Şimdi Ara

hangi suv almalıyım? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
3
Favori
30.371
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Eğer ki bütçe artırma gibi bir olayınız yoksa sınıfında donanım,güvenlik ve tasarım olarak başı çeken marka Hyundai ix35'dir.
    Onun dışında 2.0 motor 2.el 4x4 alabilecek bütceniz var ise Honda CR-v öneririm gerçekten parasının hakkını veren bir Suv o da.
    2003-2004 100bin km civarı 3.0d Xdrive Bmw x5'te bulabilirsiniz 70bin TL'ye.
    2007-2008 40-50bin km civarı 2.8d Dodge Nitro 60bin TL'ye bulabilirsiniz aynı şekilde.
  • kesinlikle asx intense öneririm full bi araç ve temiz ikinci ellerini uyguna bulabilirsiniz yakıt olarak önerilen araçlardan çok daha az yakacaktır yıllarca sorunsuz bi şekilde kullanırsınız mivec motor olmasından dolayı hem ekonomik hemde sportage ve ix35 e göre turbolu olmalarına rağmen daha performanslıdır 0-100km hızlanmalarına bakabilirsiniz ayrıca kore araçlarına göre japon olması avantajdır saygılar
  • Valla en az yakan benzinli mitsubishi ASX ama o paraları eder mi bilmiorum.

Ben ix35'den başkasını düşünmem.

Bir de ssangyong korando 2.0 dizel 175 hp 4x4 otomatik gibi akıllara zarar bir kombinasyon alınabiliyor o paralara.
  • arkadaşlar herkeze teşekkür ederim.kıa sportage alındı bakalım inşallah pişman olmayız:) herkeze allah gönlündeki aracı nasip etsin ...
  • Alındıktan sonraki bilgileri paylaşabilecek misiniz? Aynı sıkıntı şimdi de benim başımda...

İx35 mi
    Sportage mi
    Tiguan mı

Tiguan az önde ama biraz daha bütçe istiyor gibi 10-12 bin lira fazlaya değer mi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • aracı kuzenime aldık dolayısıyla ben kullanmıyorum fakat kuzenim şu ana kadar gayet memnun hiç bir pişmanlığı yok.yanlız siz mutlaka araçları test edin bir kaç kez ve ona göre kararınızı verin...
  • Tiguan 1.4 TSİ 160 PS . Şahane araçlar . Motorda çok güzel ödül almıştı .
  • quote:

Orijinalden alıntı: GAYRI

2. el Subaru Forester 2.0 Dizelllere veya Honda CR-V lere bakmanızı öneririm.

+1
  • quote:

Orijinalden alıntı: bencn17

1)2. el CR-V
    2)Tiguan-Sportage
    3)İX35

Sıralamam bu şekilde olurdu...

crv,tiguan, ix35 hepsini test ettim..subaru xv yi netten incelemiş ancak bayi yeri ters geldiği için teste gidememiştim..son testim o oldu..şu an subaru xv'm var.. çok memnunum..inceleyin,test edin derim..

gerçi almışsınız..hayırlı olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakkk33an -- 20 Haziran 2013; 14:45:20 >
  • Merhaba arkadaşlar, ben foruma yeni üye oldum. Öncelikle üye olmama sebep takip ettiğim değerli yorumlarınız için teşekkürler kullanıcı yorumları çok faydalı oluyor..

Ben Tiguan 1.4 TSI 150 PS BlueMotion Technology Tiptr. DSG almayı planlıyorum. İnternette yorumları araştırdığımda motordan sanzımana bir çok iyi yorumlar okuduğum gibi, bir çok da şikayet ve sorun yorumu okuyorum. Acıkcası kafam çok karıştı. tereddut ettim aldıktan sonra pişman olacagım sorunlarla mı ugrasacagım diye ürktüm..

TİGUAN KULLANAN arkadaslardan kullanıcı olarak yorum ve tavsiyelerini paylaşmalarını rica edicem.

Sonucta uzun yıllardır birikim ve Renault aracımı satarak Tiguan alabilecek duruma geldim. Yaklasık 6 yıldır Renault megane kullanmaktaydım ve OTOMATIK SUV tipi bir araca gecip gene yıllarca kullanmak istiyorum Allah nasip ederse.. Yanlıs bir secim mi yapıyorum? Nette okuduğum gibi çok sorun çıkaran bir araç mı gerçekten Tiguan?? 75.000 TL civarında bir fiyatı var. Az bir para vermiycem ve Tiguandan menun olur muyum olmaz mıyım sorun yaratır mı VW servisleri ve arabaları problem mi? yani ciddi çekincelerim var.

Kullananan arkadasların yorumlarını rica ediyorum. Ve kabul etmek gerekir ki yüzdeye vuruldugunda araba kullanmak ve arabaların secimini yapmak konusunda erkekler bayanlardan daha becerikli.. Bir bayan olarak beyler yorumlarınızı rica ediyorum..

