Şimdi Ara

harddiskteki inanılmaz yer kaybı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
509
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar merhaba internette surf yaparken chrome,mozilla veya explorer farketmiyor yerel disk c'de 1 saat içinde 15 gb lık azalma oldugunu gördüm.Özellikle görsel açıdan zengin bol resimli sitelerde surf yaptığımda oluyor bu olay format attım nafile devam ediyor.Surf yaptıkça anormal derecede azalıyor yereldisk c lütfen yardım.

• miyawex M kullanıcısına yanıt
    dostum format atınca zaten C: yi komple silip yeni bölüm oluşturuyorsun yoksa sen direk üstünemi kuruyon ?
  • hyr ustune kurmadım ayrıca benim problemle ne alakası var harddisk aşırı hızlı doluyor diorum surf yapınca 1 saatte 15 gb diorum
  • miyawex M kullanıcısına yanıt
    Merhaba Hard disklerin tümü zaten tam olarak örneğin 1 tb lik hard disk tam olarak 1 tb kullanamazsın. Bilgisayar yazılımsal ve donanımsal verilerdan paylastıgı ıcın tam 970 mb veya 980 mb şeklinde gorunur. Hayırlı Bayramlar. Hayırlı Forumlar.
  • tarayıcının geçmiş özelliklerini kontrol et. internette gezindiğin sürece bilgisayarına çerezler/resimler/videolar iner ve yer azaltır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: a.g.r.e.s.i.f

tarayıcının geçmiş özelliklerini kontrol et. internette gezindiğin sürece bilgisayarına çerezler/resimler/videolar iner ve yer azaltır.

onu nasıl kontrol edebilirim dostum dostum ve çerezler/resimler/videolar bu inen dosyaların boyutunu sınırlandırma şansımız var mı yani örn max 1 gb olsun gibi
  • google chrome de Geçmiş i temizleyebilirsin. İE de internet seçeneklerinde gözatma geçmişi var ayarları ordan yapıyorsun. sayfaların geçmişte saklanacağı gün sayısını düşürebilirsin faydası olur. çıkışta gözatma geçmisini sil var onu da işaretle. sil bölümü var hazırda tututlan geçici dosyaları temizleyebilirsin. koaly gelsin azıcık kurcalarsan bulursun birşeyler..
  • 1 saatte 15 gb indirebilecek İnternet hızın mı var ?
    Sadece sitelerde gezerek ön belleğe 15 gblik veri atabileceğini sanmıyorum
    Bu işin içinde başka bi' şey var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Piskopatzencefil

1 saatte 15 gb indirebilecek İnternet hızın mı var ?
    Sadece sitelerde gezerek ön belleğe 15 gblik veri atabileceğini sanmıyorum
    Bu işin içinde başka bi' şey var

birşey indirmiorum zaten sadece nette dolaşmam bile yetiyor anlamadım bende
  • hd tune ile bi' kontrol et en iyisi .
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.