth lu klavye ve mouseumla. Ama sesi nasıl yapacağım.Lptopta nedense sadece hop ve mic çıkışı var.
    eski laptopumda 3 adetti ve eski 5.1 hopa ordan bağlanıyordu. Bilmediğim bir yöntem mi var yoksa o şekilde direk imkansız mı. Öyleyse geriye bir seçenek kalıyor.
    nasılsa hdmi ile video ve ses plazmaya gidecek. Plazmada da hdmi çıkışı var. ses.de ordan mı avr ye ynlendireceğim.
    ç. Laptoptan plazmaya ordan avr ye giden optic cablo direk laptoptan avr ye gitmesi arasında bir farkı olacak mı?
    d. Kaynağın örneğin medya playerın ses ayarları yeterli değil mi. Ayrıca avr den ekolayzır tarzı ayrı ayarlar mı yapmam gerekecek. Her nekadar herkesin kulağı
    farklı olacağından net bir cevap bulmak zor olabilir ama en azından kalite için optimum düzeyler bellidir üç aşağı beş yukarı.
    Şimdilik bukadar. Takıldığım başka hususlar olursa yine sorarım . Teşekkürler
    c.
    4

• ALlaha sukur bugun amaliyat oldum iyi gecti
  • çok geçmiş olsun üstadım önemli bir ameliyat değildi umarım?
  • COk sagol bel kismeyse yarin cikacaeim
  • acil şifalar üstadım en kısa zamanda düzelmen dileğiyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: sakgoz79

acil şifalar üstadım en kısa zamanda düzelmen dileğiyle

AIiah razi olsun
  • Bende bugun avr-255 ve hkts16bq alarak araniza katilmis bulunmaktayim. Onumuzdeki hafta ici kirulumu yapicam insallah.

Bu arada mediamarkt dan 1899 tl ye aldim seti.
  • keske sakgozun 360 gibi uczunu buldaydin bedava gitmis hayirli olsun
  • Ah ah o kadar 360 aradım 2000 tl yi ben de gözden çıkarmıştım ama kısmet işte alana ve satana hayırlısı olsun... Avr 255 de bence ev ortamında yeterli keyfi verir ancak sanırım konu müzik olunca Hkts serileri çok yeterli olmuyor (en azından bana: )) ) Şöyle iyi bir çift kule hapörlör lazım gibi geliyor ... Kule hapörlör tavsiyelerinizi Avr 255 için paylaşırsanız sevinir... Teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: samsungx

ALlaha sukur bugun amaliyat oldum iyi gecti

üstad geçmiş olsun, acil şifalar dilerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gassero

Ah ah o kadar 360 aradım 2000 tl yi ben de gözden çıkarmıştım ama kısmet işte alana ve satana hayırlısı olsun... Avr 255 de bence ev ortamında yeterli keyfi verir ancak sanırım konu müzik olunca Hkts serileri çok yeterli olmuyor (en azından bana: )) ) Şöyle iyi bir çift kule hapörlör lazım gibi geliyor ... Kule hapörlör tavsiyelerinizi Avr 255 için paylaşırsanız sevinir... Teşekkürler...

Gassero, Polk ları çok metediyorlardı fiyatlarıda uygun bir dinle istersen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gassero

Ah ah o kadar 360 aradım 2000 tl yi ben de gözden çıkarmıştım ama kısmet işte alana ve satana hayırlısı olsun... Avr 255 de bence ev ortamında yeterli keyfi verir ancak sanırım konu müzik olunca Hkts serileri çok yeterli olmuyor (en azından bana: )) ) Şöyle iyi bir çift kule hapörlör lazım gibi geliyor ... Kule hapörlör tavsiyelerinizi Avr 255 için paylaşırsanız sevinir... Teşekkürler...

gerçekten kaçırmışsın sakgözün 360ını neyse herkese hayırlı olsun.
  • 
Sayfa: önceki 135136137138139
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.