Şimdi Ara

harddiski kopyalayabilirmiyim yeni hdd ye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
420
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • elimde eski 40 gb hdd var artık verim alamıyorum değiştireceğim ama yeni hdd ye yeniden xp kur onca driver yazılı ayar pek uğraşmak istemiyorum bu hdd yi doğrudan alacağım hdd ye kopyalayabilirmiyim

teşekkürler.

• acronis true image ..konusu vardı yazılım bölümündeydi sanırım.dediğin olayı gerçekleştirebilirsin rahatlıkla.ben çok yaptım
  • hocam sağolda bana daha ayrıntılı bilgi lazım

hangi prgram , koyalamayı nasıl yapacağım vs.
  • http://www.inndir.com/program.php?id=29853

burdaki demo programla yapabilirmiyim bu işi özellik kısıtlamalı diyor ama.
  • c nin imagini al sonra diğer verileri direkte kopyalayabilirsin
  • Arama yapsaydınız birçok sonuca ulaşabilirdiniz..
    http://forum.donanimhaber.com/m_4812431/mpage_1/key_acronis%252Ctrue%252Cimage//tm.htm#4846699
    Sanırım işinizi görür..
  • acronis 10 demoyu indirdim orda clone hdd diye bir seçenek var bu benim işimi görürmü.

öyle image alma boot disk bana karışık geliyor

birde bu iş ne kadar sağlıklı herhangi bir problem çıkarmı sonradan aynı şimdiki gibi bütün yazılım ve ayarlarım yüklenecekmi yeni hdd ye.

yardımcı olan herkese teşekkürler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: tuncaysanli

acronis 10 demoyu indirdim orda clone hdd diye bir seçenek var bu benim işimi görürmü.

öyle image alma boot disk bana karışık geliyor

birde bu iş ne kadar sağlıklı herhangi bir problem çıkarmı sonradan aynı şimdiki gibi bütün yazılım ve ayarlarım yüklenecekmi yeni hdd ye.

yardımcı olan herkese teşekkürler.

Herhangi bir sorun olacağını sanmıyorum..Ama karışık geliyor filan demeyin tam olarak öğrenmeye çalışın çünkü çok gerekli bir yazılım türü..Kurulu sisteminizi herşeyiyle(driverlar,kayıt defteri,ayarlar..vs aklınıza ne geliyorsa) yedeklemenize yarıyor ve gerçekten format atmaktan daha kolay..
    Ben True image yerine ezelden beri norton ghost 8.0 kullanıyorum..Dos tabanlı çalışıyor..Benimkisi sadece alışkanlık..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.