Şimdi Ara

Hangsini alyım logitech z506 Creative SBS A550

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
3.594
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhab arkadaşlara speaker almayı planlıyorum logitech Z506 yada Creative SBS A550 iyi günler

• Logitech

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SBS A550 yerinehttp://www.vatanbilgisayar.com/creative-inspire-t6300-5-1-speaker.html bu daha iyi bir seçenek olacaktır.
  • Tabiiki z506 dostum..
  • almak istersen 190 tl çok az kullanılmış kutusunda
  • Merhaba müzik zevkinize göre bu tercihi yapmak daha doğru olacaktır ziraa logitech ürünleri daha çok subwoofer ile kendini ön planda tutmakta uydular ise çok cansız ve tizden yoksundur fakat Creative' ler ise uyduları daha dengeli bir sistemdir logitech ' e göre en doğrusu bir elektronik markete gidip severek dinlediğiniz müziklerinizden bir kaçını yanınızda götürüp test ederek karar vermenizdir
  • cCcTURKcCc kullanıcısına yanıt
    Logitech'i çok ezmiyor musunuz hocam? Ben x530 kullanıyorum yaklaşık 1 yıldır, iyi bir ses kartı ile tiz bas çok dengeli oluyor. Tabi ki bass ağırlıklı olsa da tizleri de iyidir.
  • bence logitech hoparlörü o kadar kötü değil anfiye göre değişiyor diyorum çünki ben ev anfisine bağladım z906 gayet güzel sesler veriyor bence hoparlörü o kadar kötü değil anfi kötü diyelim
  • Z5500 kullanicisi olarak sesten fazla memnun deilim.bass yogun olarak baskili sekilde.kolonlardan gelen ses werimli deil.creative fatalty champion ses karti kullaniorum ayriyeten..amaciniz temiz ses almaksa hifi sistem almanizi tawsiye ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayır ezmek gibi bir tutum değil , doğrudur her insanın kulağı, müzik zevki farklıdır size iyi gelen bir ürün bana iyi gelmeyebilir lakin logitech 'in genel karakteristiğini ben ele aldım Multimedya sistemler açısından ülkemizde maalesefki bir çok markanın olmayışı kişileri logitech tekeline mecbur bırakıyor gibi bir his vermekte
  • LeafLook L kullanıcısına yanıt
    Mediamarktta yanından bile geçmediğim sistem Z506 ne iğrenç bişe ya gereksiz bence Creative Gerçekten Güzel Marka.
  • bu logitech diyenlerin kulaklarında sorun var sanırım creative in en ucuz modeli bile f/p olarak çok iyidir
  • 506'da sanal 5.1 yok2.1'i olduğu gibi önlerden veriyor a550'de bu mevcut mu bilen var mı acaba?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.