Şimdi Ara

Hangi üniversitede hukuk okunur ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
13.663
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: muhittin-65

Bu sene gazi hukuk kazandim arkadaslar hukuk gitgide düşüyor kendinizi devlette ankara veya istanbul a atmaya bakin digerlerinin etkisi yok yeni acilan üniversiteler bile sirf sehir faktörü nedeniyle cok iyi sıralamayla aliyor diclede okursanda avukat olursun ankarada okursanda ama hakimlik savcılık sinavlarinda ankaradaki universitelerin payi cok fazla

Bence yanlış düşünüyorsunuz hukukta okul değil öğrencinin kendini yetiştirmesi önemlidir bana göre.Ne kadar düşerse de düşsün. Kuzenim Doğu Akdeniz mezunu onun bir arkadaşı da İstanbul Üniversitesi mezunu ikisi de avukat aynı büro da çalışıyorlar.
  • Özelde yeni olmasına rağmen Gediz de iyidir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pardaillan'

quote:

Bu sene gazi hukuk kazandim arkadaslar hukuk gitgide düşüyor kendinizi devlette ankara veya istanbul a atmaya bakin digerlerinin etkisi yok yeni acilan üniversiteler bile sirf sehir faktörü nedeniyle cok iyi sıralamayla aliyor diclede okursanda avukat olursun ankarada okursanda ama hakimlik savcılık sinavlarinda ankaradaki universitelerin payi cok fazla

Bence yanlış düşünüyorsunuz hukukta okul değil öğrencinin kendini yetiştirmesi önemlidir bana göre.Ne kadar düşerse de düşsün. Kuzenim Doğu Akdeniz mezunu onun bir arkadaşı da İstanbul Üniversitesi mezunu ikisi de avukat aynı büro da çalışıyorlar.

Hocam ben de diyorum avukatlikta fark yok hangi okulda okursan oku ama savcılık hakimlik olayinda işler değişiyor okul faktörü cok etkiliyo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Pardaillan'

quote:

Hocam ben de diyorum avukatlikta fark yok hangi okulda okursan oku ama savcılık hakimlik olayinda işler değişiyor okul faktörü cok etkiliyo

E tabi Dicle de en fazla 2-3 profesör varken Ankara da 10-15 bu da tabi sınavdaki başarını etkiliyor.Ama ben öğrencinin kendini geliştirirse nerede okursa okusun Hakimlik Savcılık sınavlarında başarılı olabileceğine inanıyorum sonuçta hangi üniversite de okuduğun önemsiz memurlukta avuktalıkta da aynı şekilde

• Her şey Ankara Hukuk için...
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.