Şimdi Ara

Hangi suvu tercih etmeliyim? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
1.000
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Xv alırsanız araba gitmiyor diye hayıflananlar arasına katılırsınız ikinci eli yok ve her şehirde servisi de yok. Suzuki atmosferik eskimiş bir teknoloji tüpde takarsanız kağnı arabasına döner, sportage kaliteli araçtır lakin 2.0 dizel 4 çekerini alırsanız bişeye benzer 1.6 atmosferiği çok yakar ve çokda iyi gitmez, tiguanı 2013 2014 almaya bakın 50 bin km nin altında ve servis bskımlısını alın 10 12 lt arası yakar, kaliteli bir araçtır 2 eldede üzmez ama manuelini almayın 80 90 bandında çok düşük km li tiguan alabilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bence 45-50 ye ssyong kyron al

• quote:

Orijinalden alıntı: lojistisyen

Sıfır km otomatik vites suzuki vitara alabilirsiniz, sportage ve tiguandan bir segment aşağıda ama küçük bir araç değil.

Parasına karşılık sundukları mükemmel.

Kesinlikle fiyat performans odaklı. Turbo benzin 4x4 modeli alınabilir. Standart güvenlik önlemleri bile bırak tiguanı filan abeai q7 ve. Touaregle yarışır düzeyde. Hemde alt yapısı tamamen suv. Diğerleri gibi otomobilin yükseltilmiş hali crossover değil. Biİm ülke ne zaman markaya göre değil de ihtiyaca göre araba alırsa hem piyasa düşer hemde insanlar eminim 1 tık daha iyisine biner.

• Tiguan o kadar yakiyor mu? O zaman mahvolduk..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • TSY kullanıcısına yanıt
    Dört çeker alınınca başlangıç versiyonunda bile, adaptif hız sabitleme, otomatik fren sistemi, eğim iniş konrol sistemi falan geliyor. Diz hava yastığı bütün versiyonlarda standart zaten.

92 bin civarına 1.6 120 hp, otomatik vites, dört çeker, üstte yazdığım donanımlara ek olarak 10 inç ekran, navigasyon, dijital klima, geri görüş kamerası, paddle shift, karartılmış arka camlar, 17 jant gibi donanımlara sahip gerçek bir suv(sınıfındaki diğer araçlara göre) alınabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lojistisyen -- 12 Ağustos 2017; 23:15:53 >
  • lojistisyen kullanıcısına yanıt
    Parçası kolay bulunan olsun istiyorum hocam.. Bi de en fazla 7-8 lt yaksın. Yok mu böyle bir suv ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mummy5253 M kullanıcısına yanıt
    Vitara'nın parça durumunu bilmiyorum ama yakıtı 8 litreyi geçmez, fabrika verisi şehri içi 6.6 litreydi galiba. Zaten lpg uyumu da var 1.6 motorun, bedavaya gezilir. Parça konusunda da sıkıntı olacağını sanmam, vitara markanın en çok satan aracı neticede.

2. el dizel qashqai de bakılır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lojistisyen -- 12 Ağustos 2017; 23:50:34 >
  • Bu hesap venim degil ben bu hesaba nasil girdim noluyo ya

• Evet bende başka hesaba girdim nasıl oluyor

• mummy5253 M kullanıcısına yanıt
    Normal kullanım ile sportage 8 lt civarı yakar. Tiguan almaktansa sportage çok daha dolu bir arabadir. Hem görünüş hem ergonomi olarak bence çok daha iyi. Geçen sene ben de aynı ikilem de kalmıştım. Sportage aldım. Gerçekten memnunum. Yeni kasanın tipini beğenmediğim için eski kasadan aldım. 70 80 civarına temiz bulabilirsiniz.

• Normal kullanım dediğin 90 mı hocam?

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.