Şimdi Ara

Happy card ile (Size Özel) 75 TL Bonus Fırsatı !(250 ve üstü tek harcamaya)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
2
Favori
2.337
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • size özel demişler ama ben herkese olur diye düşünüyorum.isteyen mh ile görüşebilir.

https://www.happycard.com.tr/uyari/default.aspx

Türkiye finans bonus özellikli HAPPY CARD ile 250 ye 75 tl bonus.kazanılan bonuslar bonus üyesi işyerlerinde harcanabiliyor..internette veya fiziki mağazada ..

kampanyada POS ŞARTI YOK

SEKTÖR ŞARTI YOK

FİZİKİ VEYA SANALKART FARKETMEZ

• 1 - 31 Ekim tarihleri arasında Türkiye Finans Happy Bonus kredi kartı ile tek seferde yapacağınız 250 TL ve üzeri peşin veya taksitli harcamanıza 75 TL Bonus verilecektir.
    • Kampanyaya katılım için harcama yapmadan önce “ AKTIF ” yazıp boşluk bırakarak harcama yapılacak kredi kartının son 6 hanesi ile 2442'ye SMS gönderilmesi gerekmektedir. SMS gönderiminden önce yapılan harcamalar kampanya dahilinde değildir.
    • Kampanyadan kazanılacak olan 75 TL Bonus 5/11/2020 tarihinde kartlara yüklenecek ve 26/11/2020 kadar kullanılabilecektir, Kullanılmayan Bonuslar 27/11/2020 tarihinde geri alınacaktır.
    • Kampanyaya tek seferde yapacağınız 250 TL ve üzeri peşin veya taksitli işlemler dahildir.
    • Kampanyaya Happy Bonus kredi kartınız ile tüm sektörlerden yapılan harcamalar dahildir.
    • Kampanya müşteri bazındadır ve her müşteri en fazla bir kez 75 TL Bonus kazanabilirler.
    • Kampanyaya düzenli ödeme talimatı, otomatik ödemeler, fatura ödemeleri dahil değildir.
    • Kampanyaya Bonus sanal kartlar, internetten yapılan harcamalar, MoTo (Mail order) işlemler, temassız işlemler dahildir.
    • Kampanyaya sadece yurtiçinde yapılan harcamalar dahildir.
    • Ek kartlar ve sanal kartlar kampanyaya dahildir.

vs ....

......sms ile katılımda fiziki kart ile katılım sms i atıp sanal kart ile alışveriş yapınca da puan yüklemesi daha önce oldu.

NOT:bu kampanya https://www.happycard.com.tr/Pages/Ana-Sayfa.aspx bu linkteki petrol ofisi kampanyası altındaki görselde ve en üstte verdiğim linkte gözüküyor .

MH İle görüştüm bu kampanyaya katılabilirsiniz dedi.ben herkese olacağını düşünüyorum.çünkü mobilde falan çıkmadı.zaten harcama yapacaktım .katılım mesajı attım .beklemedeyiz 5 kasımı.şu ana kadar puan yüklemelerinde sorun olmadı.olursa da kayıt açtırırız.sayaç işlemesi olmuyor bu kartın hiçbir kampanyasında.

AYRICA happy kk ile ilk 150 üstü harcamaya 40 tl bonus kampanyası da var .sitede görebilirsiniz.benim kullandığım happy zero kartta kart ücreti yok.kampanyalar garanti ile benzerlik gösteriyor.katılım ücretleri de olmuyor.mobil de gözükürse ücretsiz katılım ,gözükmezse sms ücreti sadece.

• kampanya görselinde Akaryakıt/Otomotiv yazsa da müşteri hizmetleri öyle olmadığını ve tüm sektörlerde olduğunu söyledi.

• Bende görünmüyor. Şu Karttan bugüne kadar 1 TL fayda görmedim
    Sırf faturaları otomatik ödeme ücretsiz olduğu için tutuyorum.
    Bir keresinde netflix kampanyasına falan dahil oldum hiçbir şey gelmedi bende üstüne düşmedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ordan Geçenbay -- 23 Ekim 2020; 7:17:9 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ordan Geçenbay kullanıcısına yanıt
    Mobil uygulamada ben de göremedim zaten,bu 250 ye 75 bonus kampanyası inteenet sitesi kampanya tanıtımlarında geçiyor,yani herkese gösterimi var o zaman.ama internet sitesinde de kampanyalar kısmında değil de petrol ofisi kampanyasının alt tarafında ,tıklayınca akaryakıt/otomotiv diye yazmışlar ama bir de tüm sektörler olur diyor acıklama Kısmında,müşteri h. İle görüştüğümde a/o yazılmış ama her sektör olur efendim dedi,zaten harcama yapacaktım,katılım yaparak harcama yaptım,beklemeye geçtik bakalım.yani size de olur diye düşünüyorum,cünkü özel bir gösterim olmadı bana

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Banada bildirim gelmemişti ama sms ile katılım mesajını attım,” Degerli musterimiz, kampanya katilim talebiniz alinmistir. Ilginiz icin tesekkur ederiz. Kampanya hakkinda detayli bilgi icin: happycard.com.tr B002” cevabı geldi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son durum nedir acaba

• Kampanya kalkmış gözükmüyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merak eden olabilir bana puan yatmış.güzel oldu.

ayrıca şöyle yeni kampanya var ticaret ile alakalı %10 bonus .

https://www.happycard.com.tr/kampanyalar/Sayfalar/Happy-ile-E-Ticaret-Harcamalar%C4%B1n%C4%B1za-80-TL-Bonus-!.aspx

ve bunun altında yani sayfa altında yine “ AKTIF ” yazarak katılabileceğimiz birkaç tane kampanya var..

40-60-85-90 bonus diyor. mh dediki bunu sistem veriyor ne kadar olacağını..ben de anlamadım.ama anladığım puan garanti.neyse zaten harcama yapacaklar bir sms ücretine katılım yapabiilir..

ayrıntıları anlamak isteyen mh ile görüşebilir.

• deprofundisclamavi D kullanıcısına yanıt
    Bana da yatmış hocam, sizin sayenizde fark etmiş ve katılmıştım. Teşekkür ediyorum :))

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.