Şimdi Ara

Hangi Programı Kullanmalıyım?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Arkadaşlar öncelikle amacım şu;
    Başka şehirlerden üyelik vereceğim kişilerin benim oluşturduğum formları benim istediğim formatlarda doldurarak gönder dediklerinde benim oluşturacağım bir veritabanına kaydetmesini sağlamak istiyorum.
    Bunun için kısa süre önce Access ile form alanları oluşturdum ama bunu web sayfası haline getiremedim. Getirsem bile kullanışlı olabilir mi bilmiyorum.
    Admin ben olacağım ve sınırlı sayıda arkadaşıma üye adı ve şifre vereceğim. Üye ol alanı olmasını istemiyorum ama şifrelerini değiştirebilsinler.

Çok şey mi istiyorum

Yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar, hangi programları ne için kullanmalıyım.
    Teşekkür ettim şimdiden

• bunun için google forms kullanabilirsin istediği formatta soru ve cevap hazırlayıp istediğinle paylaşabliyorsun.
    incele derimhttp://www.google.com/drive/start/apps.html formlar başlığını incele derim. boşuna programlama ve veritabanıyla uğraşmak istemiyorsan işini görebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratsal

bunun için google forms kullanabilirsin istediği formatta soru ve cevap hazırlayıp istediğinle paylaşabliyorsun.
    incele derimhttp://www.google.com/drive/start/apps.html formlar başlığını incele derim. boşuna programlama ve veritabanıyla uğraşmak istemiyorsan işini görebilir.

Yorum için teşekkürler,
    Ama ben kendi sitemin form olmasını istiyorum. A formu - B Formu gibi tıklayınca istediğin form açılacak. Formu doldurup kaydet dediğinde bilgiler veritabanımda kayıt edilmesini istiyorum.
    Çünkü istediğim zaman form alanlarından biriyle ilgili arama yapabilmek istiyorum.

Bunları google ile yapabilir miyim

• zannetmiyorum .
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.