Şimdi Ara

Hangi hero mainlerine saygınız yoktur?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
1
Favori
1.503
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben Yasuo ve Zed mainlerine (serverın %75'i) her zaman velet gözüyle bakarım.Chate yazdıkları şeyler ve oyunda saçma sapan yaptıkları da haklı olduğumu doğrular.

• Yasuo ve Zed'e bir türlü ısınamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-08210B126 -- 22 Ekim 2018; 12:39:42 >
  • Bu heroları oynamayan herkes aynı gözle bakıyor.. Fark edersiniz ki onlar için önemli olan lane değil o heroları oynamak. Hangi lane e giderlerse gitsinler, karşı tarafa kaç kere öldüklerine bakmıyorlar, çünkü bu herolar aşırı op olduklarından bir şekilde kasılıyorlar. Zed i mastery sayesinde yasuo su CS si sayesinde itemi olmasa bile kasılıyor.
    6 levelden önce başlangıç itemleri ile WEQ skillerini kullanarak tek bir seferde +%50 can götürebilen tek hero Zed. Farm yapabilmek için mutlaka WQ range'ine girmek durumunda kalıyorsunuz. Dolayısıyla 2 kere ıskalasa 3. de tutturuyor en yeteneksizi bile...
    Keza Yasuo da öyle.. Bu kadar hızlı Q atıp arasında da basic vurabilen bir hero daha yok.

Ben genellikle talon oynarım. Zevkli bir hero ve zed ile yasuo kadar da basit değil. 2 tane bıçak tutturamazsanız hiç hasar veremiyorsunuz. Bu zamana kadar talona karşı hiç lane kaybetmedim çünkü W skilini dodgelemek çok kolay. Dolayısıyla karşı taraf sizinle trade e girerse zararlı çıkıyor 2. bıçağı tutturamadığı için. Ama oynamasını bilmeyenler heroyu zed ve yasuo gibi tek atan hero zannnettikleri için direk hakaretler alıyorsunuz....

• Usta yi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rengar veigar fizz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yasuo,zed,vayne,riven troller genelde

Orianna oynayanlarsa genelde yapıcı insanlardır

• Yi,Soraka,Sona,Darius,Garen,Teemo
  • Kata yasuo zed oynayanlar ctrl 6 spamlar. Birde daha rahat seri yapmak için bunu space'e alanlarıda vardır.

• Garen oynayan adama saygım yok.

Ayrıca 6. Seviyeden önce can götürmeyi bırakın tek atabilcek bir hero vardır o da Leblanc ablamız, büyüksün abla.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kaşarina

• Riven yasuo zed

• yasuo riven zed katarina

• Net Riven.Her seferinde sıkıntı yaşadım.(afk,feed,rage quit,flame)
  • Tabii ki de ceks.

Pardon yanlış konuymuş

• katarina,yi,riven,rengar,yasuo,zed bunları oynayanlarda genelde sıkıntı oluyor.ayrıca talon zed ve yasuo'dan zor demek komik.
  • Janna ve lulu.Özellikle janna.Gerçekten sıkıcı herolar.Bunları otp yapan insanlar diger rolleri beceremediğinden bu heroları spamlayarak win alıp lig atlıyolar.Çok üzücu bir durum gerçekten oyundan zevk almayıp win için oynamak..

• Süresiz yetenek modunda garen alip durmadan dönen ve replikleriyle kafami agritan oyuncuya saygım yok

• niyeys teemo oynayanlara uyuz oluyorum

• Zed, Katarina, Yasuo, Fizz.

Saygı duyduklarım,

Azir, Lee Sin, Thresh.
  • Herhangi bir yetenek atışı gerektirmeyen tüm karakterleri mainleyenlere saygım yok. Master,rammus,kayle,nasus gibi.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.