Şimdi Ara

Harici HDD Tavsiyeleri - [ ANA KONU ] (172. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.562
Cevap
51
Favori
526.404
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 170171172173174
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    iomega tavsiye etmiyorum sorunlu oluyor hddleri alcaksan WD Samsung Toshibadan uygun bulduğunu al ama benim şiddetle tavsiye ettiğim marka WD

Teknogezgin
    aradığın fiyatlara eskiden bulurdun ama şuan imkansız denecek kadar zor piyasayı takip etmeyen 2. el satan birinden bulursun anca
  • quote:

Orijinalden alıntı: VeRMİNaaRD

@MÜŞAVİR
    iomega tavsiye etmiyorum sorunlu oluyor hddleri alcaksan WD Samsung Toshibadan uygun bulduğunu al ama benim şiddetle tavsiye ettiğim marka WD

Teşekkürler. iomega yı eledim, zaten çok ucuzdu diğerlerine göre.
  • Kredi kartının faturası geldi,bir baktım birde ne göreyim wd'den iki tane almışız gözüküyor tutar 462 tl,fakat elimde bir tane var direk,siteye girip siparişlerime baktım bir tane almışım gözüküyor,hemen müşteri hizmetlerini arayıp durumu iza etdim para iadesi yapıcaklarmış işin tuhaf tarafı madem iki tane sipariş etdim diğer hdd nerede neyse umarım sorunsuz halledilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tony Tony

Kredi kartının faturası geldi,bir baktım birde ne göreyim wd'den iki tane almışız gözüküyor tutar 462 tl,fakat elimde bir tane var direk,siteye girip siparişlerime baktım bir tane almışım gözüküyor,hemen müşteri hizmetlerini arayıp durumu iza etdim para iadesi yapıcaklarmış işin tuhaf tarafı madem iki tane sipariş etdim diğer hdd nerede neyse umarım sorunsuz halledilir.

İki ayrı sipariş olarak görünüyor sanırım, kargoyu iki kere çektiklerine göre.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erchamion

quote:

Kredi kartının faturası geldi,bir baktım birde ne göreyim wd'den iki tane almışız gözüküyor tutar 462 tl,fakat elimde bir tane var direk,siteye girip siparişlerime baktım bir tane almışım gözüküyor,hemen müşteri hizmetlerini arayıp durumu iza etdim para iadesi yapıcaklarmış işin tuhaf tarafı madem iki tane sipariş etdim diğer hdd nerede neyse umarım sorunsuz halledilir.

Ben siparişi 17 aralıkta verdim ikiside 17 aralıkta verilmiş,şimdiye dek diğer siparişin gelmesi lazımdı,çok büyük bir yanlış var bu işte.

• quote:

quote:

quote:

Ben siparişi 17 aralıkta verdim ikiside 17 aralıkta verilmiş,şimdiye dek diğer siparişin gelmesi lazımdı,çok büyük bir yanlış var bu işte.

İşte, aynı ürün olduğu için fark etmemişler ikinciyi, kalmış öyle. Para iadesi yaparlar merak etme. Ben siparişi iptal etmek istediğimi söyledim telefonla arayıp, akşam aradılar beni yarın ödenecek dediler ve ödenmişti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

İşte, aynı ürün olduğu için fark etmemişler ikinciyi, kalmış öyle. Para iadesi yaparlar merak etme. Ben siparişi iptal etmek istediğimi söyledim telefonla arayıp, akşam aradılar beni yarın ödenecek dediler ve ödenmişti.

Sanırım öyle hocam,siz verilerinizi kurtara bildinizmi bari?

• bu nasıl iş ya hergün 3 5 tane alıcı çıkıyor benimkine ama hepside ankara dışı olduğundan yollamıyorum bide ankara içi çıksın ya offf
  • Faturalı, Garantili, 2,5", usb3.0, 1tb ve üzeri Ankara içi satmak isteyen olursa PM atsın.
  • sonunda ankaralı alıcı çıktı 3D film istedi içine 10 tane atar veririm sanki nolcak peşin peşin alıyor :)
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Sanırım öyle hocam,siz verilerinizi kurtara bildinizmi bari?

Kurtardım, kurtardım. Sorun yok. Sağol.

• western digital tek gecerim... laptopuma taktim bi tane laptop bozuldu 2 sene once cikarttim masaustune ikinci hdd olarak taktim hala canavar gibi..

1tb harici almistim yine yaklasin 1.5 2 sene once hala canavar gibi masallah... nazar degmesin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mr.maozzi

western digital tek gecerim... laptopuma taktim bi tane laptop bozuldu 2 sene once cikarttim masaustune ikinci hdd olarak taktim hala canavar gibi..

