Şimdi Ara

Hangi tankın neresine ateş edilmeli?(Oyun Tecrübelerimizi Paylaşalım)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
1
Favori
2.509
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese merhabalar , bu tarz bir konu açma gereği duydum. Öncelikle bu oyuna 4 ay önce başladığımı söyleyeyim. Oyun gerçekten de sürükleyici ve eğlenceli. Özellikle her milletten oyuncularla oynamak oyuna ayrı bir tat katıyor. Aramızda benden kat kat tecrübeli oyuncular olduğunu biliyorum ve hem kendi adıma hem de diğer oyuncular adına önemli tecrübelerini bu konuda paylaşmalarını rica ediyorum. Bu konunun açılış gayesinin oyuna yeni başlayan oyuncuları ve benim gibi çaylakları bilgilendirmek ve bu kişilerin bilgi düzeylerini arttırmak olduğunu tekrardan vurgulamakta fayda var. Oyunda amerikan ağacında 7. seviye t29 tankı ve rus ağacı 8. seviye IS 3 ile takılmaktayım. Oyun nickim: TANKCI_ONBASI . Belki oyunda aynı takımda veya karşılıklı oynadığımız arkadaşlar olmuştur. Gelelim asıl meseleye ilk olarak ben başlayayım.

1-İngiliz ağacında ön zırhı çok kuvvetli olan bir tank avcısı var . AT serisinden bahsediyorum . Benim gözlemlediğim kadarıyla bu tankların üst bölgesindeki gözetleme kulesi dediğimiz çıkıntı çok zayıf bir bölge. Bu bölgeye sıkarak at leri çok rahat patlatabiliriz.

2- Amerikan ağacında T29 ve T32 tankları taretleri muazzam derecede sağlam tanklardır. Önden bu tankların taretlerini delmekle hiç uğraşmayın çünkü delemezsiniz. Karşısında bu tankları görenler taretin alt tarfına ateş etmeli. Çünkü bu tankların gövdeleri taretleri kadar sağlam değil.

3- Rus ağacı İs 3 tankına gelelim. Bir tanede bende var yukarda belirtmiştim. İs 3 lerim taret zırhları baya bir sağlam sayılır. Ön taret yanlış hatırlamıyorsam 225 olması lazım. İs 3 leri gövdeden vurmaya çalışmakta fayda var. Delme şansınız en azından daha yüksek olur.

4-Alman ağacı tank avcısı olan ferdinand öz zırhı çok sağlam olan bir tank avcısıdır. Ben karşımda ferdinandı gördüğümde ön zırhın en altında ince bir tabaka var oraya sıkmaya çalışıyorum. Çünkü o bölgeden hasar verebiliyorum. Şimdilik nacizane tavsiyelerim bunlar. Aklıma geldikçe yazmaya devam ederim. Sizlerden görüşlerinizi yazarsanız memnun olurum.

• ben genelllikle alt taraflara ateş etmeye çalışıyorum. eğer tankın sadece taretini görebiliyor isem,
    üst taraftaki kuleler.
    eğer arkasından ya da yandan görebiliyorsam, gözüm kapalı sıkıyorum nasılsa deliyor :)
  • Her tankın komutan kulesi ve alt kısmı, yan ve arkadan canın nereyi isterse.
  • tiger P 'nin ön zırhı çok sağlam ve taretide kolay kolay yemiyor. o yüzden alt tabakaya, taret halkasına veya komutan kulesine sıkın direk affetmeyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: gölge kule

Her tankın komutan kulesi ve alt kısmı, yan ve arkadan canın nereyi isterse.

Komutan kulesini tutturmam biraz zor oluyor her tankta cıkıntıli degil , ustalık seviyemi geliştirmem lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • *InfLeXibLe* kullanıcısına yanıt
    mirettabat eğitimi o noktada kendisini gösteriyor. iyi eğitimli bir personel sağa sola
    kaydırmıyor. en kolay kuleler at lerde ben kule vuruşlarında m103 ve t34 / 32 lerde zorlanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ..::No Name::..

mirettabat eğitimi o noktada kendisini gösteriyor. iyi eğitimli bir personel sağa sola
    kaydırmıyor. en kolay kuleler at lerde ben kule vuruşlarında m103 ve t34 / 32 lerde zorlanıyorum.