Tesekkurler

• quote:

Orijinalden alıntı: buketp

Merhaba arkadaşlar, ben foruma yeni üye oldum. Öncelikle üye olmama sebep takip ettiğim değerli yorumlarınız için teşekkürler kullanıcı yorumları çok faydalı oluyor..

Ben Tiguan 1.4 TSI 150 PS BlueMotion Technology Tiptr. DSG almayı planlıyorum. İnternette yorumları araştırdığımda motordan sanzımana bir çok iyi yorumlar okuduğum gibi, bir çok da şikayet ve sorun yorumu okuyorum. Acıkcası kafam çok karıştı. tereddut ettim aldıktan sonra pişman olacagım sorunlarla mı ugrasacagım diye ürktüm..

TİGUAN KULLANAN arkadaslardan kullanıcı olarak yorum ve tavsiyelerini paylaşmalarını rica edicem.

Sonucta uzun yıllardır birikim ve Renault aracımı satarak Tiguan alabilecek duruma geldim. Yaklasık 6 yıldır Renault megane kullanmaktaydım ve OTOMATIK SUV tipi bir araca gecip gene yıllarca kullanmak istiyorum Allah nasip ederse.. Yanlıs bir secim mi yapıyorum? Nette okuduğum gibi çok sorun çıkaran bir araç mı gerçekten Tiguan?? 75.000 TL civarında bir fiyatı var. Az bir para vermiycem ve Tiguandan menun olur muyum olmaz mıyım sorun yaratır mı VW servisleri ve arabaları problem mi? yani ciddi çekincelerim var.

Kullananan arkadasların yorumlarını rica ediyorum. Ve kabul etmek gerekir ki yüzdeye vuruldugunda araba kullanmak ve arabaların secimini yapmak konusunda erkekler bayanlardan daha becerikli.. Bir bayan olarak beyler yorumlarınızı rica ediyorum..

Tesekkurler

Hangi aracı tercih ettiniz acaba ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sıkça sorulan sorulardan biri hangi suv? Hangi 1.6 suv? en az yakan suv? en iyi suv?
    Bence en iyi suv herkesin kendi tercihlerine göre değişir. Genelde tek kişi kullanacaktır, yerden yüksekçe olsun yeter der, o zaman önden çeker içi bagajı çok da geniş olmayan bir Juke olabilir mesela(Ki özellikle ilk modellerde çok işçilik hatası yaşanan bir modeldir tavsiye etmem)
    Ailece uzun yolda rahat ettirsin dağ bayıra da gideyim ama az yaksın derse, dizel şarttır Çekişi üzmez az yakar ama fiyat önemliyse 1.6 dizeli geçemez o yüzden forester falan alamaz mesela, 1.6 dizel suvları araştırması gerekir. Tiguan, Ateca, Kodiaq olabilir. Ateca şu an sınıf liderliğini alacak özelliklerdedir. Dizeli 100binTL'ye gayet mantıklıdır.Kodiaq biraz daha paraya devasa iç mekan ve bagaj sunar.
    Açıkcası suv araştırmak kafa karıştırıcı bir süreç. O yüzden tüm suvları tek başlıkta görebileceğiniz bir sitede incelemek araştırmayı zevkli hale getiriyor. Mesela kullananlar.comda suv başlığına tıklayınca sadece suv yorumlarını görebiliyorsunuz. https://www.kullananlar.com/t/suv:otomobil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onurkula -- 14 Kasım 2016; 11:11:31 >

• onurkula O kullanıcısına yanıt
    dediğiniz modellerin 1.6 dizellerinin hiç biri dağa bayıra gitmez hocam,tiguan ateca hiçbirinin 1.6 dizelinde 4*4 yok.1.6 dizel 4*4 geniş bişey düşünülecekse sadece nissan grubunda var(b suv ları saymıyorum ve honda crv yide saymıyorum 4*4 ü hiç işe yaramaz).ayrıca ateca sınıf liderliğini filan alabileceğini düşünmüyorum sebebide tiguana fiyatı bukadar yakınken siz olsanız hangisini tercih ederdiniz.leonla golf fiyatları çok yakın olsa leon u tercih eden çıkarmı.bende 4*2 kuga var dağa bayıra çıkabilirmisiniz derseniz göze alamam 4*4 olmadığı için.
  • merhaba bende bakiyorum jeep yada suv 1.6 olsa daha iyi ama onda da su an secenek cok cok az. honda nissan wolsvagen evime sokmam servislerinden hep sikinti yasadim. 4*2 yada 4*4 olmasida onemli degil cok araziye gitmem ama ailemle rahat etmek isterim. tavsiyeniz nedir?
  • Şuan tercih hangisi olmalı acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.