Şimdi Ara

harici ekran kartımı görmemeye başladı onboard olarak başlatıyor pc yi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
3.072
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Sai6

quote:

Orijinalden alıntı: bz9ai

monitörü ekran kartının diğer girişine bağlamayı denedin mi hocam? ayrıca kerem hocama da katılıyorum anakart konusunda.

acaba sorun dvi vga girişlerindenmi dedim ve tv ye bağladım hdmi dan 5850 yi gene görüntü gelmedi

anladım hocam.kötü bir durum, inşallah yakın zamanda hallolur

kerem hocamın dediği gibi ekran kartını başka bir pcde denemelisin hocam.

acaba driversweeper ile driverlar silinip, son driver yüklense nasıl bir sonuç olur merak ediyorum.

aklıma başka bir şey de gelmiyor vallahi.

hocam sen ne dersin driver meselesine?

quote:

Orijinalden alıntı: KEREM04283

• quote:

quote:

quote:

monitörü ekran kartının diğer girişine bağlamayı denedin mi hocam? ayrıca kerem hocama da katılıyorum anakart konusunda.

acaba sorun dvi vga girişlerindenmi dedim ve tv ye bağladım hdmi dan 5850 yi gene görüntü gelmedi

acaba driversweeper ile driverlar silinip, son driver yüklense nasıl bir sonuç olur merak ediyorum.

quote:

tam olarak okumadın sanırım konuyu bu sabah format attım pcye aynı sorun devam ediyor

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

tam olarak okumadın sanırım konuyu bu sabah format attım pcye aynı sorun devam ediyor

aa çok özür dilerim hocam.konuyu tamamen okudum fakat unutmuşum.

o zaman o hariç kerem hocamın ve benim tekrarladıklarımı yaparsan iyi olur bence hocam.

• Aygıt yöneticisinde gözüküyormu ekran kartı ?
  • ABİ BENDE HARDDİSK ALDIM FORMAT ATTIRDIM ARTIK AYGIT YÖNETİCİSİNDE STANDARDT EKRAN BAĞDAŞTIRICISI YAZIYOR AMA HARİCİDEN GİRİYORUM DEMEK İSTEDİĞİM PC DE HARİCİ TAKILI VGA KABLOSU HARİCİYE TAKILI BİLGİSAYAR AÇILIYOR AMA AYGIT YÖNETİCİSİNDE STANDART YAZIYOR ESKİDEN EKRAN KARTIMIN MODELİNİ YAZIYORDU BANADA YARDIM EDERSENİZ SEVİNİRİM
    ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER
  • format atmışssın.
    farklı driver kurup denemişssin anlaşılan farklı driver kurmasan bile aynı driver da önceden çalışıyomuş.
    ekran kartının fanları dönüyo ısınıyo kart. anakartda gitmiş olabilir ekran kartıda. çok ufak bi problem de olabilir ufak bi işçilikle düzeltilecek.
  • benim sorunum da arkadaşınki gibi bilgisayar onboard da açılıyor aygıt yöneticisinden ekran bağdaştırıcıya bakıyorum harici ekran kartım görünmüyor sadece onboard gözüküyor bilgisayarım artık hiçbir oyunu açmadığı için parçalayasım geliyor içimden ama başka bilgisayar yok ondan parçalayamıyorum çözümleri bekliyorum
  • Arkadaşlar; İnternet kafemde maalesef bende aynı sorunla karşı karşıyayım. Aynı zamanda Teknis servis işleri de yapıyorum. Yaptığım tespitlere göre, Sorun 2 sebepten kaynaklanabiliyor. 1. Çözümü Kasayı temizlemek ve Ekran kartını söküp temizledikten sonra tekrar takmak. 2. Çözümü ise elektirik hattınızı kontrol ettiriniz. Topraklaması olmayan tesisatlarda da sorun çıkabiliyor.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.