Şimdi Ara

Hangi marka lastik ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.398
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: panisher

Michelin eneryg saver gercekten cok yumusak hamurlu ve konforlu bir lastik, ancak bizim yollarimizda omru kisa oluyor.Uzun sure sorunsuz kullanmak icin good year efficient grip veya continental premium contact 5 oneririm.Bu iki lastikten de cok memnun kaldim, tavsiye ederim.

Aynen bunu yazmaya girmiştim. Eski arabamda michelin lastik yanaktan top atmıştı, durduk yere 200 lira girdi. (Çukuru çok bol yerdeydim) conti ve ya Goodyear öneririm. Almadan önce üretim tarihini mutlaka kontrol edin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gocabolulu

Arkadaşlar bu kumho lastikler hakkında ne düşünüyorsunuz fiyatı çok ucuz kampanya ile 4 tane alcam 4 tanesi 400 e gelecek
    http://www.n11.com/kumho-20555-r16-91v-ecsta-ku31-oto-lastigi-uretim-yili-2014-P22590874
    Arabamın üzerinde continantel var çok aratırmı acaba. Düzcede yaşıyorum arabam focus 2 çok yağmurlu biyer yazında Boluda yaşıyorum bu lastikler kötümü kullanan varmı aranızda.

10 numara lastik,,yumuşak,sessiz,yol tutuş ve fren performansı çok iyi, en önemlisi pahalı lastiklerin yarı fiyatına ,,, paraları ağaçtanmı topluyoruz kardeşim aynı işi gören mala 2 kat fazla ödeyelim

http://www.rezulteo-lastik.com.tr/lastik-fabrika-cikisli-orijinal/kumho-mercedes-g-serisi-nin-yeni-lastik-tedarikcisi-25228

• Bugun vatan caddesinden 4 adet goodyear efficientgrip performance (185/60R15 84H ) Lastik aldım tanesi 190 TL çapadan Beylikduzune gidip geldim ilk izlenimlerim şöyle:Eski Dunlop sp sport 01 lastiklerim ilk kalkışta patinaj çekiyordu goodyearda böyle sorun yok ,eski lastik ani frenlerde hemen kayıyordu ve abs devreye giriyordu goodyearda ani frenlemede böyle sorun yok Lastik yol sesini eskisi gibi çok çıkarmıyor Dunlop lastiklerimde bu sorunları renault mais den sıfır aldığım günden itibaren yaşıyordum ama kesinlikle goodyear efficientgrip performance kaliteli geldi ama gerçek var daha uzun km yol yapmadım...
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.