1tb harici almistim yine yaklasin 1.5 2 sene once hala canavar gibi masallah... nazar degmesin...

korkma değmez nazar adamlar eskinin amerikan arabaları gibi yapıyorlar yıllar geçsede sorun çıkmıyor kolay kolay eğer dikkatsiz kullanırsan sorun olur oda her markada aynı

hdd satışa aynen devam alacak adamı vermeyi iptal ettim 3D istiyom diyor 3Dnin ne olduğunu bilmiyor adamın koluna pompalıyla ateş ediyor kopan kol üstüne geliyor ama bu daha farklı sanıyor sanki kol evin içine düşecek sanıyor senin hdd farklıymış 3boyut uyumlu hddler varmış demesin mi bide yok arkadaş yok bilen birine satmadıkça olmaz buna satmış olsam devamlı arayacak bişey sormak için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VeRMİNaaRD -- 31 Aralık 2011; 18:58:48 >

• http://www.vatanbilgisayar.com/Harici%20Harddisk/seagate-stac2000202-35-2tb-freeagent%C2%AE-goflex-desk-usb30--usb20-siyah-harici-disk/productdetails.aspx?I_ID=57122

fiyatlar biraz durulmuşken şu cihaza ne diyosunuz?

ben usb 3.0 ve 2tb almayı düşünüyorum birazda seagate sempatisi var sizce memnun kalırmıyım. İlk hd mi almış olacam...
  • quote:

Orijinalden alıntı: odyomex

http://www.vatanbilgisayar.com/Harici%20Harddisk/seagate-stac2000202-35-2tb-freeagent%C2%AE-goflex-desk-usb30--usb20-siyah-harici-disk/productdetails.aspx?I_ID=57122

ben usb 3.0 ve 2tb almayı düşünüyorum birazda seagate sempatisi var sizce memnun kalırmıyım. İlk hd mi almış olacam...

Hocam gösterdiğiniz ürün hakkında pek bir bilgim yok fakat ben şu ürünü öneririm.

http://www.vatanbilgisayar.com/Harici%20Harddisk/wd-wdbacw0020hbk-eesn-3,5-2tb-my-book-essential-usb30--usb20-harici-disk/productdetails.aspx?I_ID=50927

edit:Hem daha ucuz hemde kullanıcı yorumlarıda var.En azından bir fikriniz olmuş olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tony Tony -- 3 Ocak 2012; 1:56:05 >

• tonye katııyorum WD daha sorunsuz daha kaliteli bir marka onu almanı öneririm

benim hdd satıldı bu arada
  • quote:

Orijinalden alıntı: VeRMİNaaRD

tonye katııyorum WD daha sorunsuz daha kaliteli bir marka onu almanı öneririm

benim hdd satıldı bu arada

O sevindim hocam güle güle harcayın
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: odyomex

http://www.vatanbilgisayar.com/Harici%20Harddisk/seagate-stac2000202-35-2tb-freeagent%C2%AE-goflex-desk-usb30--usb20-siyah-harici-disk/productdetails.aspx?I_ID=57122

Hocam gösterdiğiniz ürün hakkında pek bir bilgim yok fakat ben şu ürünü öneririm.

http://www.vatanbilgisayar.com/Harici%20Harddisk/wd-wdbacw0020hbk-eesn-3,5-2tb-my-book-essential-usb30--usb20-harici-disk/productdetails.aspx?I_ID=50927

edit:Hem daha ucuz hemde kullanıcı yorumlarıda var.En azından bir fikriniz olmuş olur.

Sağolasın, fiyatarın daha da düşeceği söyleniyor harici harddisklerde, bu konuda fikriniz var mı?

• WD üretime başladı,haliyle fiyatlarda düşme olucak,ama wd'nin ceosu'nun yaptığı açıklamada üçüncü çeyreğe kadar yaklaşık bir yıl fiyatlar normal seyrinde olmuyacak.Eğer çok ihtiyacınız varsa vatanın yada vs bir sitenin indirimlerinden yararlanın derim,şimdilik ihtiyacım yok diyorsanız ise,beklemenizi tavsiye ederim.Seagate'in fazla bir zararı olmamasına rağmen fırsatçılıktan yararlanarak oda fiyatları yüksek seviyelere çekti burada wd'nin durumu önemli wd'ne zaman fiyatları normal seviyeye çekrse seagate'de otamatik olarak çekiecek.
  • quote:

WD üretime başladı,haliyle fiyatlarda düşme olucak,ama wd'nin ceosu'nun yaptığı açıklamada üçüncü çeyreğe kadar yaklaşık bir yıl fiyatlar normal seyrinde olmuyacak.Eğer çok ihtiyacınız varsa vatanın yada vs bir sitenin indirimlerinden yararlanın derim,şimdilik ihtiyacım yok diyorsanız ise,beklemenizi tavsiye ederim.Seagate'in fazla bir zararı olmamasına rağmen fırsatçılıktan yararlanarak oda fiyatları yüksek seviyelere çekti burada wd'nin durumu önemli wd'ne zaman fiyatları normal seviyeye çekrse seagate'de otamatik olarak çekiecek.

Ben 1 Aralık 2011 civarndaydı, 3,5 inç 2tb usb 3.0 seagate in go flex olanını Bimekste 309 liraya param yok diye alamamıştım, 2 gün sonra paramı temin ettim fiyatına bir baktım 445 lira olmuş bir yanlışlık olduğunu düşünmüştüm, halbuki tüm hhd lerde böyle bir fiyat artışı olmuş alamayışım çok zoruma gitmişti, acele etmeyişinde sıkıntısı oluyor bazen, dediğin gibi fiyat kampanyalarından faydalanmakta fayda var...

• 
Sayfa: önceki 170171172173174
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.