Şimdi Ara

HANGİSİNİ ALMALIYIM?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
137
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• D5200 Al hocam diğerleri zaten alt modelleri bu cihazın (canon istiyorsan 700d al aralarında çok fark yok ama teknik olarak d5200 daha iyi daha fazla fokus noktası çarpan daha düşük(canon 1.6 nikon 1.5 sensör 1 ufak bi fark gibi görünsede 50mm lens nikonda 75mm gibi çalışır canonda ise 80mm gibi birde nikonun sensörü %10 daha büyük v.s megapixel daha yüksek)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Heîsenberg -- 13 Mayıs 2016; 14:43:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Heîsenberg

D5200 Al hocam diğerleri zaten alt modelleri bu cihazın (canon istiyorsan 700d al aralarında çok fark yok ama teknik olarak d5200 daha iyi daha fazla fokus noktası çarpan daha düşük(canon 1.6 nikon 1.5 sensör 1 ufak bi fark gibi görünsede 50mm lens nikonda 75mm gibi çalışır canonda ise 80mm gibi birde nikonun sensörü %10 daha büyük v.s megapixel daha yüksek)

teşekür ederim hocam
  • FisoFiso F kullanıcısına yanıt
    Ben D5200 ile 700D arasynda kalyrdym. Canon'da renkler biraz daha sycak oluyor Nikonda biraz daha do?al renkler var. 700D'nin video çekimi D5200 den biraz daha iyi. Makine kullanym kolayly?y olarak 700D daha iyi(dokunmatik ekran, uygulady?yn özellikleri çekmeden önce ekrandan görebiliyorsun falan) son olarak D5200 biraz daha keskin foto?raflar sunuyor. Bunlar benim fikirlerim. Ben olsam bu ikisi arasynda kalyp kafayy yerdim o yüzden git eline al hangisi ho?una gidiyorsa hemen al ve kaç :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: emirsavas

Ben D5200 ile 700D arasynda kalyrdym. Canon'da renkler biraz daha sycak oluyor Nikonda biraz daha do?al renkler var. 700D'nin video çekimi D5200 den biraz daha iyi. Makine kullanym kolayly?y olarak 700D daha iyi(dokunmatik ekran, uygulady?yn özellikleri çekmeden önce ekrandan görebiliyorsun falan) son olarak D5200 biraz daha keskin foto?raflar sunuyor. Bunlar benim fikirlerim. Ben olsam bu ikisi arasynda kalyp kafayy yerdim o yüzden git eline al hangisi ho?una gidiyorsa hemen al ve kaç :)

ahahahaha

çok teşekkür ederim

• bir sorum olacak mesela ben halk içinde rahat resim çekemiyom naapmalıyım sen bunlarla nasıl çekecen yani bende çekerim yanımda itfayeciler olsa bende itfayeci giysi içinde olsam gene rahat çekememde mesela fbi ajanı olsam yanımdada fbi ajanı resmi üniforması giymiş fbi yazan insanlar olsa anca o zaman çekerim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.