Şimdi Ara

Hangisi daha iyi ? SWG vs SWTOR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
642
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • [DHTUBE=http://www.youtube.com/watch?v=n6Q96KIRG8E&feature=player_embedded#!]

swg daha bi hoştu varmı benim gibi düşünen ayrıca özleyenler varsa oyun hala bazı kişiler tarafından devam ettiriliyor hemde ilk haliyle..

http://www.swgemu.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vishera -- 15 Nisan 2012; 1:36:40 >

• Swgemu yılan hikayesine döndü. Oynanması için 1-2 sene daha betaların bitmesinin beklenmesi lazım. Aylardır SWTOR oynuyorum ama SWG'deki atmosfer yok bence.
  • Swg başkaydı,nabalım idare eder bu da.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MIHAWK

Swgemu yılan hikayesine döndü. Oynanması için 1-2 sene daha betaların bitmesinin beklenmesi lazım. Aylardır SWTOR oynuyorum ama SWG'deki atmosfer yok bence.

swg ve swgemu arasında ne fark vardır?Yeni bir oyun değil herhalde?
  • SWG çok daha iyiydi, SWTOR'u yapmak yerine şu oyunun grafiklerini güncelleyip içindeki herşeyi aynı bıraksalardı çok daha hoş olurdu. ( yalan söylemeyeceğim, oynadığım oyunda az biraz grafik arar oldum son 1-2 senedir)

SWG'nin bounty board olayı oyunu başlı başına oynamaya sebep zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilonsahiden

quote:

Swgemu yılan hikayesine döndü. Oynanması için 1-2 sene daha betaların bitmesinin beklenmesi lazım. Aylardır SWTOR oynuyorum ama SWG'deki atmosfer yok bence.

Bir grup elemanın SWG yi tekrar yaşatma projesi, combat sisteminin içine eden patchten öncesinde oynayabileceğiz. Şu an test aşamasında ve baya bir yavaş ilerliyor.

ToR atmosfer ve oyun özellikleri açısından SWGnin tırnağı bile olamaz. ToRa en büyük gıcığım da onun yüzünden SWG serverlarını kapatmalarıdır, iyi kötü kendi yağımızda kavruluyorduk resmen insanlar ToRa geçsin siye serverları kapattılar...

• quote:

Orijinalden alıntı: siberarmi

quote:

Orijinalden alıntı: ilonsahiden

quote:

Bir grup elemanın SWG yi tekrar yaşatma projesi, combat sisteminin içine eden patchten öncesinde oynayabileceğiz. Şu an test aşamasında ve baya bir yavaş ilerliyor.

ToR atmosfer ve oyun özellikleri açısından SWGnin tırnağı bile olamaz. ToRa en büyük gıcığım da onun yüzünden SWG serverlarını kapatmalarıdır, iyi kötü kendi yağımızda kavruluyorduk resmen insanlar ToRa geçsin siye serverları kapattılar...

Alfa testleri başlamış....beta testleri yakın diyorlar oynayan arkadaşlar.http://www.swgemu.com/forums/content.php

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.