Şimdi Ara

harddisk problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
398
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bilgisayarı kapadım daha sonra tekrar açtığımda sistem çalışmadı windows başlarken hata verip mavi ekran çıkıp tekrar kapanıyor bu şekilde defalarca oldu format atmayı deniyorum çok uzun zaman başlangıç sürüyor ve harddisk görünmüyor harddiski bilgisayarcıya götürdüm çalışıyor fakat benim kasada bir türlü çalıştıramadım ne yapmam gerekli içinde resimlerim var yardımcı olabilecek varmıdır şimdiden teşekkür ederim

• bilgisayarıınızdaki bi driver bilgisayarın açılmasını önlüyor olablir biostan bütün driverları kapatın %60 açılacaktır.
  • quote:

Orjinalden alıntı: herdagim

bilgisayarıınızdaki bi driver bilgisayarın açılmasını önlüyor olablir biostan bütün driverları kapatın %60 açılacaktır.

biosla driverler in alakası yok yanlış bilgi vermeyin

sisteminizi güvenli mod da veya en son iyi çalışan ayarlarda çalıştırmayı deneyin bunun için de bios ekranı geçtikten sonra f8 tuşuna bikaç kez basın açılan menüde seçim yapın işe yaramaz ise çalışan cd ile sistem i başlatıp yedek alabilirsiniz
    çalışan cd nedir
    derseniz pardus çalışan cd 2008 diye arat google de bulursun
  • harddiskin IDE kablosunda fln bi sorun olabilir.. tüm donanım parçalarının düzgün takıldığından emin olun.. çok ufak da olsa sorunun driver da olması ihtimali de var.. yüksek ihtimal donanım kaynaklıdır..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.