Şimdi Ara

Hani marjinal bizdik

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
781
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Zamanında o kadar para verip digital Deluxe edition aldım ne ayrıcalığını var ben f2p oynarken?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• kimse oynayamıyor ve acaba nasıl bir oyun diye merak ederken sen oynayabiliyor dun.
  • hahaha dedik o kadar yorumları görmeden başlamayın diye, siz sanki iyi oyun olması garantiymiş gibi bayıldınız paraları, ders olsun, geçmiş olsun
  • Pc ve konsol oyunları tüketim malıdır.Dolaysı ile tüketirsin,üretemezssin!80 lira verdim 5 ay oynadım,sonra bıraktım.Bu kadar,al, kullan,çöpe at.

Birde o f2p oynayanlar acaba nasıl oynuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PuSaT28 -- 19 Aralık 2012; 10:58:30 >
  • Baştan belliydi diyemem çünkü çok iddialıydılar ama balonları erken patladı :(
  • Bu oyun patladımı bilmem ama çıkacak olan "Rise of The Hutt Cartel" den umudum yok değil hani.. Bir şansı daha hakediyor
  • Bence wow ile kıyaslanamaz ama her Star Wars fanının başlaması gerektiğini düşünüyorum.F2p olduktan sonra sadece hikaye için denemeyi düşünüyorum finallerin ardından tabi Wow'dan zaman kalırsa
  • Boşa giden o kadar parama yanıyorum ben. adam netten çekiyor oynuyor benden farkı yok.
  • free oynuyana bi sürü kısıtlama var oyuna para verip oynayana göre. free oynayan ard arda mesaj bile atamıyo bi süre beklemesi gerekiyo gerisini sen düşün :)
  • yazık :(/
  • rise hunt kartel cok ıyı arklar oyun da hala oynanıyor ama bu oyunun pvp yonunden eksiği var duzenlı olarak oyunun kaderını etkılıycek savaslar olmadı ayda 1 oolsa yıne olur oyle darth malgusu 2 yer basıp 1 yıl oldu hala değişen bır sey yok ve oyun gorew yaparken fınale yakın yıne toplu bı savas yapmaları lazım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.