Haklısınız . İs 3 te son topu açmaya çalışıyorum. Üst level maçlara veriyor. Haliyle mermi işletemiyoruz. Sinirden kafayı yiyeceğim. Kuleleri hedef almaya çalışıyorum ama isabet ettirmesi de baya zor oluyor. Bugün 1 savaşta E-100 ile karşılaştık Allah tan 3 tank vardık , ben hemen arkasını dolaşıp sıkmaya başladım. Karşı karşıya şansım yok zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AşıkGenç

tiger P 'nin ön zırhı çok sağlam ve taretide kolay kolay yemiyor. o yüzden alt tabakaya, taret halkasına veya komutan kulesine sıkın direk affetmeyin

Tiger p lerin tarete ateş etmeye çalışıyorum. İs in topu tarete işliyor. Alt kısım çok sağlam kale gibi maşallah .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *InfLeXibLe* -- 14 Ağustos 2013; 17:59:33 >
  • *InfLeXibLe* kullanıcısına yanıt
    o insan tankı değil zaten. kim için yaptılar o tankı bilmiyorum.
    her halde uzaylılar istilasında kullanılmak üzere üretildi. eğer klavyenin başındaki
    açı vermesini durmasını saklamasını bilen tecrübeli bir oyuncu ise o tank çok zor bir hedef.
    ben çoğu zaman gördüğümde görmemezlikten geliyorum yolumu değiştiriyorum :))))
  • quote:

Orijinalden alıntı: ..::No Name::..

o insan tankı değil zaten. kim için yaptılar o tankı bilmiyorum.
    her halde uzaylılar istilasında kullanılmak üzere üretildi. eğer klavyenin başındaki
    açı vermesini durmasını saklamasını bilen tecrübeli bir oyuncu ise o tank çok zor bir hedef.
    ben çoğu zaman gördüğümde görmemezlikten geliyorum yolumu değiştiriyorum :))))

Ben de görmezden gelmeye çalışıyorum ama o beni görmezden gelmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: *InfLeXibLe*

quote:

Orijinalden alıntı: AşıkGenç

tiger P 'nin ön zırhı çok sağlam ve taretide kolay kolay yemiyor. o yüzden alt tabakaya, taret halkasına veya komutan kulesine sıkın direk affetmeyin

Tiger p lerin tarete ateş etmeye çalışıyorum. İs in topu tarete işliyor. Alt kısım çok sağlam kale gibi maşallah .

arada sırada işlemiyebiliyor. IS-3 vurdu delemedi oyunda ki nickin nedir ekliyeyim

• bende başladım bu oyuna yaklaşık 3 yıl sonra yeniden. şuan M3 Lee tanka seviyesine geldim. Ama en çok Medium II Tank hoşuma gidiyor. Tüyo varsa verin, nereye sıkalım. Belki bu çok işinize yarar okuyunhttps://worldoftanks.eu/tr/news/academy/tank-academy-weak-spots/
  • quote:

Orijinalden alıntı: necipamir

bende başladım bu oyuna yaklaşık 3 yıl sonra yeniden. şuan M3 Lee tanka seviyesine geldim. Ama en çok Medium II Tank hoşuma gidiyor. Tüyo varsa verin, nereye sıkalım. Belki bu çok işinize yarar okuyunhttps://worldoftanks.eu/tr/news/academy/tank-academy-weak-spots/

hortlatmışsın konuya da şu linki öneririm böyle durumlarda. İstediğin herşey var.

Birde android telefon için bu uygulama var. Nereye nişan alacağınıda burdan bakabilirsin. Link

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RoNNeZ -- 16 Haziran 2017; 12:56:50 >

• quote:

Orijinalden alıntı: RoNNeZ

quote:

bende başladım bu oyuna yaklaşık 3 yıl sonra yeniden. şuan M3 Lee tanka seviyesine geldim. Ama en çok Medium II Tank hoşuma gidiyor. Tüyo varsa verin, nereye sıkalım. Belki bu çok işinize yarar okuyunhttps://worldoftanks.eu/tr/news/academy/tank-academy-weak-spots/

hortlatmışsın konuya da şu linki öneririm böyle durumlarda. İstediğin herşey var.

Birde android telefon için bu uygulama var. Nereye nişan alacağınıda burdan bakabilirsin. Link

Konuyu hortlatarak beni eskilere götürdün . 3 sene civarı olmuştur oyunu bırakalı.

• quote:

o seviyede nereye sıktığının pek bir önemi yok aslında. Ama genel geçer olarak ön alt plakalar ve komutan kuleleri zayıf noktalardır. Her ne kadar bazı danaların komutan kulesi bile delinmese de durum bu. Bazı ileri seviye tankların yanının belli bölümleri de zayıf değildir boşluklu zırhları vardır oraya sıkarsanız hasar veremezsiniz. Oynadıkça çözersiniz bunları.

• Oyuna girdiniz bi tankı delemediniz hemen alta alın google a tanks gg "tankın ismi" yazıp aratın çıkan sayfada 3D models e geçin tankın heryerine bakıp nereleri delebileceğinizi öğrenebilirsiniz.böyle baktıkça bir süre sonra hepsini öğrenirsiniz.konu hortlamış ama ihtiyacı olan kullansın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sırf bunun için video koymuşlar youtubea her tankı sırasıyla ammo rack yangın gibi bölgelerini gösteriyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.