Şimdi Ara

Hangi oyunları oynayabilirim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
211
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Lenova Yoga 510 dizüstü bilgisayarım var. Fazla bilgim yok bu konularda, hangi oyunları kaldırır bilen var mı? Özellikle Max Payn3 oynama şansım var mıdır?
    Buyrun ürünün linkihttps://www.teknosa.com/urunler/125033476/lenovo-yoga-510-i3-6100u4gb128gb-ssd-notebook

• Max Payne 3 biraz zor gibi :/ (Ekran kartınız dahili ekran kartı olduğu için yaklaşık 15-20 FPS alırsınız fakat öyle de pek tadı çıkmaz) LoL'de en düşük ayarlarda 40-55 FPS alırsınız gibi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • DarkPowerKing D kullanıcısına yanıt
    Lol illetine fazla bulaşmak istemiyorum açıkcası. Yok mudur başka elle tutulur bişiler
  • şerlok holms kullanıcısına yanıt
    Hangi oyunları oynamak istiyorsunuz?

Senaryo bazlı açık dünya oyunları tercihimdir şu an için. Sağlam senaryolu oyunlar da yine aynı şekilde. Bu arada başka bir forumda Max Payn 3 için 30 fps de rahat oynarsın dendi. Ne kadar doğrudur bilmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: şerlok holms

Senaryo bazlı açık dünya oyunları tercihimdir şu an için. Sağlam senaryolu oyunlar da yine aynı şekilde. Bu arada başka bir forumda Max Payn 3 için 30 fps de rahat oynarsın dendi. Ne kadar doğrudur bilmiyorum.

30'u alamazsın büyük ihtimal.Pek de oyun oynamıyorum şu an, istiyorsanız forumlardan vs. araştırabilirsiniz oyun.

Max Payn3 ve Dying Light oynamak istiyorum baya. Normal ayarda falan olmaz mı ya Varsa şunu oynayabilirsin dediğiniz oyun o da kabulümdür.
  • quote:

Max Payn3 ve Dying Light oynamak istiyorum baya. Normal ayarda falan olmaz mı ya Varsa şunu oynayabilirsin dediğiniz oyun o da kabulümdür.

Oyunlar hakkında pek bir bilgim yok maalesef :/

Teşekkür ederim cevaplarınız için. Sağolun
  • quote:

Dying Light imkansız gibi ama max payne 3 lowda 30 fps olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.