Şimdi Ara

Hankook Kinergy ECO K425 mu Falken Sincera SN832 Ecorun mu? Acil !!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
708
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hankook Kinergy ECO K425 (150 tl) mu Falken Sincera SN832 Ecorun (140 tl) mu? Falken ellerinde 2 adet kalmış bayram sonu 2 tane daha alacağım. Arkadaşlar bayramınız için yola çıkacaktım lastikçiye balans için gittim araba titriyordu, abi lastiklerini değiştir dedi boşuna balans parası verme dedi, baktım lastikkerim de yarıklar var değiştirecektim bayramdan dönerim diyordum, fakat bu iki model arasında kaldım, pirelli cintirato verde p1 de var ama kargoyla 3 gün sürüyor ve tabii ki sökme takma parası var , mecbur bu ikisinden birisini seçeceğim. Bayramınızı şimdiden tebrik ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Dediginiz modelleri bilmem ama falken markası hakkında bilginiz olsun diye diyorum,Falken 912 ec gibi bir modeli vardı, kullanmıştım zamanında memnun kalmıştım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilhdmr -- 28 Ağustos 2017; 14:53:8 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilhdmr

Dediginiz modelleri bilmem ama falken markası hakkında bilginiz olsun diye diyorum,Falken 912 ec gibi bir modeli vardı, kullanmıştım zamanında memnun kalmıştım

Cevabınız için teşekkür ederim, acil yola çıkacağım için Falken Sincera aldım, fazla inceme şansım olmadı, Falken artık Türkiye'de üretiliyor, üzerinde yazıyordu almak isteyenlere belki faydası olur.

• En iyisi p1

Sonra ilginc sekilde adacta falken ve bazilarindada hankook.

• quote:

Orijinalden alıntı: froster2006

En iyisi p1

Sonra ilginc sekilde adacta falken ve bazilarindada hankook.

Bende 175 65 14 için test sonuçları vardı ona bakarak almaya çalıştım fakat istediğiniz anda makul fiyatlarda taksitli bulmak zor olduğu için 2 model arasında kaldım, ilgilenen arkadaşlara belki yardımcı olur test sonuçları için resim de ekliyorum, ben 1 adet falkeni tanesi 140 tl den aldım artık, aklım pirelli cintirato verde p1 de kalsa da yapılacak bir şey yok

Hankook Kinergy ECO K425  mu Falken Sincera SN832 Ecorun mu?  Acil !!

• bilgekılıçhan B kullanıcısına yanıt
    Hayirlisi ile kullanin.

• froster2006 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.