Şimdi Ara

Hangi VPN'yi kullanıyorsunuz? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
1
Favori
3.994
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • plusnettr P kullanıcısına yanıt
    Ayrıntılı bilgi verir misiniz fiyat çok uygunmuş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sametyiigit kullanıcısına yanıt
    https://hosting.gullo.me/vpshosting

Şu anki fiyatı 3.50 $ yıllık olarak güncellendi. Bulgaria NAT VPS 128 MB RAM alırsanız sadece VPN için yeterli bir sunucu. Size 20 + 1 SSH için port veriyor. 20 portun herhangi birisini VPN e yönlendirerek kullanabilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Imgur , Wiki gibi sitelere girmek gerektiğinde Windscribe'ı açıyorum. Log tutmuyor. Kodla 1 senelik 50 gb kota vermişti.

Normalde DNS ile bu engellerin aşılması lazım ama Deep Packet Inspection yapıldığı için işe yaramıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-05471E679 -- 19 Mart 2018; 13:39:1 >
  • deta53 kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam 1-2 şey sormak istiyorum, Ben herhangi bir vpn ile face veya maile giriş yaparsam ikisi de patlıyor, hesaplara giriş yapılmıyor gmailde telefona falan kod gönderiyor, face ise tekrar giriş için 40 takla attırmıştı sizde de benzer problemler oluyor mu ve böyle şeyler olmasın diye yapabilceğimiz bir şey var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tessaiga

Merhaba hocam 1-2 şey sormak istiyorum, Ben herhangi bir vpn ile face veya maile giriş yaparsam ikisi de patlıyor, hesaplara giriş yapılmıyor gmailde telefona falan kod gönderiyor, face ise tekrar giriş için 40 takla attırmıştı sizde de benzer problemler oluyor mu ve böyle şeyler olmasın diye yapabilceğimiz bir şey var mı ?

böyle sorunlarla karşılaşmadım ama facebok gmail gibi siteler locasyon değişince böyle güvenlik önlemi alabiliyor. bu güvenlik için sadece 1 kere bu aşamadan geçiyorsunuz herseferinde kod falan girmeniz gerekmiyor. önerim vpn kullanacaksanız değiştirmeden tek bir locasyon ile bağlanın.
  • Windscribe

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • deta53 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.