Şimdi Ara

hangi gevey'i almalıyım?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.290
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar, 2-3 arkadas bırlıkte gevey alacağız ancak hangisini alcağımıza karar veremedik. bu işlerden anyanlar yardımcı olabılirler mi acaba...
    aşağıda benim bulduğum bazı linkler var, bunlardan veya sizin tavsiye edecağiniz başka bir yer varsa sevinirim.

1. ürün

2. ürün

3. ürün

4. ürün

5. ürün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi quetm -- 11 Haziran 2011; 23:35:03 >

• Hepside aynı kapıya çıkıyor. ios 5 beta 1 yuklenen cihazlarda bile çalışıyorlar. Neticede donanımla alakalı. Ama forumda bi arkadaş Gevey Pro nun daha erken acıldıgını söylemişti. Ayrıca 3. numaradaki 112 ihtiyac duymuyor. GEVEY Supreme Sim i tavsiye ederim.
  • hocam cevap için çok teşekkür ederim..

ben daha önce baskası ıçın gevey almıstım fakat ozaman dh'dekı cogu arkadas gıbı 5 numaralı urunu aldık cok daha pahalıya<malesef> neyse , bunların bazıları bozuk cıktı yada arkadaslar denerken bozdu dıcem ama herseyı normal bır sekılde yapıp denemelerıne ragmen calısmadı cıpler. bende bundan korktugum ıcın boyle bır konu actım. sımdı sızın onerdıgınız urun hakkında hıc bır bılgım yok 112'ye ıhtıyac yok derken hıc bır ıslem yapmadan cıpın kendı kendınemı aktıf oldugunu soylemek ıstedınız acaba...
  • Bu link daha açıklayıcı olur. En azından almadan önce görmüş olursun

Gevey Supreme Pro Plus
  • anladım hocam cok saol...
  • 3. linkteki cihazı tr de bulma şansımız var mıdır ?
  • ben haftaya tr ye gelıcem ilgilenırsen pm at.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.