Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Hangisi daha kaliteli Fotoğraf makinası ?

3
Cevap
0
Favori
273
Tıklama
Giriş
    2 Mesaj
    Arkadaşlar merhaba , ben fotoğraf makinası alacağımda bütcemde 400 liraya kadar , yaptığım araştırmalar sonucu şu iki makina arasında kaldım sizce hangisi daha iyi ? yada bunlar haricinde bütceme uygun tavsiyede bulanacak varsa onlarda olabilir .

http://www.hepsiburada.com/liste/samsung-wb100-162-mp-30lcd-26x-optik-dijital-fotograf-makinesi-sandisk-4-gb-class-4-micro-sd-adaptor-hafiza-karti-hediye-/productDetails.aspx?productId=ftkomsamwb100&categoryId=248

http://www.hepsiburada.com/liste/nikon-coolpix-l310-21x-optik-zoom-14-mp-3-lcd-ekran-dijital-fotograf-makinesi/productDetails.aspx?productId=ftkmpktnikl310&categoryId=248

|
    |

• Yarbay
    3610 Mesaj
    wb100 kullanıcı ayarlı çekimler yapar, l310 otomatik çekimler yapar. Siz ne istediğinize karar vermelisiniz.
    quote:

Orijinalden alıntı: gentleman_

wb100 kullanıcı ayarlı çekimler yapar, l310 otomatik çekimler yapar. Siz ne istediğinize karar vermelisiniz.

ben canım sıkıldığında istediğim çekimleri yapmak önemli anları kameraya cekmek aile içinde aktif olarak kullanmak istiyorum kısacası hobi olarak başlayıp ilerletmek istiyorum ..

Orijinalden alıntı: Kahin16

quote:

Orijinalden alıntı: gentleman_

ben canım sıkıldığında istediğim çekimleri yapmak önemli anları kameraya cekmek aile içinde aktif olarak kullanmak istiyorum kısacası hobi olarak başlayıp ilerletmek istiyorum ..

Öyleyse sx150 gayet uygun fiyata satılıyor. Kullanıcı ayarlı bir makinedir. Otomatik çekimlerde ve özellikle gece çekimlerinde çok başarılı değil ama kullanıcı ayarlı çekimlerde çok başarılı diyebilirim.
    |
    |
Sayfa:
1
Reklamlar
sohbet
üniversite
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
son dakika
Lastik Fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,172
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.